7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşık Etme Duası Nedir?

  • Aşık Etme Duası Nedir? için yorumlar kapalı
Aşık Etme Duası Nedir?

Aşık etme duası ile birisini kendine aşık edebilir misin? Aşık etme duası nedir ? Nasıl yapılır, ne işe yarar? Aşık etme duasını kimler yapabilir? Aşık etme duasıyla ilgili sorularınızın bütününü makalemizde bulabilirsiniz.

Aşık Etme Duası Nedir?

Aşık etme, bir kişiyi sevgi anlamında kendine bağlamadır. Onu kendinize bağlamak istiyorsanız, önünüzde bunu yapabileceğiniz iki seçenek var. Birincisi, aşk büyüsü diğeri ise konu başlığımızı oluşturan aşık etme duasıdır. Aşık etme duası tılsımlı sözcükler manasını taşır. Aslında burada kullanılan sözcüklerin tamamı ilahi kaynaklıdır. Duanın içerisinde Allah’ın isimleri, Kur’an sureleri yer alır. Bunların haricinde farklı tılsım sözcükleri söylenebilir. Öte yandan, duanın disiplinler yapılması, yani birkaç gün (kaç gün gerekiyorsa) üst üste yapılması gerekir. 

Aşık etme duası içerisinde karşıdaki kişinin ismi devamlı okunur. Örneğin, denir ki Allah’ım sen şu kişiyi şuna aşık et, ona bağla, onu sevdir. Tabi sadece bu söylenmez, buna eş olarak dualar okunur. Allah’ın isimleri zikredilir. Bu sadece bir kez söylenmez. Günlerce tekrar edilir. Aşk duasında söylenen tılsımlı sözcükler çok önemlidir. Bunları söyleyebilen medyumlardır. Medyumlar bu sözcükleri telaffuz edip, karşıdakinin deli divane olmasını sağlar. Kullanılan sözcükler, gizli sırların yer aldığı büyü kitaplarında bulunur. Oldukça tehlikeli sözcüklerde kullanılabilir. Ehil medyuma gidilmesi gerekebilir.

Aşık Etme Duası Neden Yapılır?

Değerli kardeşlerim, insanoğlu varoluşundan şimdiye kadar çok fazla gelişim kaydetti. Yüzyıllar önce düşünülmesi bile güç olan icatları şuan kullanabiliyoruz. Yüzyıllar sonrasında neler olacağını kestirmek aynı şekilde çok zor. Çünkü bu saydıklarımız maddi dünyanın ürünleridir. Bizler gibi sürekli değişirler, yok olurlar, ölürler ve yerlerine farklıları gelir. Bu değişimin farkında bile olmayan bizler kendimizi maddi dünyanın sularında buluyoruz. Evet kardeşlerim, bugünkü dünyada adam akıllı aşık olmak bile artık pek mümkün olmuyor. Gerçekten sevdiğiniz zaman, genellikle karşılık bulamıyorsunuz. Bu noktaya dikkat edin kardeşlerim.

Karşılık bulamayan insan, aşkından şüphe etmez. Sevmeye devam eder. Aşk duası ona bir fırsat olur. Fırsat sevdiği kişinin onu sevebilmesidir. Seven için bunun telaffuz edilmesi için çok büyük bir olaydır sevgili kardeşlerim. İşte aşık etme duası neden yapılır sorusunun cevabı burada gizlidir. Gerçekten aşık olduğun kişinin, karşılık vermesidir. Mutluluğa tamamen açılmış bir kapıdır. Aşkın her güçlüğü aşacağını düşünürsek mutluluk hayat boyu yaşanabilir. 

Aşık Etme Duası 7 Gece Okunacak

En etkili aşk duası; Bismillahirrahmanirrahiym eyne mâ tekûnû ye’ti bikumullâhu cemîan İnnehu filan binti/bin filan ala racihi le kadirun. anlamı:Allah sizin hepinizi biraraya getirir muhakkak ki o filan binti filanlı döndürmeye elbette güçü yeter. bu ayetleri 1001 kere okuyun en az 7 gün okumak gerek..

Not: Bu duayı abdestli ve temiz bir şekilde perşembeyi cumaya bağlayan gece başlayacaksınız. Aynı şekilde 7 gece devam edeceksiniz. Bayanlar okuyacaksa Filan İbni Filan diyecek Erkek okuyacaksa Filan Binti Filan Diyecek. Anne adı ve sevdiğin kişinin adı olarak geçer.

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Tıpkı aşık etme büyüleri gibi aşk için yapılan duaların da internet ortamında tariflerini görebiliriz. Orada yer alan tariflerin belli bir kısmı doğru olsa da insanlar bunu yaptıklarında sonuç alamadıklarını görürler. Sizde kardeşlerim, bir insanı etkilemek, onu kendisine aşık etmek internet ortamında paylaşılabilecek kadar kolay mıdır? Elbette değildir. Kardeşlerim, dünya bugün sıradan insanların değil, dünyaya izlerini bırakmış insanların hatırı için döner. Sıradan bir insandan nasıl ki büyük bir başarı beklenemezse, aynı şekilde bu duanın ortak kullanım biçimi olması beklenemez. Bir taraftan doğuştan yetenekleri olan, ilim hecelerini yutmuş, gecesi gündüzü kitaplar okuyarak geçenler, bir taraftan internetten ‘aşk duası tarifi, aşk büyüsü tarifi’ şeklinde arama yaptıranlar.

İşte sıradanlıkla büyüklük arasındaki fark budur kardeşlerim. Bu yüzden siz olun, bu tariflere bakmayın. Çünkü duanın tesir edebilmesi için bin yıllardır kafa yoruluyor. Manevi varlıklarla iletişimler kuruluyor. Aşk duası nasıl yapılır sorduğunuzda, sizlere cevap olarak medyumları işaret edebiliriz. Ancak, her medyumu işaret etmeyiz kardeşlerim. İşinde usta olmuş, kendini taşımayı bilen, insanların güvendiği medyumu işaret ederiz. 

Aşık Etme Duası İşe Yarar Mı?

Sevgili kardeşlerim, insanlarımızın bizlere mail, Whatsapp, mesaj şeklinde ulaştıklarında, ilk sordukları duanın işe yarayıp yaramayacağıdır. Sevgili güzel kardeşlerim, eğer bir şeye inanılmıyorsa kesinlikle uzak durulmalıdır. Düşünün ki siz bir işe girmişsiniz. Bunu başaracağınıza ihtimal dahi vermiyorsunuz. Sizde bu zaman kaybı olmaz mı? İnançlı olmayan bir kişinin fayda sağlaması mümkün değildir. Aşk dualarına inanmıyorsanız, size baştan söyleyebiliriz ki hiçbir işe yaramayacaktır. Çünkü bu maneviyattır. Onun olması için önce maneviyat kapılarınızı açmanız gerekecektir. 

Aşık etme duası işe yarar mı diyen kardeşlerim, sizler bu konuda şüphe etmeyin. Bilen hocalara danıştığınız zaman sizlere gerçek anlamda yardımcı olacaklardır. Sizde kendi gözlerinizle bu duaların işe yaradığını görebileceksiniz. Ancak yine söyleyelim kardeşlerim, inanç her şeyin başıdır. Dua işe yaradığı zaman, demek ki siz bu sınavı başarıyla geçmişsiniz. Sorunun asıl sorulma sebebinin daha önce yapılan duaların işe yaramamış olması ihtimali üzerinedir. Bu da oldukça normaldir. Hocanın bilgisi duanın işe yaramasına doğrudan katkı sağlar.

Aşık Etme Duasını Kimler Yapabilir?

Sevgili kardeşlerim, aşk duası işe yarar mı sorumuzu cevapladıktan sonra, kimler tarafından yapılacağına bakalım. İlk olarak bilmelisiniz ki aşk duasının işe yaraması için işini bilen tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Eğer bilen tarafından yapılmamışsa, ne yazık duanın işe yaramayacağını üzülerek belirtmeliyiz. Bu yüzden kardeşlerim aşk duası yapan hocalar mutlaka bunu yapmalıdırlar. Çünkü duayı yapan hocalar, bu işin ehlidir. Onlar duanın nasıl yapılacağı, neler söyleneceği, ne kadar sürede devam edileceği, sonuçlarının görüleceği hakkında tüm bilgilere sahiptiler. Sizde ehil bir hocaya başvurarak, aşk duasını yapabilirsiniz.

Aşk Duası Evde Yapılabilir Mi?

Değerli kardeşlerim, aşık etme dualarının evde yapılması pekala mümkündür. Bunu sizde yapabilirsiniz. Allah’ın isimlerini zikir etmek, Kur’andan dualar okumak bunun için sizin için yeterlidir. Fakat kardeşlerim, bu dualardan kesin sonuç bekliyorsanız eğer, mutlaka ehil hocaların yanına gitmelisiniz. Elbette okuyacağını dualar sizler için çok faydalı olacaktır. Hatta belki işe yarayacak, sevdiğiniz kişinin sizi sevmesine zemin hazırlayacaktır. Ancak kardeşim, kurallar çok önemlidir. Disiplin, kural ve tılsımlı sözcükler duaların özünü oluşturduğu için mutlaka eksiksiz yapılmalıdır. Tabi bu durumda duadan kesin olarak sonuç bekliyorsanız eğer. Eğer benim amacım aşık etmek değil diyorsanız, ben evde yapabilecek bilgiye sahibim diyebiliyorsanız, tabi ki bunu evde yapabilirsiniz.

Aşık Etme Duası Sonrası Neler Yaşanır?

Aşık etme duaları gerekli kurallar uygulanarak yapıldığı zaman, şaşırtıcı denilebilecek sonuçlar verecektir. Bu sonuçlara siz bile şaşırabilirsiniz. Aşk duası büyü gibi değildir. Anında tesir etme gücüne sahiptir. Tesire başladığı zaman karşıdaki kişinin haline bereket getirir. Onu size yöneltir. Sizinle mutluluğunun mümkün olduğunu hissettirir. Aşık etme duası yapıldıktan sonra yaşanabilecekler şu şekilde sıralanabilir.

  • Sevdiğiniz kişinin düşüncelerinde bazı değişiklikler yaşanabilir. Onun gözünde birden tatlı bir hale gelirsiniz. Sizden yavaş yavaş hoşlandığını fark eder.
  • Size deli gibi aşık olmaz ama sizi gerçekten sever. Bu kalıcı bir aşk olabilir. Tabi burada duadan sonra sizin ona kendinizi sevdirecek, onun sizden tam hoşlanmasını sağlayacak karaktere sahip olmalısınız. 
  • Aşık etme duası belirtileri içerisinde belki de en önemlisi, onun size seni seviyorum diyebilmesidir. Bunu onu gerçekten seviyorsanız, çok fazla önemsersiniz. 

Aşık etme duası ne işe yarar diyen kardeşlerim aslında işlemden sonra yaşananlar yukarıdakiyle benzerdir. İşe yarayı yaramadığı hususunda diğer durumlar, gittiğiniz medyumla alakalı olabilir. Aşk dualarından en iyi şekilde faydalanmak isterseniz, sizlere naçizane tavsiyem medyum hocamızla irtibata geçmenizdir. Sizlere yardımcı olacaktır. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ