7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

İple Yapılan Kara Büyü Nasıl Bozulur?

  • İple Yapılan Kara Büyü Nasıl Bozulur? için yorumlar kapalı
İple Yapılan Kara Büyü Nasıl Bozulur?

İple yapılan kara büyü nasıl bozulur? Birçok insan tarafından, özellikle kendilerine veya yakınlarına bu tür büyü yapılmış insanlar tarafından merak edilerek araştırılmakta olan bir konudur. Konuyu daha iyi anlatabilmek amacıyla öncelikle büyü hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Büyü, bir kişi ya da bir şeyin hakkında söz sahibi olabilmek amacıyla uzman kişilerden yardım alarak birilerini etki altına almaya çalışmaktadır. Büyü yapmak teknik bir konudur. Büyüler yapılış niyetlerine göre, ak büyü ve kara büyü olarak isimlendirilmektedir. İnsanlar çeşitli amaçlarla büyü yaptırmak ihtiyacı hissederler. İnsan hayatında iniş çıkışlar olduğu için işlerinizin yolunda gitmediği dönemler olabilir. Ya da ticaret hayatınızın aksi gittiği bir döneme denk gelmiş olabilirsiniz. Bir şekilde mutsuz hissediyor olabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz sizi terk etmiş olabilir. Birçok konuda birçok şeyin yolunda gitmediği dönemler insan hayatında sıkça yer alabilmektedir. Bu aşamada devreye büyü girer.

Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Yapılış amaçlarına göre isim alan büyüler maddi ve manevi amaçlar için yaptırılan büyü çeşitleri ise en genel haliyle şunlardır;

  • Kısmet açma büyüsü
  • Bağlama büyüsü
  • Soğutma büyüsü
  • Sicim büyüsü
  • Kaşık büyüsü
  • Sabun büyüsü
  • Baht açma büyüsü

Başlıklar halinde vermiş olduğumuz büyülerin en tehlikelileri kara büyülerdir. Bir insanın üzerinde kara büyü olup olmadığını anlamak ise sanıldığının aksine çok kolaydır. Bir insanın üzerinde büyü varsa eğer büyü yaptırılan kişinin olumsuz etkilerle sarsıldığını görmeniz zor olmayacaktır. Üzerinde büyü olan kişi maddi, manevi, fiziksel ve ruhsal anlamda olumsuz etkilenmektedir. Kara büyü de gelinen son nokta ise insanın ölümüne kadar gidebilmektedir. İnsanlar kara büyü yaptırmak istedikleri kişiye zarar vermek amacıyla yaptığı bunlar birçok konuda büyük zarara uğratmak amacıyla yapılan kara büyüler çok tehlikeli boyutlara ulaşmaktadır.

İple Yapılan Kara Büyüler

İp büyüsü olarak bilinmekte olan bir kara büyü çeşididir. Eş ve sevgilileri birbirine bağlamak amacıyla yapılabildiği gibi zarar vermek isteyen ve kötü konuşan kişilerin dillerini bağlamak amacıyla da yapılabilmektedir.

İple bağlama büyüsünün yapılışı, yaptırılmak istenen amaca göre değişen bir büyü çeşidi olan ip büyüsü büyü yapmak konusunda uzman bir kişi tarafından yapılmalıdır. Bu büyü yaptırmak isteyen kişiler buna çok dikkat etmek zorundadır. Ne yaptığını bilen ve tecrübeli bir medyum veya hoca tarafından yapılması büyünün başarısı açısından önem taşımaktadır. Büyü yapan kişinin hassas ve temiz olması çok önemlidir. İp büyüsünün yapılış amaçları birini bağlamak veya aşık etmek için yapılabileceği gibi kısmet ve rızık kapatmak için de yapılabilmektedir.

İple Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

İple yapılan kara büyü nasıl bozulur? İple yapılan bu büyünün yapılış şekli bir ip üzerine düğümler atmak yoluyla olmaktadır.

İple yapılan bağlama büyüsünü boza bilmek için bir ipe gevşek şekilde düğümler atılır. Gerekli dua ve okumalar yapıldıktan sonra atılan düğümler tekrar çözülür. İplerin hepsini çözdükten sonra su dolu bir bardak içine bırakılır gelirken okumalar yeniden yapılır. Sonra kendisine büyü yapılan kişi kalan su içerek ipi toprağa gömer. Herhangi birine yapılan ipli bağlama büyüsünü bozabilmek için bu işte uzman ve başarılı bir ilim adamı bulmak gerekmektedir. Her şeyden önce temizliğine çok dikkat etmesi gereken hoca veya medyum aynı zamanda tecrübeli ve okumaları çok iyi bilen birisi olmalıdır.

Günümüzde birçok insanın başvurduğu büyük çeşitlerinden birisi olan iple yapılan büyüler yapım aşamasında ve büyü bozma aşamasında işten çok iyi anlayan, tecrübeli ve okumalarını güzel yapabilen başarılı bir hoca olmalıdır.

Peki bu hocalara medyumlara nereden ulaşabiliriz diye bir soru aklınıza gelebilir. Bu hoca ve medyumlar internet sitelerini sürekli güncel tutmaktadırlar. Bu sitelerde kendileri ile ve verdikleri hizmetler ile ilgili bilgiler vermektedirler. Bu değerli insanlara ulaşmanın en kolay yolu onların internet sitelerini ziyaret etmektir. İple yapılan kara büyü nasıl bozulur? Diye daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler medyumlardan yardım alabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ