7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kabak Büyüsü Nedir?

  • Kabak Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Kabak Büyüsü Nedir?

Kabak büyüsü nedir, başlıklı konuda sizlere bu büyü ile ilgili bilgiler vereceğiz. Gerçek aşkı sağlayan nadir büyüler arasında yer alan kabak büyüsü, aşık etme etkilerine sahip doğal bir büyüdür. İnsanlara aşklarına karşılık bulamadıklarında bu yöntemlere başvurmaktadır. Medyum veya hocalar tarafından yapılan bu büyü sayesinde istedikleri, sevdikleri kişiyi elde ederler. Kabak Büyüsü doğal sevgiyi sağlayan kuvvetli bir büyü olduğu kadar oldukça da çetrefilli bir büyüdür. Çünkü bu büyüde kullanılacak olan kabağın hazırlanması oldukça önemlidir. Bal kabağı kullanılarak yapılan kabak büyüsünün çok küçük detayları vardır ve bu detaylar büyü yapımında önemlidir. Çünkü bu büyü küçük detaylar sayesinde tutmaktadır.

Kabak büyüsünün ilk şartı büyü yapımında kullanılacak olan kabağın büyüyü yaptıracak kişi tarafından toplanmasıdır. Ayrıca bu kabağın tepesinden yaklaşık olarak 5 cm’lik bir delik açılır ve bal kabağının içi oyulur. Burada önemli bir nokta vardır. Kabağın içine abanozdan yapılmış tahta kaşık dışında başka herhangi bir materyal temas etmemesi gerekir. Kabağın içi oyularak çekirdekleri çıkartılır, ancak suyu içinde bırakılır. Suyun içinde tek bir çekirdek dahi kalmamalıdır. Aksi halde yapılacak olan büyü tutmaz. Kabak büyüsü yapımında dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise seçilecek olan medyum veya hocanın bu alanda tecrübe sahibi olması gerekir. Kabak büyüsünden olumlu sonuç almak için bu hususlara dikkat edilmesi gerekir. Bu şekilde aşkına sahip olmak istediğiniz kişiyi kendine bağlayarak aşık edebilirsiniz.

Kabak büyüsü nedir bahsettikten sonra nasıl yapılır onu inceleyelim

Kabak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kabak büyüsü nasıl yapılır diye baktığımız da ise şu şekilde cevaplandırabiliriz. Kabak büyüsünün tutmadı için yukarıda bahsettiğimiz bazı şartlar vardı. Bunlardan en önemlisi medyum veya hocanın bu konu ile ilgili olan bilgisi ve tecrübesidir. Bu yüzden büyü yaptırmadan önce büyü yaptıracak kişilerin alanında uzman bir medyum ile iletişime geçmesi gerekir. Kabak büyüsünün etkili olması için önemli bir noktada büyü yapılacak alanın kötü enerjilerden arındırılması gerekir. Bu sayede büyünün tutma oranı daha da yükselecektir.  Kötü enerjilerden arındırma işlemini ise adaçayı ile yapmak mümkündür.

Arındırma işlemi tamamlandıktan sonra kabak büyüsünün yapım aşamasına geçilmektedir. Bal kabağı büyüsü ritüelinde kabak büyüyü yaptıracak kişi tarafında toplanmalı ve içi abanoz tahta kaşık ile koyulmalıdır. Kabağın içindeki suyu bırakılarak içinde 1 tek adet bile çekirdek kalmayacak şekilde çekirdekler temizlenmelidir. Bu işlemin ardından medyum veya hoca kabağı tılsımlara aşamasına geçer. Bu birkaç gün sürebilir. Bu işlemleri uygularken kabağın hava almaması içi kapanması gerekir. Medyum büyü yapılacak kişinin kişisel bilgilerini kullanarak bir tılsım hazırlar. Ardından büyü yapılacak kişinin sureti, saç teli ve bu hazırlanan tılsımlı sözcükler ile medyum bir muska yapar.

Kabak Büyüsü Tılsımları

Bu muska hazırlandıktan sonra Hüddam Apreziyal Efendiye seslenerek mühürlenir. Bu aşamada büyünün niyeti 77 kere telkin edilmelidir. Ardından bu muska kabağın içine atılır. Tahta bir kasık yardımı ile kabağın içinden su alınır ve tepesi kapatılır. Alınan bu su ile kabağın kesilen bölgesi kaplanır. Daha sonra kabak sicim iplik ile sarılır ve kesilen bölgenin iyileşmesi için 1 hafta beklenir. Ardından son aşamaya geçilerek kabak bu sicimle yüksek bir yerden sarkıtılır. Son olarak bu kabağın sicim koparak yere düşüp parçalanması beklenir.

Bal kabağı parçalandıktan sonra büyünün etkisi görülmeye başlar. Büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiye yönelir. Kabak parçalandıktan sonra içindeki muska alınır ve bir mendile sarılır. Ardından yastığın içine konulur. Bu şekilde büyü yaptıran kişi aşık olduğu kişiyi kendine doğru çekecektir. Kabak büyüsü nedir, nasıl yapılır konusundaki bilgiler sizlere sunulmuştur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ