7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kaşık Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

  • Kaşık Büyüsü Kaç Günde Etki Eder? için yorumlar kapalı
Kaşık Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

İnsanların birbirlerine bağlanmasını veya ayrılmasını sağlayan kaşık büyüsü nedir ne kadar süre içerisinde etki eder? Kaşık büyüsü etkili bir büyü mü? Etkisi ne kadar sürer? Tüm soruların cevaplarını yazımız içerisinde bulabilirsiniz değerli kardeşlerim.

Kaşık Büyüsü Nedir?

İsmine bakıldığı zaman basit bir büyüymüş gibi anlaşılabilir. Doğrusu ülkemizde büyüyle ilgilenen her kesim bu tılsımın çok basit gerçekleştiğini sanır. Ancak gerçek bunun tam tersidir. Neden tersi olduğuna gelin hep beraber göz atalım.

Öncelikle kaşık büyüsü, tarihteki en eski büyüler arasında yer alır ve neredeyse her toplum tarafından kabul görmüş bir tılsımdır. Bu tılsımı özel yapan, etkisini çok hızlı göstermesidir. Öyle ki ülkemizde bağlama büyüleri arasında en çok tercih edileni bu tılsımdır. Şimdi kaşık büyüsünün neden basit bir büyü olmadığına bakalım. Etki olarak ağır büyü gurubunda yer alan tılsım, yapılış olarak ak büyüler içerisindedir. 

Ancak her ihtimalde, karşıdaki kişi büyüyü yaptıran kişiye bağlı hale gelir. Büyünün bir diğer amacı, kişileri birbirinden ayırmak olsa bile, bu çok fazla tercih edilmez. İnsanların birbirlerine bağlanması konusunda çok etkili olan büyü farklı amaçlarla kullanılabilir. Örneğin; terk eden eşi geri döndürerek, bağlamak için kullanılabilir. Yine giden sevgili bu büyüyle geri döndürülebilir. Bunun dışında herhangi bir ilişkiniz olmayan ve sadece sevdiğiniz bir kişiyi bu tılsımla kendinize bağlayabilirsiniz. 

Kaşık Büyüsü Kaç Günde Etki Gösterir?

Büyülerle uğraşan insanlarımız tarafından en çok merak edilen soru, kaşık büyüsü kaç günde etki eder sorusudur. Kaşık büyüsünün kaç günde etki edeceği konusuna şöyle söyleyebiliriz. Öncelikle bu tılsım, diğer bağlama büyülerine göre çok daha hızlı bir şekilde etkisini göstermeye başlar. Yani en kısa sürede etki gösteren tılsım, kaşık büyüsüdür. Büyünün yaklaşık olarak 10 günde etki edebildiğini söyleyebiliriz. Etki etme süresi, büyünün yapılış amacı göz önünde bulundurulursa değişebilir. Fakat genel anlamda, büyünün etki etme süresini bu devamlılıkta görebiliriz. Medyum hocayla bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kaşık büyüsünün etkileri oldukça fazla ama etki gösterme süresi çok azdır. Etki ettikten sonra ne kadar tesirli olduğunu büyüyü yapanlar, bilebilir. Sürelerin yaklaşık olarak birkaç yıl olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye’de en çok yapılan tılsımların başında bulunan bu büyü, ehil kişilerce pratiğe dökülmelidir. Herke tarafından bilinen yanlışlara düşülmemeli, mutlaka hoca doğru seçilmelidir.

Kaşık Büyüsünün Etkisinden Sonra Ne Olur?

En çok etki eden büyüler sıralaması yapıldığı zaman, kaşık büyüsü kendisini mutlaka o sıralamada bulacaktır. Büyünün neden yapıldığını bir tarafa bırakacak olursak, etkisinden sonra neler yaşanacağına bakabiliriz. Kaşık büyüsü icra edilip tamamlandıktan sonraki süreçte karşıdaki kişide bazı değişiklikler yaşanır. Değişiklikler başladıktan ve bittikten sonra, bağlanmasını istediğiniz her kim olursa, kendi ayaklarıyla size geri dönecektir. Burada size düşen görev, kendinizi büyünün etki süresine uydurmanız ve acele etmemenizdir. Eğer acele etmeye çalışırsanız, tılsım henüz tam etkisini göstermemişken, son bulacaktır. 

Kaşık büyüsü etkisinden sonra, kişide görülen en önemli değişiklik, pişmanlık hissi yaşamasıdır. Bu boşluk şeklinde görülen his, kesinlikle sadece bağlanılan kişi tarafından giderilebilir. Bağlanılan kişi kendisiyle birlikte olursa, bütün dünya onun olmuş hissine kapılır. Çünkü büyü yapılan kişiye göre tüm dünya bağlandığı kişidir. Onunla mutlu olamadıkça gözü herhangi bir olguyu, olayı duyumsamaz olur. İhtiyacı bağlandığı kişiden başkası değildir. 

Kaşık Büyüsü Etkisini Nasıl Gösterir?

Kaşık büyüsü ne işe yarar konusunda duruma bakmamız gerekiyor. Kaşık büyüsü evli, sevgili veya sevilen kişiyi bağlamak adına yapılan bir tılsım türüdür. Etkisini zaman içerisinde gösteren büyü, kısmi olarak insanın benliğine, bir kısım da kalbine hitap eder. Bu yaklaşımla tılsıma bakıldığı zaman, ne kara büyü ne de ak büyü değildir. Çünkü her iki taraftan da parçaları almıştır. O zaman büyüye gri büyü diyebiliriz. Etkisi çok yüksek olan kaşık büyüsü yapıldıktan sonra kişide şunların yaşanmasına yol açar.

  • Kaşık büyüsünün önemli etkilerinden birisi büyü yapılan kişinin düşüncelerini değiştirmesidir. Düşünceler tamamen büyüyü yaptıran kişiye taraf yönelir. Dalgınlık başlar. Hayata olan küskünlükler doğar. 
  • Kaşık büyüsü yapan kişi, tılsımın etkisinde kalan kişinin eşiyse ilerleme şu şekilde olur. Karşıdaki kişinin mevcut eşini sevmediğini, hatta nefret ettiğini düşünelim. Bu durumda olacak, büyü yapıldıktan sonra karşıdaki kişi eşinin etkisine girecektir. Ona deyim yerindeyse aşık olup, deli gibi geri dönecektir. Eski sevgisi çok daha fazla artacak, hatta çok farklı boyutlara ulaşacaktır.
  • Bağlanan kişi, etrafınızı göremez hale gelir. Düşünceleri kara iken ak tarafa dönerek şekillenir. Yapılacak en iyi şey, ona kavuşmaktır. Ona kavuşmadığı sürece, nefes alamayacak hale gelir.
  • Sevgilisi terk eden birisi kaşık büyüsü yaptıktan sonra görecek ki karşısındaki kişi, ona tekrar geri dönecektir. Kaşık büyüsü bu bakımdan çok ekili olur.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsüyle tılsım gerçekleştirmek isteyenler kardeşlerim, bunun nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorlar. İnternet ortamında kaşık büyüsü nasıl yapılır şeklinde arattığınız zaman, karşınıza muhtemelen onlarca sonuç çıkacaktır. Bu sonuçlar genellik büyüyü tarif etmek üzerine olur. Fakat kardeşlerim, büyü, yemek tarifi alıp yapmaya hiç benzemez. Bilim, ilim gerektiren bir durumdur. O yüzden buralarda yer alan tariflerin ne yazık ki doğru olamayacağını belirtmek isteriz. Eğer hakiki büyü nasıl yapılıyor diye merak ediyorsanız, medyum hocalarla görüşerek bunu öğrenebilirsiniz.

Kaşık büyüsünün yapılma şekli, sizden medyuma gelen talebe göre faklılık gösterir. Evet büyüde kaşıklar ve bağlama duaları yer alır. Ancak bunların nasıl yapılacağı hususunda neler yapılması gerektiğini bilmek mümkün değil. Yapılması gereken, medyuma giderek, kaşık büyüsü yapmak istediğini belirtmek olacaktır. Kaşık büyüsü gerçekleştirildikten hemen sonrasında etkisini göstermeye başlayacaktır.

Kaşık Büyüsünü Kimler Yapar?

İnsanların kaşık büyüsü kim tarafından yapılır biçiminde soru sorduklarını görünce bunu hemen yanıtlamak istedik. Kardeşlerim, ister kaşık büyüsü olsun, iste papaz büyüsü, isterse aşk büyüsü olsun, tamamı kesinikle medyumlar tarafından yapılmalıdır. Medyumlar büyüler alanında uzman olmanın yanında, ilmi yönden zengin alt yapılı kişilerdir. Onlar için büyüleri yapmak, biraz daha kolaydır. Fakat sıradan kişilerin büyü yapmaya kalkışması, beraberinde tehlikeler doğuracaktır. Mutlaka ilmi bilgisi yüksek medyum araştırması yapılmalı, yanına gidilerek büyü işlemleri başlatılmalıdır. İsterseniz, hocamız sizlere bu açıdan en iyi büyü işlemlerini sunabilir.

Kaşık büyüsü yapan medyum hakkında daha fazla soruları hocamızla irtibat kurup, bilgi alabilirsiniz. 

Kaşık Büyüsü Bozma İşlemleri?

Kaşık büyüsü tıpkı diğer büyüler gibi bozulmak istendiği zaman uzmanlık gerektiren bir büyüdür. Büyücülük alanında uzmanlık sağlamış medyumlar tarafından işlemler yürütülmelidir. Büyünün bozulması için tüm gereklilikler tedarik edilmeli ve sırasıyla büyü bozma işlemleri yapılmalıdır. Büyü ehil kişilerce bozulmadığında, boşa çırpınmadan öteye geçilemez. Kaşık büyüsünün etkileri görülür görülmez, ehil hocamızla iletişim kurarak, büyüyü bozmak istediğinizi kendilerine belirtebilirsiniz. Ardından hocamız sizlere gerekli talimatları vererek, kaşık büyüsü bozma işlemlerini başlatacaktır. Hüddamlar aracılığıyla yapılan kaşık büyüsü bozma işlemleri, önemli bir olgudur. Türkiye’de en çok başvurulan medyum olan hocamızla hemen iletişime geçerek, ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ