7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Tuz İle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

  • Tuz İle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Tuz İle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Tuz İle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Dünya çapında Kafkaslardan yayılan ve çok eski çağlardan günümüze ulaşmış olan tuz büyüsü, oldukça güçlü bir etkiye sahip tılsımlardan biridir. Özellikle aşık etmek ve bağlamak ile beraber aynı zamanda ayırmak amaçlı uzman medyumlar tarafından ele alınır. Etkisini çok çabuk göstermesine rağmen, belli bir süre için etki yaratmaktadır. Yani ihtiyaç duyulduğu zaman tekrar bu büyünün yapılması gerekmektedir.

Tuz Büyüsü

Konusunda tecrübe sahibi her medyum hocanın kendine özgü yöntemi üzerinden ele aldığı tuz büyüsü, insanları aşık etmek ve sevgiyi daha güçlendirmek için yapılır. İnsanları birbirine bağlamak amaçlı yapılan en güçlü büyüler arasında yer almasına rağmen, aynı zamanda ara bozmak ya da çiftleri ayırmak içinde yapılmaktadır. Aynı zamanda tuz büyüleri herhangi bir büyü bozmak amaçlı karşı tılsım olarak da değerlendirilir. Tüm medyum hocaların ele aldığı bu yöntem evde de yapılabilmektedir. Ancak birebir uzman medyum kontrolü altında yapılması gibi güçlü bir etki sağlamaz. O yüzden en iyi sonucu alabilmek için özel tuz büyüsü tarifleri üzerinden, medyum hocaların yardımı altında bu işlem uygulanmalıdır.

Tuz ile Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk ve sevgiyi güçlendirmek amacıyla yapılan tuz büyüsü aynı zamanda insanları birbirinden uzaklaştırmak, nefret etmesini sağlamak ve ayırmak için gerçekleştirilir. Bu doğrultuda tuz ile ayırma büyüsü nasıl yapılır pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Bu konuda farklı yöntemler ve aşamalar ile beraber, medyum hocaların ele aldıkları uygulamalar bulunuyor.

– Vefki bebeği (oyuncak bebek) ile yapılan tuz büyüleri,

– Kavurarak yapılan tuz büyüleri,

– İri tuz büyüleri,

Bütün bu büyüler yapılma amacına ve niyetine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Özellikle insan ilişkileri konusunda en büyük etkiyi sağlayan yöntemlerden biridir. Kişinin doğrudan iradesini etkilemek suretiyle, davranışlarını ve düşüncelerini değiştirir. Belli başlı aşamalar ışığı altında malzemeler, vefk ve manevi enerjiden faydalanarak medyum hocanın kontrolü altında uygulamalar tamamlanır.

Tuz ile Ayırma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Tuz ile ayırma büyüsü zaman içerisinde belli başlı bazı etkileri ortaya çıkarır. Bu doğrultuda tuz ile ayırma büyüsü etkileri nelerdir merak edilen konuların başında geliyor.

– Anlamadıkları bir nedenden dolayı çiftler birbirine karşı soğumaya başlar.

– Zaman içerisinde neredeyse konuşmamaya başlarlar.

– Birbirlerine karşı daha önce hiç kullanmadıkları hitap üzerinden tartışırlar.

– Kısa süre içerisinde birbirlerinden uzaklaşarak evlerine ayırırlar.

– Etki tam olarak ortaya çıkana kadar sosyal yaşamdan koparlar ve mutlu bir yaşam sürerler.

Tuz ile Ayırma Büyüsünün Yapım Aşamaları Nelerdir?

Uzman bir medyum tarafından ele alınan tuz ile ayırma büyüsünün yapım aşamaları belli bir sıralama altında gerçekleşir.

– Niyet aşaması ile kişinin niyeti ortaya çıkarılır ve bazı yöntemler uygulanır.

– Vefk bebeği yapım aşaması üzerinden medyum hoca uygulamaları ele alır.

– Vefk bebeğine tuz koyma aşaması.

– Nazar aşaması.

Tuz ile Ayırma Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Gerçek medyum hocalar tarafından yardım alan birçok kişi, tuz ile ayırma büyüsü etkisini nezaman gösterir merak ediyor. Bu durum kişinin iradesi ve mesafe ile beraber el alınan yönteme bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Fakat genel itibariyle 17 ile 19 gün arasında büyü etkisini göstermeye başlar.

Tuz İle Ayırma Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Özellikle tuz ile ayırma büyüsü etkisinin ne kadar sürdüğü çok önemlidir. Daha doğrusu bunun bilinmesi gerekir. Çünkü diğer büyü yöntemlerine göre tuz ile ayırma büyüsü hayat boyu devam etmez. Ele alınacak büyü yöntemi ve amaç ile beraber belli başlı bazı durumlara göre, 3 ay ila 7 yıl arasında değişkenlik gösterir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ