7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kimlere Büyü Tutmaz?

 • Kimlere Büyü Tutmaz? için yorumlar kapalı
Kimlere Büyü Tutmaz?

Büyü yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu kimlere büyü tutmaz konusudur. Birçok kişi büyü yaptırdığı esnada en iyi şekilde tutmasını ve en iyi şekilde etki etmesini istemektedir. Fakat bazı durumlarda büyünün etki etmediği kişiler olabilmektedir. Bunun nedenleri arasında medyum hocaların talimatlarına uyulmaması, doğru işlem adımlarının uygulanmaması ya da bu konuda uzman olmayan kişilerce yapılması olarak gündeme gelmektedir.

Diğer bir durum ise sürekli olarak Felak suresi ve Nas suresini her gün okuyan kişilere de büyü etki etmemektedir. Bu nedenle de eğer büyü yaptırmak istiyorsanız tutması için bu konudan emin olunmalıdır. Büyü yaptırılmak istendiğinde bu konuda uzman olan medyum hocalardan yardım almakta fayda vardır. Herkes büyüden etkilenir ya da etkilenmez diye bir durum söz konusu değildir. Kişiden kişiye değişen durumlar söz konusu olabilmektedir.

Kimlere Büyü Tutmaz?

Bireyler büyülere karşı kendilerini korumak isteyebilirler. Bunun için yapılması gereken Felak ve Nas surelerini aksatmadan günlük olarak okumak olacaktır. Aynı zamanda belirtilen dua ve Esma-ül Hüsna’nın gücüne inanmak önemlidir. Duaların bırakılmaması ve hayırların bırakılmaması Büyünün tutma ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Büyünün Yapıldığı Kişilerde Meydana Gelen Davranışlar

Kimlere büyü tutmaz sorusunun yanı sıra bir de büyü yapılan kişi de meydana gelen değişiklikler de merak edilmektedir. Yapılan büyünün tutup tutmadığını anlamak için aşağıda verilecek olan davranışlar iyice gözlemlenmelidir.

 • Büyü yaptırılan kişiler genel olarak agresif, bunalmış ve hayattan zevk almayan kişiler olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Karamsar olmaları en büyük özellikleri arasındadır.
 • Özellikle büyü sonrasında bu kişilerin oldukça dalgın oldukları gözlemlenir. Odaklanmakta sorun yaşar ve dikkatsiz işler yaparlar.
 • Sosyal çevrelerinden sıyrılırlar. Aynı zamanda da tamamen uzaklaşma sağlarlar.
 • Yorgunluk ve dalgınlığa uyku hali eşlik eder. Büyü yapılmış olan kişiler gün içinde sürekli esneme halindedirler.
 • Geceleri kabus görmeye başlarlar bu nedenle de yalnız uyumaktan korkar hale gelirler.
 • Yalnız kalmaktan ve yalnız yürümekten korkarlar. Dışarıya çıkmak istemezler. Aynı zamanda kalabalık ortamlardan da uzak dururlar.
 • Hayattan zevk almayan ve depresif yapıları nedeniyle ileriye dönük plan yapmazlar.
 • Büyünün etkisinde olan kişilerde onaylayıp, onaylamadıkları durumlar dahi değişiklik göstermeye başlar.
 • Odaklanma sorunları oldukları için iş hayatlarında da problem yaşamaya başlarlar. Başarılı olamaz ve kısa sürede çıkmaza girerler. Ekonomik olarak da kendilerini bir darboğazda hissederler.
 • Düzenli uyku uyumakta zorluk çekerler. Her ne kadar gün içinde hep bunu dileseler de huzurlu bir uyku uyuyamazlar.

Bu belirtiler oluşmaya başladığında kişide büyü ortaya çıkma ihtimali çok yüksektir. Bu nedenle yapılan büyünün tutup tutmadığı konusunda bu etkiler göz önüne alındığında kararınızı verebilirsiniz. Kimlere büyü tutmaz ya da kimler büyünün etkisi altına girmez konusundan ziyade belirtiler ilk başta ön planda olmalıdır.

Kendine Yapılan Büyünün Anlaşılması İçin Yapılması Gerekenler

Kendimize yapılan büyünün anlaşılmasında uygulanması gereken yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntem ve tekniklerin uygulanması için doğru bir işlem basamağının uygulanması gerekmektedir. Doğru uygulanan teknikler sayesinde büyü olup olmadığı kolay bir şekilde anlaşılmaktadır. Büyü yapıldığını anlama yolları;

 • Öncelikle sessiz ve sakin bir yerde bulunmanız gerekmektedir. Eğer mümkünse yalnız olunmalıdır.
 • Sol elinize alacağınız bir mum bulundurmalısınız. Sol elinizde bulunan mumu yaktıktan hemen sonra sağ elinizi kalp hizasına koymalısınız. İçinizden dileğiniz ile ilgili düşünceler geçirmeye çalışın.
 • İlk iki aşama sonrasında 3 kere İhlas suresi okunmalıdır. Sure okunduktan sonra düşüncelerinize iyice odaklanmalısınız.
 • Eğer burada bir odaklanma problemi yaşanıyorsa büyü etkisi altında olma ihtimaliniz çok yüksektir. Bu şekilde bir büyü yapılıp yapılmadığını anlamanız kolay olacaktır.

Kimlere büyü tutmaz? Ergenlik çağına ulaşmayanlar, akli dengesi yerinde olmayanlar ya da farklı bir büyünün etkisinde olanlara da büyü tutmamaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ