7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kısmetim Bağlı Evlenemiyorum

  • Kısmetim Bağlı Evlenemiyorum için yorumlar kapalı
Kısmetim Bağlı Evlenemiyorum

Erkek, kadın ve çocuk dinlemeden herkesin bir kısmeti vardır. Kısmetim bağlı evlenemiyorum, genellikle olumlu anlamda kullanılan kısmet, herkes için farklıdır. Hayatta herkes kendi nasibinin karşılığını alır. Kısmetinde olanın azını veya fazlasını almak mümkün değildir. Kısmet yaş ilerledikçe daha da önemli hale gelir. Çünkü; yaş ilerledikçe sorumluluklar artar ve hayattan beklentiler farklılaşır.

Küçük bir çocuğun kısmetinde şeker yemek veya parka gitmek gibi gündelik şeyler varken büyüklerin kısmetinde aşk, para veya sosyal ilişkiler olabilir. Yaşamın her alanında yeri olan kısmet bu denli önemli olduğu için üzerinde değişiklik yapmak için de hocaların yolu tutulur. Özellikle kısmetin bağlı olması insanın ömrü boyunca sevgilisi olmaması, olsa da evlenememesi anlamına gelir.

Kısmetin Bağlı Olması Ne Demek?

Kısmetin bağlı olması, bir insanın başka bir insan tarafından büyülenerek kendisi için gelecek hayırlı kısmetlerin kapatılması anlamına gelir. Kısmet bağlama büyüsü haset bir insanın mutluluğunu istemediği başka bir insan üzerinde kaderini değiştirmesi anlamına gelir. Kısmet büyüsü uzaktan da yapılabilir. Bu nedenle size kimin büyü yaptığını dahi anlamayabilirsiniz. Uzun süredir bekarsanız ve hayatınıza insanlar girse bile bir türlü evlilik yoluna giremiyorsanız kısmet bağlama büyüsünden muzdarip olmuş olabilirsiniz.

Kısmet Bağlanır Mı?

Kısmetin bağlanması mümkündür. Aşk, iş, okul ve aile hayatında kısmetin bağlanması gelecek üzerinde olumsuz etkilere yol açar. Bu nedenle kişinin kısmetinin bağlandığını düşündüğü andan itibaren işinin ehli bir uzmana başvurarak kısmet bağlanma sorununa çözüm üretmesi gerekir. Kısmet bağlama büyüsünün çözülmesi için yapılması gereken doğru zamanda doğru sayıda, doğru duanın okunmasıdır.

Tüm gereklilikler yerine getirildiğinde kısmet açılacak ve kişi, yaşamını olması gerektiği gibi idame ettirmeye devam edecektir. Kısmet bağlama büyüsünün açılması demek, kişinin sadece fiziken değil, ruhen de rahatlaması anlamına gelir. Büyünün etkisinden kurtulan kişi kendini rahatlamış hisseder ve yaşama karşı daha pozitif bakar.

Kısmet Bağı Açma

Kısmetinizin bağlı olduğunu anlamanız biraz zaman alabilir. Çünkü; evlilik yaşının 30’u aştığı dünyamızda kişi kısmetinin bağlı olduğunu çok sonradan anlayabilir. Kısmeti bağlı olan kişi, bir eş adayı olsa bile, nişanlansa dahi bir türlü evlenemez. Ya kendi tarafından ya da karşı taraftan sorunlar çıkar.

Kişi bir de büyüye inanmıyorsa, daha doğrusu büyü kelimesinden dahi korkuyorsa kısmet bağlama büyüsü yapıldığını reddedebilir. Ancak bu reddediş uzun sürmez. Çünkü kişi, mantıkla açıklanamayan şeylerle karşılaştığında kısmet büyüsü yapıldığını kabul eder ve bunun üzerine işinin ehli olan bir hocaya başvurur. Kısmet bağlama sadece aşk hayatı ile ilgili değildir.

Kısmet Bağlanması

Kısmet bağlanması en çok aşk ile ilgilidir ancak sadece aşktan ibaret değildir. Bir kimsenin uzun sür iş bulamaması, çocuğunun olmaması, sevdiklerine bir türlü kavuşamaması da kısmet bağlanması ile ilgilidir. Hayırlı olan her şey kısmet olarak değerlendirilebilir. Bu nedenle kısmet bağlanmasını tek başına aşk ile ilişkilendirmemek gerekir. Kısmet bağlanması olduğunu düşünen bir kişi, büyüyü bozudurmak için işinin ehline başvurmalıdır. Bu büyünün bozulması için kişinin bizzat katılması gerekir. Hoca, uzaktan veya fiziksel olarak aynı ortamdayken büyünün bozulmasını sağlayabilir.

Kısmet Bağlılığını Çözmek için Dua

Danıştığınız hoca, kısmet bağlılığı için dualar okuyacaktır. Dua okunmasından hiç kimseye zarar gelmez. Bu nedenle etrafınızda kısmetinizin bağlı olduğunu düşünen yakınlarınız varsa onları dinlemeniz önerilir. Kısmetin bağlanması kişinin tüm hayatını etkiler, kaderi üzerinde etkilidir. Sadece kendisi değil, gelecekteki doğmamış çocukları üzerinde bile etkilidir. Bu soyu kurutabilir veya çoğalmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle kısmetin önemini göz ardı etmemek gerekir. Hoca, kısmet bağının çözülmesi için dua okuduktan sonra yapmanız gereken şeyleri size söyleyecektir. Bu da bir takım duaların okunmasını içerebilir. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ