7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Pirinç Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Pirinç Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Pirinç Büyüsü Nasıl Yapılır

Pirinç Büyüsü Nasıl Yapılır

Pirinç büyüsü daha çok baklagiller büyüsü içerisinde yer alan bir tılsım olarak öne çıkıyor. Özellikle pirinç büyüsü yapılması zor olması ile beraber, aynı zamanda bozulması da zor büyüler arasında gelmektedir. Bu sebepten dolayı İslam alimleri bu büyünün yapılmadan önce mutlaka çok düşünülmesi gerektiğini dile getirir. Ayrıca işlemin doğru yapılabilmesi ve sağlıklı bir süreç için, pirinç büyüsü mutlaka gerçek medyumlar tarafından ele alınmalıdır.

Pirinç Büyüsü Nedir?

Genel olarak pirinç büyüsü nedir sorusuna hitaben, kadim çağlardan günümüze gelen en önemli ve güçlü büyüler arasında yer alan bir tılsım olduğunu dile getirmek mümkün. Farklı yöntemler ve eşyalar ile maddeler ele alınmak suretiyle, uzman medyum hocanın elinde hayat bulur. Özellikle çok güçlü bir büyü olduğundan dolayı dikkat etmek büyük bir öneme sahiptir.

Pirinç Büyüsü Nasıl Yapılır?

Pek çok insan pirinç büyüsü nasıl yapılır merak etmekte ve araştırma gerçekleştirmektedir. Belli başlı bazı aşamalar üzerinden gerçek medyumlar tarafından ele alınan pirinç büyüsü, birçok değişik amaç doğrultusunda yapılabilmektedir.

– Bunun için öncelikle eşit boyda 21 tane pirinç elde edilir.

– Pirinçler bayat olmamalı ve açıkta bekletilmemiş olmalıdır.

– Daha sonra medyum hoca yapılacak amaca bağlı olarak pirinç üzerinden farklı yöntemler ele alır.

– Aşk ve bağlama büyüsü için ceylan derisi üzerine pirinç kullanılır.

– Bereket ritüeli adına ise pirinç beraber 5 gram altın ve kızıl toprak gerekmektedir.

Pirinç Büyüsü Neden Yapılır?

En merak edilen ve önemli sorular arasında pirinç büyüsü neden yapılır geliyor. Bunun aslına bakılırsa amaca bağlı olarak pek çok sebebi olduğunu dile getirmek mümkün.

– Aile ile aranın bozuk olması

– Sevilen kişi ile problem yaşanması

– Maddi kazancın artması

– Kişinin kendini mutsuz hissetmesi

– Platonik aşkın gerçek aşka dönüşmesi

– Gözü dışarıda olanı ve gideni geri getirmek

Pirinç Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Aslına bakılırsa pirinç büyüsünün belirtileri amaca bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Mesela platonik bir aşkı gerçek aşka dönüştürürken büyüden etkilenen kişi, büyü yaptıran kişiye karşı büyük bir aşk beslemeye başlar. Giden kişiyi geri getirmek adına ise büyünün etkisi altında kalan kişi daha ılımlı olur ve ailesine bağlanır. Kısa zaman içerisinde kazancın artış gösterdiği gözlemlenir. Kişi kendini yeniden pozitif bir bakış açısıyla bakarken bulur. Bu şekilde amaca bağlı olarak farklı belirtilerin ortaya çıktığını dile getirmek mümkün.

Pirinç Büyüsünü Kimler Yapar?

Aydınlık büyüler arasında yer alan pirinç büyüsünü kimler yapar sorusu, pek çok kişinin merak ettiği konulardan biridir. Bu büyünün gerçeğe dönüşebilmesi için, doğuştan yetenekli olan ve her iki taraf ile bağlantı kurabilen gerçek medyumlardan yardım almak gerekir. Zira Esma-ül Hüsna okuması, dualar, vefk ve aynı zamanda başka varlıklar süreç içerisinde yer alır. Ayrıca amaca uygun farklı ritüeller ve yeterli tılsımlar ile sözcükler kullanılır. Bunların doğru şekilde kontrol edilebilmesi ise gerçek medyumlara düşmektedir.

Pirinç Büyüsü Bozulur mu?

Hayatını daha çok düzene girmesini isteyen birçok kişi bu büyü yaptırırken, aynı zamanda pirinç büyüsü bozulur mu merak ediyor. Bu büyünün bozulması mümkün. Ancak mutlaka büyünün yönteminin bilinmesi ve aynı zamanda gerçek bir medyum tarafından yapılması gerekir. Aksi takdirde çok güçlü bir büyüdür ve kolay kolay bozulmaz.

Pirinç Büyüsünün Süresi

Doğru ellerde yapıldığı zaman pirinç büyüsünün süresi hayat boyu devam eder. Bu yüzden mutlaka konusunda tecrübeli olan gerçek bir medyum hocadan yardım almak gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ