7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kısmetim Bağlı mı |Ne Yapmalıyım

  • Kısmetim Bağlı mı |Ne Yapmalıyım için yorumlar kapalı
Kısmetim Bağlı mı |Ne Yapmalıyım

Kısmetin bağlanması, kişinin geleceğini tüm yönleriyle etkiler. Kısmetim bağlımı ne yapmalıyım, Eğer kişiye çocuğunun olmaması yönünde bir kısmet bağlama büyüsü yapılmışsa ileride doğacak çocuklarını ve torunlarını göremeyeceği anlamına gelir. Bu, belki de kişinin soyunun yok olması anlamına gelir. Kısmet bağlama büyüsü iş için yapılmışsa kişi istediği işe bir türlü ulaşamaz. Bu, maddi zarara uğramasının yanı sıra ailesi ile de problemlere yol açacaktır. Bu nedenle kişi hem maddi hem de manevi zarara uğrayacaktır. 

Kısmeti Bağlı Ne Demek?

Her insanın bir kısmeti vardır. Kısmetinde ne varsa onu yersin atasözü de kısmetin öneminin geçmişten günümüze nasıl geldiğinin bir göstergesidir. Kısmeti bağlı olmak; farklı bir kişi tarafından kısmeti bağlama büyüsü yaptırılmış olmak demektir. Kısmetin bağlı olması insanın hayatında büyük etkilere sahiptir.

Kısmet, herkes için farklı olduğundan kişi, kısmetinin bağlı olduğunu hemen fark edemeyebilir. Yaşadığı tüm olumsuzlukları kadere veya kötü şansa başlayabilir. Bu nedenle kısmet bağlama büyüsü yapılan birçok kişi uzun yıllardan sonra büyü bozdurmayı akıl ederler. Özellikle kadınlar için yaptırılan bu büyüden erkekler de muzdariptir.

Kısmeti Bağlı Olanlar için Dua

Kısmetim bağlı mı, Kısmetin bağlanmasının fark edilmesi uzun sürer. İş işten geçmediyse kişi, kısmet bağı büyüsünü çözebilen bir hocaya danışır. Hoca, öncelikle büyünün etkisinde olan kişi için dua okur. Okunan dua kişinin üzerindeki büyünün yok olmasına yardımcı olur. Kısmet açma büyüsünün bozulması için sadece dua yeterli değildir. Hocanın isteğine bağlı olarak kişi belirli günlerde belirti eylemleri gerçekleştirerek dualar okur.

Hocanın belirttiği günü sonunda büyünün etkisi tamamen yok olur. Bu dönem içerisinde kişi, büyünün etkisinin yavaş yavaş gittiğini görecektir. Büyünün bozulduğunu anlaması uzun sürmez. Çünkü üzerindeki ağırlığın kalktığını ve hayata daha pozitif baktığını görecektir. Kişinin tam anlamıyla çakraları tekrar açılır.

Kısmeti Bağlı Olanların Okuyacağı Dua

Kısmetin bağlı olması insanın geleceğini olumsuz yönde etkiler. Bunun için bazı dualar vardır. Kısmeti bağlı olanlar için okunacak dualar değişebilir. Erkekler için farklı dualar, kadınlar için de farklı dualar vardır. Kısmetin hangi yönde bağlandığı düşünülüyorsa o konu ile alakalı farklı dualar da okunabilir. Kısmetin bağlanması kişiyi olduğu kadar çevresini de etkiler.

Bu nedenle kısmetinin bağlı olduğunu düşündüğünüz kişilerin kısmet bağının bozulması için doğru bir hocaya yönlendirebilirsiniz. Bir kişinin iş konusundaki kısmetinin bağlanması onun aile üzerine bir zaman sonra yük olmasına, akranları çalışıp kendisi çalışmadığı için bunalıma girer. Kısacası sadece maddi değil, manevi yönden de zarara uğrar.

Kısmeti Bağlı Olmak

Kısmetin bağlı olması kendi başına çözülebilecek bir sorun değildir. Çünkü kısmeti bağlamak için büyü yaptırmak gerekir. Kişi, kendi başına büyüyü bozamaz. Bu nedenle kısmeti bağlı olan kişilerin büyü bozmadan uzman olan bir kimseden yardım istemesi gerekir. Bunun için bir ücret ödenmesi gerekebilir. Çünkü büyü bozan hoca, mesaisinin tamamını bu işe harcadığı için para kazanmak için zamanı olmaz. Bu nedenle büyü bozma için talep edilen veya gönüllü olarak verdiğiniz ücret hakkında olumsuz bir kanıya varmamalısınız. 

Kısmeti Bağlı Olan Kişi Nasıl Anlaşılır?

Kısmetin bağlanması hemen anlaşılabilen bir durum değildir. Bunun için karşınızdakini dikkatli incelemeniz gerekir. Sürekli hayat dolu olan birisi birkaç gün içerisinde depresyona girmiş gibi belirtiler vermeye başladıysa hemen şüphelenmenize gerek yoktur. Ancak bu bunalım durumu sürekli olarak devam ediyorsa kısmetinin bağlı olması şüphesine düşebilirsiniz.

Kısmetin bağlı olmasının bir diğer belirtisi ise güzel şeylerin tam olacakken bir pürüz çıkıp olmamasıdır. Her şey mükemmel giderken bir anda bozulması ancak büyü ile açıklanabilir. Bu durumda da vakit kaybetmeden kısmetinizin bağını çözdürmeniz gerekir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ