7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Lamia Büyüsü İle Sevdiğini Aşık Etme

  • Lamia Büyüsü İle Sevdiğini Aşık Etme için yorumlar kapalı
Lamia Büyüsü İle Sevdiğini Aşık Etme

Lami büyüsüyle sevdiğin insanı kendine aşık edebilir misin? Lamia büyüsü nedir ? Lamia büyüsü karşındakini kendine aşık etmek için uygulanabilir mi? Değerli kardeşlerim, Lamia büyüsü hakkında bilmedikleriniz soruların yanıtlarını buradan bulabilirsiniz. Keyifli okumalar.

Lamia Büyüsü Nedir?

Sevgili kardeşlerim, Lamia büyüsünün tarihini Yunan mitolojisi dönemlerine kadar dayanır. Söylenenlere göre Yunan Tanrısı Zeus’un ikinci eşi konumunda olan Lamia diğer eşi olan Hera tarafından çok fazla kıskanılır. Hera Lamia’ya büyü yapar ve Lamia kendi çocuklarını elleriyle öldürür. O zamandan bu yana bu büyünün ismi Lamia büyüsü olarak adlandırılmıştır.

Lamia büyüsü, etkisi şiddetli olduğundan karşıdaki insanın duygularını yok eder. Onun tamamen tesir altına alır. Deyim yerinde olursa, büyü yapılan kişi, büyüyü yaptırmak isteyenin himayesine, emirleri altına girer. Peki Lamia büyüsü, bir kişinin sevdiğini kendisine aşık etmesi işin kullanılabiliyor mu? Evet kardeşlerim, Lamia büyüsü ile sevdiğini aşık etme mümkündür.

Hatta çoğu aşık etme büyüsünden çok daha fazla etkili olduğundan, kesin sonuçlar verecektir. Lamia büyüsüyle aşık etmek istenen, karşısındakine öyle bir aşık olur ki adeta kölesi haline dönüşür. Büyü yapılan, başkasıyla evli olsa bile ondan tez zamandan şiddetle boşanır. Sevdiği kişiye aşık olur. Aşık olduğu kişiye kul köle olur.

Tarihin en etkili büyüleri arasında Lamia büyüsü olduğundan, yapıldıktan sonra tesiri oldukça yüksek olur. Değerli kardeşlerim, Lamia büyüsü ne işe yarar, etkileri neler isterseniz ona bakalım. 

Lamia Büyüsü Ne İşe Yarar Etkileri Neler?

Değerli kardeşlerim, aşık etmek adına yapılan Lamia büyüsü, oldukça kuvvetli etkilere sahiptir. Büyü yapılınca karşıdakinin değişmemesi söz konusu olmaz. Yapılma amacı genellikle bir kişiyi olumsuz anlamda yıkıma uğratmaktır. Aşk için yapılabilen Lamia büyüsü ülkemizde bu anlamda tercih edilen büyüler içerisinde yer alır. Kısacası Lamia büyüsü bir kişiye etki etmek istendiğinde gerçekleştirilen bir büyü türüdür. Büyünün tesirinde olan kimse, şiddetli bir şekilde değişir. Lamia büyüsünün etkileri şöyle görülür.

  • Büyünün tesirinden olan kişinin düşünceleri değişim gösterir. Etrafındakileri tanımayacak hale gelir. Kırıcı olmaya başlar. Gözlerinin gördüğü tek kişi büyüyü yaptıran kişi olur. Ona aşık olduğundan dengesini kaybeder.
  • Lamia büyüsünün etkisi altında olan kimse, sevdiğini şiddetle elde etmek ister. Ona tapar derecesinden aşık olur. Eşler büyüye başvurduğunda, huzurlu bir evliliğe kavuşurlar.
  • Lamia büyüsü, sevgililer arasında aşık etmek için kullanılır. Sevgili, terk etmiş ve geri dönmek istemiyorsa, bu büyüyle kul köle olmaya başlar.
  • Büyünün tesirinden kalanın denge bozukluğu yaşaması söz konusudur. Normal hayat içerisinden hayaller kurmaya başlar. Sevdiği onun için en önemli varlığa dönüşür.

Değerli kardeşlerim, Lamia büyüsü sadece belli bir amaç için yapılmadığından, aşk büyüsü için yaptırdığınızda, bunu medyum hocaya belirtmelisiniz. Lamia büyüsü ne işe yarar kısmına baktık. İsterseniz şimdi büyünün nasıl yapıldığı hakkındaki konuya bakalım.

Lamia Büyüsü Nasıl Yapılır?

Lamia büyüsü nasıl yapılır sorusu büyüyle uğraşan her kişinin merak ettiği konudur. Büyüde söz konusu olan yapılış, tarif şeklinde gerçekleştirilmez. Değerli kardeşlerim, her büyünün olduğu gibi Lamia büyüsünün de kendine has sırları vardır. Yapılma sırlarını sadece konusunda ehil olma unvanına erişmiş medyumlar bilir.

Medyum hocalar dışında Lamia büyüsü ile aşık etme işlemleri yapılması pek mümkün değildir. Bazı kardeşlerimizin acaba büyü evde yapılır mı gibi düşüncelerini yadırgamıyoruz. Fakat evde yapılamayacak kadar özel bir büyü olduğunu belirtmek istiyoruz. Lamia büyüsü, kişinin bedenini komple elde eder.

Onun özel taraflarını devre dışı bırakır. Lamia büyüsünü bilmeyenler yapmaya çalışırlarsa, beklenmedik sonuçlarla karşı karşıya kalabilir. Özellikle kişi bu anlamda ruhani varlıkların zararına uğrayabilir. Büyünün sonuç vermemesi garantidir. Lamia büyüsünde söz konusu olan etkiler, kısa süre içerisinde görülmeye başlar. Doğru yapıldığında karşıdakinin hiç beklenmedik şekilde değiştiğini görebilirsiniz. 

Lamia Büyüsü Ne Zaman Etki Gösterir?

Sevdiğinizi kendinize aşık etmenizin en etkili yollarından birisi olan Lamia büyüsü, kısa sürelerde etki göstermesiyle bilinir. Tılsımda kullanılan malzemeler, büyünün yapıldıktan sonra hemen ağır etkiler göstermesi, hızlı sonuçlar vermesini sağlar.

Sevgili kardeşlerim, büyü doğru kişilerce kurallarla yapıldıktan ortalama 10 gün sonra etkileri gösterir. Bu süre karşınızdakinin iradesine bağlı değişebilir. Ancak genellikle sürede çok aşırı farklar oluşmaz. Lamia büyüsünde kullanılan malzemelere baktığımız zaman, bu sürenin kısa olmasını sağladığını görebiliriz.

Sevgili kardeşlerim, burada en çok yanlış anlaşılan konuların başında, etkiler görüldükten sonra kişinin seveceğini sanmaktır. Oysa durum farklıdır. Çünkü süreç tamamen aşamalar şeklinde görülür. Yani büyü yaptıktan sonra sevdiğiniz önce çeşitli değişiklikler yaşar.

Daha sonra size yönelmeye başlar ve en sonunda aşık olur. Büyünün aşık olma aşamasına gelmesi 2-3 aylık süreyi alabilir. Konu hakkında bilgiyi medyum hocamızdan dilerseniz alabilirsiniz. 

Lamia Büyüsünü Yapanlar Kimler?

Lamia büyüsünü hemen yapacağım, yapmak istiyorum diyen kardeşlerim, bilmelisiniz ki büyülerin tamamı profesyonelleri tarafından gerçekleştirilir. Lamia büyüsü yapan profesyonel kişilere medyum denilir. Gerçek medyumlar olarak isim yapan bu kişiler, büyü aleminde uzmanlardır. Bu uzmanlar, büyünün nasıl yapılacağı, ne kadar sürede etki vereceği, ne gibi etkilerinin olduğunu bilirler.

Bu yüzden hangi büyüyü yapmak istiyorsanız, kendiniz onlara danışarak, bilgi alabilirsiniz. Hocamızla iletişim kurarak ilk olarak durumunuzu anlatabilir, daha sonra hangi büyüyü yapacağına net olarak karar verebilirsiniz. Sevgili kardeşlerim, aşk büyüsü yapanlar medyumlardır.

Yapmak istediğinizde onları iyice araştırıp, başvurmalısınız. Ben en iyi medyumla çalışmak istiyorum diyen birisiyseniz, sizlere sitemizden ulaşabileceğiniz medyum hocamızı önerebiliriz. 

Lamia Büyüsünü Bozmak Mümkün Müdür?

 Kardeşlerim, ne kadar ağır olursa olsun tüm büyüler bozulabilir. Tabi burada söz konusu ağır oluş, büyünün daha uzun sürelerde, emek verilerek bozulması anlamı taşır. Ayrıca ağır ve zor bozulan büyüler dahil, tüm tılsımlar mutlak ehilleri tarafından bozulmalıdır. Ehil kişilerce bozulmayan büyülerin, yan etkiler göstermesi söz konusudur.

Bahsettiğimiz yan etkiler, büyü yapılan kişiye, büyüyü bozanlara şiddetli zararlar vermesi biçiminde gerçekleşir. Sizde bana Lamia büyüsü yapıldı, bundan kurtulmak istiyorum, derseniz kriterlere uyan güvenilir bir medyumla çalışmalısınız.

Aksi halde ömrünüz boyunca istemediğiniz kişilerle birlikte olabilir, zoraki bir yaşam sürebilirsiniz. Bunun için hocamızla derhal görüşmenizi tavsiye ediyoruz. 

Lamia Büyüsü

Değerli kardeşlerim, Lamia büyüsünün ne olduğu nasıl yapılabileceği, etkileri hakkında sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Sizlere bu anlamda büyü hakkında özet geçmek istiyoruz. Öncelikle belirtmeliyiz ki sevgili kardeşlerim, Lamia büyüsünün ilk yapılış şekilleri, aşk için değildir. Yani köken olarak bir aşk büyüsü değildir.

Ancak daha sonra bu alanda çok etkili olduğu görülünce, insanlar tarafından çok fazla talep görmeye başlamıştır. Lamia büyüsü tesiri altında aldığı kişiyi dumura uğratır. Bu yüzden aşık etme için yapıldığı zaman karşıdakinin idare etmesi, dayanması pek mümkün olmaz. Aşık edilen köleye dönüşür.

Siz ne isterseniz onu yapar. Tamamen sizin etkiniz alanındadır. Lamia büyüsünü yapmak istediğinizde, ehiller ile görüşmeyi unutmamalısınız. Bilmediğiniz, bilinmeyen, uzman olmayan medyumlarla çalışırsanız, pişman olmaya hazır olmanızı tavsiye ediyoruz. Ancak pişman olmanızı asla istemiyoruz kardeşlerim. Bu yüzden lütfen ehil olan hocalara gidin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ