7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Muhabbet Duası Sevdiğini Aşık Etme

 • Muhabbet Duası Sevdiğini Aşık Etme için yorumlar kapalı
Muhabbet Duası Sevdiğini Aşık Etme

Muhabbet duası, çiftler arasında sevginin artması amacıyla yapılır. Çiftlerin birbirlerine saygıyla bağlanması, birbirlerine yeniden aşık olmaları duanın ilk amacıdır. Sadece çiftlere değil, ilişkilerinde muhabbetin, sevginin olunması istenen herkes için yapılabilir. Muhabbet duası nedir sevdiğini bu duayla nasıl aşık edebilirsiniz gibi soruların yanıtını buradan bulabilirsiniz.

Muhabbet Duası Nedir?

Muhabbet duası, insanların ilişkilerinin güzelleşmesi için yapılan uygulamadır. Dua, araları bozuk olan çiftler, eşler, kardeşler, aileler, dostlar için yapılabilir. Yapılma nedeni, araları bozuk olan kimselerin, muhabbetlerini artırmak, hoş sohbet etmelerini sağlamaktır. Muhabbet duası belli bir kuralla yapılmalıdır.

Duayı diğerlerinden ayıran, ancak zamanı geldiğinde yapılabilmesidir. Örnek vermek gerekirse, eşleri düşünelim. Eşler aralarında sorunlar yaşayabilirler. Koca eve artık gelmezse veyahut geç gelirse, muhabbet duası burada tesirli olacaktır. 

Muhabbet duası yapıldıktan hemen sonra, insan ilişkisinde düzelmeler başlar. Birbirlerine eksik olan saygıları geri gelir. Şefkat duyguları, sevgi sözcükleri tekrardan yeşerir. Duanın yapıldığı insanlar birbirlerine bir anlamda bağlanmış olurlar. Bu yüzden muhabbet duasına bağlama duası şeklinde yaklaşabiliriz.

Muhabbet Duasıyla Sevdiğini Aşık Et!

Sevgili kardeşim, sevginin gücü sınırsızdır. Dünyada belkide karşısında durulamayan tek güçtür. Nice güçlü insanlar, kahinler, imparatorlar sevgi gücünün karşısında yıkılmışlardır. Sevmek, insanın ayakta kalmasını sağlayan unsurların başında gelir. Sevgiliye duyulan hasretin bitmesi, muhabbet duasıyla mümkündür.

Sevdiğiniz kişi ister eşiniz, ister eski sevgiliniz olsun, fark etmez, onu muhabbet duasıyla kendinize aşık edebilirsiniz. Muhabbet duası ile sevdiğini aşık etme pekala yapılabilir. Ancak zamanı beklenmeli ve medyum hocanın dediğine uyulması gerekir. Aşağıda muhabbet duasıyla sevdiğiniz kendinize nasıl aşık edeceğinizin yollarını aramaya çalışacağız. 

Muhabbet Duasıyla Sevdiğini Nasıl Aşık Edersin?

Muhabbet duasının etkili uygulamalar arasında yer aldığını belirtmek isteriz. Duanın yapılabilmesi, tesirini vermesi için evvela, ona inanmalısınız. Duaya inanmayarak, ya tutarsa şeklinde yaklaşırsanız, tutmayacağını üzülerek belirtmek isteriz. Yapmanız gereken ilk şey onan inanmak olacaktır. Duanın sevdiğinizi size aşık edeceğine inanma kuralını unutmayın.

Yapmanız gereken diğer şey güvenilir, duadan, sevgiden, muhabbetten anlayan medyum bulmak olacak. Medyum hoca bulunduktan sonra yanına giderek, kendi durumunuzu baştan anlatmak. Durumunuzu anlatıp, hocam hemen yapalım, demenize gerek yok. Sabırlı olun ve hocanın dediklerine kulak verin. Dua elbet yapılacak ve sevdiğiniz size sırılsıklam aşık olacaktır.

Muhabbet Duası Nasıl Yapılır?

Muhabbet duasında çeşitli kurallar vardır. Örneğin, hazırlanacak duanın medyum hoca tarafından 7 gün 7 gece tekrar edilmesi. Sizin duayı okumanız, birer kural olabilir. Medyum inisiyatifinde olan durumlardır. Hoca nasıl uygun görmüşse öyle yapılacaktır. Sanal alemde, muhabbet duası diye paylaşımlar yapılır.

Bunların bir kısmı muhabbeti artıran dualar olsa bile, muhabbet duasının uygulama olduğunu unutmayalım. Uygulama derken, dua, tılsımlı sözcükler, tütsülerin toplam olarak bir arada kullanılması ve kurallara uyulup yapılmasını kast ediyoruz. Zaten bunun için muhabbet duasını yapacak olan profesyonel olmalıdır. İşini bilmeli, duanın nasıl gerçekleşeceğini bilmelidir. Muhabbet duası nasıl yapılır sorusuna cevabı verdikten sonra, neden yapıldığına kısaca değinelim isterseniz.

Muhabbet Duası Neden Yapılır?

Muhabbet duasının yapılma nedenleri farklı olgular üzerinde gelişir. Kimisi eşiyle arasını düzeltmek ister, kimisinin farklı bir hedefi vardır. İşte duanın yapılmasının başlıca nedenleri.

 • Eşler arasında sevgiyi artırmak için yapılır. Birbirinden soğuyan eşlerin, muhabbetlerinin artması, gönül gözlerinin açılması amaçtır. Dua sonrası, eşler birbirlerine hiç olmadıkları kadar saygılı davranırlar. Aralarında şefkat tohumları yeşerir.
 • Küskünleri barıştırmak için yapılır. İki kardeş birbirleriyle konuşmuyorsa, muhabbet duası yapılıp, araları düzeltilebilir. Yaklaşımları, sevgiyle, merhametle, insanlıkla olur. 
 • Sizi sevmediğini düşündüğünüz sevgili için yapabilirsiniz. Size bağlanması, aşık olması için duayı tercih edebilirsiniz.
 • Hoşlandığınız, sevdiğiniz ama söyleyemediğini birine yapabilirsiniz. O kişi muhabbet duası sonrası size apayrı gözle bakmaya başlar. Size aşık olur. 

Muhabbet duası neden yapılır sorularına bu şekilde cevap verebiliriz. Kardeşlerim, unutmayın muhabbet duasını doğru yerde ve inançla yapmalısınız. Sonuçları sizi kesinlikle şaşırtacaktır. 

Muhabbet Duasının Etkileri

Merak edilen konuların başında, duanın etkilerinin nasıl olduğudur. Muhabbet duasının etkileri göstermesi için ilk başta doğru medyuma gidilmelidir. Doğru medyum özelliklerini şöyle sıralayalım.

 • Dürüst, gerçek ve medyumluk konusunda yetenekli,
 • Muhabbet, sevgi, hoşgörü kavramlarını bilen, tatmış olan kişi,
 • Aklı ilimle, bilimle donanmış, daha önce yaptığı dualarda sonuç almış, tecrübe sahibi olan kişi olması.

Doğru medyum özellikleri böyle. Bu kriterlere sahip medyum hocaya gidildikten sonra dua yapılmalıdır. Her şey tamamlandıktan sonra, etkileri için beklenmelidir. Etki duanın 7 günlük süresi sonrasında hemen görülür. Etkileri şu şekilde sıralanabilir.

 • Sevdiğini aşık etme amacıyla yapılan dua, sevdiğinizi size karşı sevgiyle donatır. Gönlüne sizin isminizi yazar. Gözleri ve kalbi sizi görmenin dayanılmazlığı içine girer.
 • Eşinize duayı yaparsanız, eve gelip size çok hoşlandığınız şeyler söyleyecek. Aranızda saygı ve sevgi kavramları anlam kazanacak.
 • Sevgiliniz sizinle görüşmek, sizinle konuşmak için sabırsızlanacak. Aranızdaki güzel muhabbet artacak. 
 • Muhabbet duasının etkisi görüldükten sonra, dua kimin için yapılmışsa, aralarından su sızmaz hale gelecek. Çiftler, aileler bu dua ile birbirlerine karşı merhamet, saygı, şefkat duyabilirler. Muhabbet duası yapan hocalar kimlerdir? İsterseniz buna cevap arayalım.

Muhabbet Duasını Kim Yapar?

Muhabbet duasını kurallara gören yapan kişiye medyum denir. Muhabbet yapan medyum hangi özelliklere sahip olmalı, yukarıda belirttik. Etkili muhabbet duası yapabilmenin en iyi yolu, etkili medyum hocadır. Duaya ihtiyaç duyuyorsanız, sitemizden kendisine ulaşabileceğiniz hocamızla danışabilirsiniz.

Hocamız dertlerinizin tamamını dinleyerek, sizin için çalışmalar yapacaktır. Allah’ın izniyle yapılacak çalışmalar sonuç vererek, istediğiniz kişiyle aranız düzelecektir. Muhabbet duası yapan medyum arıyorum diyorsanız, size hocamızla çalışmanızı tavsiye ederiz.

Muhabbet Duası Sonuç Verir Mi?

Bazı kardeşlerimiz, muhabbet duasının sonuç verip vermeyeceği hususunda tereddüt yaşıyorlar. Bu tereddüt yaşamanın nedeni, sağdan soldan duydukları bilgiler olsa gerek. Genellikle yanlış bilgilerle donatılan kardeşimiz, duayı yapmak isterken bile, acaba işe yarayacak mı diye endişeye düşer. Buradan ilk belirtmek istediğimiz şey, inançtır.

Kardeşlerim duaya inanmıyorsanız, hayırlı sonuç için yapmamanızı tavsiye ederiz. Hayır, ben inanıyorum, bunları kafamdan attım diyorsanız, o zaman sonuçlarına şaşırmaya hazır olacaksınız. Gerçekten inanan kişi, duanın tesirlerini kendisi kolaylıkla görecektir. Yani kardeşlerim duanın sonuç verip vermeyeceği şu durumlara göre belirlenir.

 • Kişinin duaya olan inancı,
 • Duayı kurallarıyla yapabilecek olan gerçek medyum seçimi,
 • Sonuçları olmuş gibi kendinizi duruma hazırlaması, durumlarında duanın sonucunu görebilirsiniz. 

Muhabbet Duasıyla Sevdiğin Sana Aşık Olacak!

Sevgi ve inanç, insanoğlunun yaşamasının temel nedenleridir. Öyle ki inandığımız için yaşamaya devam eder, sevdiğimiz için ayakta dururuz. Bu ikisinin olmadığı bir hayat hayal etmeniz bile zor olur. Muhabbet duası, asıl olarak bu iki kavramın daha fazla olmasını sağlar. İnsanlara karşı daha çok sevgi beslemeniz inançlarınızın daha çok artmasına zemin hazırlayacaktır.

Görüldüğü üzere muhabbet duası yapmak istiyorum dediğinizde, aslında kendinizi hayata bağlamış oluyorsunuz. Muhabbet büyüsünü hocamızın yanında yapmanız halinde, sevdiniz size gerçek anlamda muhabbet besleyecek, aşık olacaktır. Kendisiyle görüşmek için sitemizden iletişim kurabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ