7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

  • Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Mumla yapılan aşk büyüleri, kara büyü gurubunda yer alır. Bu büyüler, karşıdaki kişiyi adeta bir köle haline getirir. Peki, mumla yapılan aşk büyüsü etkileri nelerdir etkisini ne zaman göstermeye başlar. Mumla yapılan aşk büyüsü hakkında bilgileri buradan bulabilirsiniz.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

Sevgili kardeşlerim, mumla yapılmış olan aşk büyüsü kara büyülerdir. Kara büyüler, kişinin benliğini ele geçirir. Yapılması durumunda karşıdaki kişi zarar görür. Mumla yapılan aşk büyüsü yapmak istiyorsanız, kendinizden emin olmalısınız. Bunun geri dönüşü yoktur. Tabi her renk mumla yapılan aşk büyüleri aynı olmaz. Mumların renklerine göre aşk büyüsü niyetleri şöyledir.

Kırmızı Mumla Yapılan Aşk Büyüsü

Kırmızı renkli mum büyüde kullanılıyorsa, amaç karşıdakini kendine aşık etmek, sevgisini artırmaktır. Bu büyü karşıdakine nispeten daha az zarar verir.

Siyah Mumla Yapılan Aşk Büyüsü

Karşıdaki kişiyi kara sevdaya düşürmek için tercih edilir. Deyim yerinde olacaksa, bunun amacı karşıdakini kendine köpek etmektir.

Beyaz Mumla Yapılan Aşk Büyüsü

Karşıdaki ile evlenme niyeti varsa beyaz mum aşk büyüsü için tercih edilir. 

Görüldüğü gibi her mumun farklı özellikleri vardır. Yapımında bunlar bilinmelidir.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Mum büyüsünün etkileri, Mumla yapılan aşk büyüleri, karşıdaki kişiyi ağır şekilde etki altında bırakmaktır. Mumla yapılan aşk büyüsü etkileri niyetlere göre değişiklik gösterir. Sevgili kardeşlerim, etkiler şöyledir.

* Amaç evlenmekse, karşıdaki kişi evlenmeye hazır hale gelir. Evlenme isteği acayip artış gösterir. Hatta hemen evlenmek isteyebilir.

* Amaç sevdirmekse, kişi direkt olarak sevgi dolu hale gelir. Sevgisi dolup taşar. Kendine hakim olamayacak hale gelir.

* Amaç kara sevda içinse durum değişir. Kara sevdaya düşecek olan kişi hastalanabilir. Sosyal yaşantısında çok sıkıntılar çeker. Etrafındaki insanlar onun ölüye dönüştüğünü söylerler. Bu büyü size yapılmışsa, hemen bozmak gereklidir.

Mumla yapılan büyülerin etkileri bunlarla sınırlı değildir. Kafada değişiklikler meydana getirir. Karşıdakini düşüncelerine hüküm verir. İnsan olmaktan çıkarır. 

Mum Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Mum büyüsü yapıldıktan sadece birkaç gün sonrasında etkilerini göstermeye başlar. Yapan kişinin beklentilerini hızlı karşılayan bir tılsımdır. Amaçlar tam olarak yerine gelene kadar, büyünün bozulması mümkündür.

Sonrasında ise dualarla bu büyüye çözümler bulunabilir. Okunacak her dua kara mumla aşk büyüsünü bozacaktır. Mum büyüsü kaç günde etki eder diye merak ediyorsanız, bunu medyuma sormanız gerekecek. 

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Dediğimiz gibi kardeşlerim. Mumla yapılmış tüm aşk büyüleri kara büyülerdir. Derhal bozulması gerekir. Etkileri felakete götürecek kadar güçlüdür. Mumla yapılan aşk büyüsü bozmak için dualar en iyi ilaçlardır. Dua okumayı bilmiyorsanız, medyumun yanına girmeniz gerekiyor. Gideceğiniz medyum Seyfullah hoca olmalıdır. O bozma işleminin ustasıdır.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsünü Bozan Dualar?

Allah’ın 99 ismi ve diğer dualar bu kötü amaçlı büyüyü bozar. Muhtevada kullanılacak cin ve şeytanlar Allah’ın isimlerini ve kelamlarını duydukları anda kaçacak delik ararlar.

Tarık Suresi

Tarık Suresini mumla yapılan aşk büyüsünü bozma için okuyabilirsiniz. Abdestli ve günde en az 3 sefer okumalısınız.

Felak Suresi

Büyüleri bozan duadır. Abdest alıp namaz kıldıktan sonra en az 7 okuyabilirseniz, 33 defa okumalısınız. 

Allah’ın İsimleri

Yüce Allah’ın isimleri üzerinizdeki kötü cinleri ve şeytanı def etmeye yeterli olacaktır.

Sevgili kardeşlerim, mumla yapılmış bir büyünün tesirinde kalmışsanız, korkmamalısınız. Allah izin vermedikçe hiçbir canlı size zarar veremez. Siz devamlı olarak Allah’a sığınarak onun büyüklüğünü zikir edin. İnşallah bu şeytani varlıklar bedeninizi korkarak terk edip gideceklerdir. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ