7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Mumla Yapılan Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Mumla Yapılan Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Mumla Yapılan Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır

Mumla Yapılan Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyüler arasında en tehlikeli olan ölüm büyüleridir. Direk kişinin hayatına kastediliyor. Bu büyüde cinler kullanıldığı için son derece dikkatli olunmalı ve gerçek medyum tarafından yapılmalıdır. Ölüm büyüsünün en yaygın ve bilineni de mumla yapılan ölüm büyüsü çeşididir.

Mumla Yapılan Ölüm Büyüsü Nedir?

Antik çağlardan beri insanlar, birçok konuda büyüye başvurmuş ve büyü yapmaktan çekinmemişlerdir. İyi niyetli yapılan büyüler kadar kötü niyetli yapılan büyüler de bir hayli fazladır. Kalbinde kötü niyet besleyenler, aile, arkadaş veya iş çevresinde bulunan kişi/kişileri devreden çıkarmak için ölüm büyüsüne başvurabiliyorlar.

Ölüm büyüsü, büyü yapılan kişinin hayatına kast etmek için yapılan büyü çeşididir. Birçok yöntemi olmasına rağmen en bilineni mumla yapılandır. Bu nedenle halk arasında mumla yapılan ölümü büyüsü olarak biliniyor.

Mumla Ölüm Büyüsü Yaptıranlar

Bazı insanlar öfkelerine ve nefretlerine yenilip, kötü düşüncelerini gerçeğe dönüştürebiliyorlar. Bunun yollarından biri de ölüm büyüsü oluyor. Anlık bir öfke ve kendini kaybetmeyle bu büyüye başvurabiliyorlar.
1-Sevgisine karşılık görmeyip, sevdiğinin istemediği biriyle görüşmesi/evlenmesini çekemeyenler
2-Sevdiği kişiye de seven başka birini büyü yoluyla devreden çıkarmak isteyenler
3-Arkadaş/iş ortamında kendisiyle alay edilen, dalga geçilenler
4-İş dünyasında aynı pozisyon için mücadele verenler
5-Miras paylaşımında, mirası paylaşmak istemeyenler
6-kendisinden daha fazla müşterisi olan esnaf/işletmeleri çekemeyenler ölüm büyüsüne başvurabiliyorlar.

Mumla Ölüm Büyüsü Yapanlar

Bir anlık öfkeye ve nefrete kapılanlar ilk olarak mumla ölüm büyüsü yapanlar araştırması içine giriyorlar. Bu büyü çok hassas ve tehlikeli olduğu için herkese yaptırılacak veya evde yapılacak bir büyü çeşidi değildir. Alanında uzman, deneyimli ve yeterli bilgi donanımına sahip gerçek medyumlar tarafından yapılmalıdır.

Mumla Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mumla ölüm büyüsünün ana malzemesi mumdur. Bu büyü için klasik parafinli mumlar kullanılmıyor. Özel olarak bazı hayvanların don yağından yapılan mumlar kullanılıyor.

Medyum, büyü yapılacak kişinin, kişisel bilgilerini öğreniyor. Belli dualar, ayinler eşliğinde mumu yakıyor. Bu arada baphomet (keçi kafalı yaratık) şeytanı çağırılıyor. Bu şeytanla birlikte büyü çalışmaları yapılıyor.

Büyü işlemi 7 gün sürüyor. Her gün aynı ayin tekrarlanıyor. Genellikle, büyünün gerçekleşmesi için baphomet adak istiyor. Yani kan akıtmanız isteniyor. Bu da genellikle keçi oluyor.

Mumla Ölüm Büyüsü Etkileri

Büyünün ilk etkisi hedefteki kişinin psikolojini bozmasıdır. Büyü etkisiyle kişi, hassaslaşmakta ve her şeyden olumsuz etkilenmektedir. Gün geçtikçe oto kontrolünü kaybedip, gereksiz sinir krizleri ve ağlama nöbetleri sıklaşmaya başlıyor.

Kişinin fiziksel bir rahatsızlığı olmamasına rağmen, mumla ölüm büyüsü etkileri halsizlik, baş ağrısı, kendini iyi hissetmeme gibi durumlarla kendini gösteriyor. Kişi hayattan zevk almamaya başlıyor. Kişinin iştahı kesilip, sonunda yatağa düşecektir. Tıbbi müdahalelere yanıt vermeyecek duruma gelen kişi, sonunda hayatını kaybedecektir.

Mumla Ölüm Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Mumla ölüm büyüsünü duyanların ilk sordukları mumla ölüm büyüsü belirtileri ne olduğudur. Büyünün belirtileri kişiden kişiye farklı olarak görülüyor. Genel olarak karın bölgesinde ani ve keskin ağrılarla kendini hissettiriyor.

Kişi, rutin hayatından memnun kalmamaya, en sevdiği kişileri bile gereksiz yere kırmaya başlıyor. İştah kesilmesi, hayattan zevk alamama diğer belirtilerdir. Büyünün etkisiyle kişinin cinsel hayatı da olumsuz etkileniyor. Kişinin cinsel duyguları ve aktiviteleri kayboluyor.

Mumla Ölüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Mumla ölüm büyüsü, zor fark edilen, neredeyse hiç fark edilemeyen büyülerdendir. Büyüye maruz kaldığını hissedenler veya sevdikleri kişinin büyünün etkisinde olduğundan şüphelenenler mumla ölüm büyüsü nasıl bozulur diyerek medyuma baş vurmaları gerekiyor.

Ölüm büyüsünü bozdurmak için bu işlerde deneyimli ve yeterli bilgiye sahip güvenilir medyum tercih etmelisiniz. Medyum, büyü bozma işinde yine cinleri kullanarak, sizi büyünün etkisinden kurtaracaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ