7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Regl Kanı Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Regl Kanı Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Regl kanı büyüsü, bir diğer ismi adet kanı büyüsü, kadınları erkekler için yaptıkları bağlama büyüsüdür. Kan büyü gurubunun ağır etkileri olanlarından birisidir. Yapılan kişiye çok şiddetli şekilde etki eder. Regl kanı büyüsü nedir ve nasıl yapılır öğrenmek için bu yazıyı mutlaka okumalısınız.

Regl Kanı Büyüsü Nedir?

Regl kanı büyüsü, kadına ait adet kanının, erkeği bağlama niyetli kullanılmasıdır. Kadına ait olan parçanın, büyü işlemlerinden geçirilerek yedirilmesi işlemidir. Kardeşlerim, büyü hakkında eğer bilginiz yoksa, bunu buradan şimdi öğreneceksiniz. Adet kanı büyüsü tarihi eskilere dayanan, çok az bilinen kara büyülerden birisidir.

Yapımı, çok tehlike arz ettiğinden, genellikle büyüye uzak durulur. Büyüyü yapmak istiyor ve erkeğinizi bağlamayı düşünüyorsa, bir kez daha düşünün diyebilirim. Regl kanı büyüsü etkileri konusuna baktıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

Regl Kanı Büyüsü Etkileri?

Regl kanıyla yapılan büyüde, kullanılan malzemeler, isminden anlaşılıyor. Kadının en mahrem parçalarından birisi olan, adet kanı kullanılarak, işlem gerçekleştiriliyor. Ancak ağır tesirleri, büyünün tehlikelerini de ortaya çıkarıyor. İşte regl kanı büyüsü tesirleri şöyle.

– Kişinin iradesiyle bağlanmasını sağlar. İradeyle kadına bağlanan erkek, korkularıyla yüzleşmeye başlar. Bir süre sonra duyduğu bağlılık, sona erer. Çünkü erkek kalben değil, fiziksel olarak kadına bağlı halde olacaktır.

– Erkeğinizi bu büyüyle geri getirebilirsiniz. Bir süre sonra kabuslar yaşaması çok normal. Her kara büyüde bunlar olabiliyor. Regl kanı büyüsünün sonrası ise istemediğiniz sonuçları ortaya çıkarıyor. Büyüde erkeğiniz bir süre sonra tekrar eski haline dönüyor. Hatta daha fazla sorun çıkması mümkün.

– Büyünün malzemeleri bile yaşanacak sorunları gözler önüne seriyor. Tesirlerin büyüyü yapan kişiye doğrudan karşılık gelmesi sın derece mümkün.

Regl Kanı Büyüsü Neden Yapılır?

Değerli kardeşlerim, regl kanı büyüsü neden yapılır merak ediyorsanız size hemen açıklayalım. Eski toplumlardan beri var olan bu tılsımın amacı, erkeği kendine şiddetle ve intikamla bağlamdır. Büyünün yegane amacı karşıdaki erkeği evine ve kadınına hiç kurtulamayacak şekilde bağlı hale getirmedir.

Değerli kardeşlerim, bu büyüden daha tesirli olup, erkeğe zarar vermeyen bağlama duaları mevcuttur. İsterseniz onları yaparak hem kendinizi hem erkeğinizi tehlikeye atmamış olursunuz. Dua çalışmaları alanında tanınan ve birçok kardeşine yardımcı olan Seyfullah hocayla görüşebilirsiniz. Dilediğiniz zaman kendisine ulaşma imkanına sahipsiniz.

Regl Kanı Büyüsü Sonuçları?

Regl kanı büyüsünün sonuçları kısmına baktığımız zaman ilginçliklerle karşılaşabiliriz. Büyünün erkek üzerinde tuhaf etkileri dikkat çekiyor. Erkeğin kadına şiddetle bağlı hale gelmesi, iradesini kaybetmesine neden oluyor.

İradesini kaybeden erkek, bir süre sonra ne yapacağını bilemez hale geliyor. Özellikle kafa karışıklığının büyü etkisinde kalındığı zaman çok fazla olduğunu belirtmek gerek. Regl kanı büyüsü yapmak isteyen kardeşlerimiz, bunun yerinde bağlama dualarına yönelme şansınız bulunuyor.

Bağlama Duaları?

Bağlama duaları, karşınızdaki erkeği kendinize en iyi şekilde bağlı hale getirme uygulamasıdır. Burada en önemli detay, bağlama dualarının erkeğe hiçbir yan etkisinin olmaması. Üstelik onun iradesi değişmiyor. Yani erkek sizi iradesi değiştiği için değil, kalbi duygularından dolayı sevmeye başlıyor. Bağlama duası yapan medyum olarak sizlere Seyfullah hocayı önerebiliriz. Kendisi dualar üzerinde yaptığı önemli çalışmalarla tanınıyor.

Birçok insana yaptığı temiz dua çalışmalarıyla, yardımcı olan hocamız, işini ilimle, dostlukla ve hürmetle yapıyor. İsterseniz hemen kendisine ulaşıp, talebinizi dile getirebilirsiniz.

– Hocamız Allah’ın yasak ettiği çalışmalar yapmıyor. 

– Duaların şifa veren özelliklerini keşfetmiş, bunun üzerinden çalışmalarını yürütüyor.

– Çok sayıda insana yuvanın kazanılması adına belli çalışmalarını sunup, onlara yardım etmek için gayret etmiştir. Sizde buyurun. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz