7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Resimle Aşık Etme Büyüsü Nedir?

 • Resimle Aşık Etme Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Resimle Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Eski tarihlerden günümüzün güncel zaman dilimine kadar, insanlar büyülerle uğraşmışlardır. Büyüler kadar merak edilen şey büyüde kullanılan objeler olmuştur. Resimle yapılan büyüler, direkt etki yapan, son zamanların en çok tercih edilen tılsımıdır. Resimle aşık etme büyüsü nedir hangi amaçlarla yapılır gibi sorularınızın yanıtını yazımızda bulabilirsiniz. 

Resimle Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Büyülerin tarihinin antik çağlara kadar dayandığı tahmin ediliyor. Kadim büyü kitaplarında büyülerin kökenlerinin uzandıkları yerler, tarihler yazılıdır. İlk doğuştan bu yana insan her zaman yaratıcısı aramış, kendisine anlam vermeye başlamıştır.

Dünyayı keşfettikçe gizemlerin neler olduğuna, Allah’ın kendisine neler verdiğinin farkına varmayı başarmıştır. İnsan, büyü yapmaya başladığında, elbette nelere kadar uzanacağını bilememiştir. Manevi varlıklarla iletişim kurma yetenekleri, eski dönemde olduğu gibi şimdi de sadece belli kişilerde vardır. 

Resimle büyünün kökeninin eskilere dayanmadığını söyleyebiliriz. Lakin resimle büyü yapmak gibi benzeri uygulamaların eski dönemlerde var olduğunu biliyoruz. Büyünün esas amacı, karşıdakini kendine bağlamak ve aşık etmektir.

Büyüde resim kullanılmasının nedeni, resmin manevi varlıklara aktarılmasıdır. Bunun dışında hangi hikmetlerin olduğunu medyum hocalara sorularak öğrenilebilir. Resimle aşık etme büyüsü yapmak istiyorsanız, kişinin bilgilerini ve resimlerini almanız yeterli olur. 

Resimle Aşık Etme Tılsımı Nasıl Yapılır?

Resimle aşk büyüsü yapmak tamamen profesyonel bir uygulamadır. Bazı kardeşlerimiz, ellerine resimler alarak, büyü yapmak isteyebilirler. Yapabilmeleri için kesin olarak, bilgi sahibi olmaları gerekecektir.

Resimle yapılan büyülerde bilinmesi gereken en önemli kural, uygulamada kullanılan sözcüklerdir. Bu sözcükler büyü aleminde bilgi sahibi olan medyumlar tarafından bilinebilir. Sıradan insanların tılsımlı sözcükler söylemesi mümkün değildir. Resimle aşık etme büyüsü nasıl yapılır konumuza şöyle devam edelim.

Büyüyü evde yapmak istiyorsanız, öncelikle büyü kitaplarını iyice araştırmalısınız. Sonrasında kozmoloji ve matematik bilimlerinde kendinizi geliştirmelisiniz. Korkmuyorsanız, ruhani varlıklarla iletişim kuramaya hazırsanız, resimle büyüyü evinizde yapabilirsiniz.

Eğer bilginiz yoksa, zerre kadar korkuyorsanız, lütfen büyü aleminde sadece profesyonel hocalarla çalışın. Kendinize ve çevrenize çok ciddi boyutlarda zarar verebilme ihtimaliniz bulunuyor. 

Resimle Aşık Etme Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Aşk büyüleri, etkileri yoğun olan tılsımlardır. Karşıdaki kişinin kalbine yönelik yapıldıklarında, etkileri hızla görülmeye başlar. Resimle yapılan aşk büyüsü diğer aşk büyülerine göre daha hızlıdır. Direkt etkiler göstermeye başlar. Yapıldıktan 3-4 sonra etkileri görülmeye başlar. Karşıdaki insanın kalbine hükmeder ve şu etkileri olur.

 • Resimle aşk büyüsü yapılan kişinin hayatında bazı değişiklikler olur. Sürekli hayal kuran bir insana dönüşür. İşleri bu yüzden aksayabilir. Çünkü dalgın hale gelir.
 • Resimle aşk büyüsü etkisi altında kalan kişi, sevdiği insana karşı heyecan dolu olmaya başlar. Büyüyü yapan kişiyi gördüğü gibi kalbi küt küt atmaya başlar.
 • Onunla ilgili düşler sahneler. Evlenmeyi, onunla kaç çocuğu olacağı ile ilgili birçok hayal kurar.
 • Büyü evli çiftler tarafından yapılırsa, karşıdaki insan sorgusuz sualsiz itaat eder hale gelir. Karısına veya kocasına hiç olmadığı kadar aşık olur. Evine bağlı bir insan olur.
 • Sevgiliye yapılırsa, yapılan kişi durdurulamaz hale gelir. Sürekli buluşmak ister.
 • Sonuç olarak büyünün tesirinde kalan kişi çeşitli belirtiler gösterir. Bir süre devam eder ve sonunda dayanamayıp, büyü yapan kişiye döner. Resimle aşık etme büyüsü amaçları yerine gelmeye başlar. 

Resimle Aşık Etme Büyüsü İçin Gereklilikler

Tüm büyülerde olduğu gibi, resimle yapılacak büyüler için de çeşitli objeler gerekli. Bu objeler başta büyü yapılacak kişinin resmi olmak üzere kişisel bilgileridir. Örneğin; kişinin anne adı, doğum tarihi bunlardan sadece birkaçıdır.

7/24 ÇEKİNMEDEN ARAYIN

Resimle aşık etme büyüsü için medyum hoca ayrıca obje talep ederse mutlaka, verilmelidir. Büyüde istenen objelerin tamamı, tılsımın yerine gelmesi içindir. Eksiksiz olması bu açıdan önemlidir. 

 • Kişiye ait resimler (2 adet olabilir)
 • Kişinin kendi adı, soyadı, anne adı, baba adı gibi bilgiler büyü esnasında istenebilir.
 • Büyü yapacak kişinin adı, soyadı ve diğer bilgileri

Resimle Aşık Etme Büyüsü Gerçek Midir?

İnsanlar, büyü yapmak istediklerinde veya yaptıklarında, akıllarının bir ucunda acaba işe yarar mı, gerçek mi, diye soru işaretleri yer alır. Kardeşlerim, sizlere tavsiyem, bunun oluşmaması için kararlı olmanız, kendinize güvenmeniz, ve büyüye sonuna kadar inanmanız.

Eğer inanmadan tılsımlara başvurursanız, hiç birinin işe yaramayacağını söyleyebilirim. Muhakkak ona inanmalısınız. Çünkü büyüde inançsızlığa yer yoktur. Gizli ilimler olduğundan sadece inanlar için tesirini gösterir. Bunu inandığınız zaman kendi gözlerinizle şahit olabilirsiniz. 

Bir diğer konu, büyünün kimler tarafından yapıldığıdır. Kardeşlerim, eline resim alıp büyü yapıyorum diyerek, umut satanlar var. Dikkatli olun, ehil medyuma gidin. Çünkü gerçek büyü için ancak ehil medyum hocadan yardım alabilirsiniz. Buna dikkat etmelisiniz. İsterseniz, dünyanın her yanında tanınan hocamızla büyü işlemlerinizi yapabilir, gerçek sonuçlar alabilirsiniz. 

Resimle Aşık Etme Büyüsünü Kim Yapar?

Resimle aşık etme büyüsünü kim yapar sorumuza, medyumlar şeklinde yanıt verebiliriz. Ama sadece medyumlar değil, ehil medyumla diyebiliriz. Ehil medyum hocaların özelliklerini şu şekilde açıklayalım.

 • Güven verir. Derdinizle hem hal olur, size çare bulmak için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışır. 
 • İlim sahibidir. Kendisine büyü anlamında güvenir. Manevi alemlerle iletişim kurabilecek cesarette ve yetenektedir. Aklını koruyabilen insandır.
 • Sizin için çabaladığını fark edersiniz. Sizin bir insan olduğunuz, derdinizin olduğunu bilir ve buna göre çabalar. Size ‘herkes’ gözüyle değil, birey gönül gözüyle bakar. 
 • Sabiler gibi saftır. Akıllıdır, ama çocuk gibidir aynı zamanda. Devamlı insanların iyiliklerini ister.
 • Kendisini asla övmez. Yaptıklarıyla gurur duymaz. Birisine yardımı dokunduğunda bunun kutsal görevi olduğuna inanır. 
 • Kafasında planlar yapmaz. Büyüleri para için yapmaz. Amacı insanları dertlerinden arındırmaktır.

Resimle Aşk Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Değerli kardeşlerim resimle ilgili bilmeniz gerekenlerin neler olduğuna değinmek istiyoruz. Sizde bunları öğrenerek, büyüyü yapmaya karar verebilirsiniz.

 • Resimle aşık etme gibi ayırma büyüsü de vardır. Medyum hocanın yanına gittiğinizde aşık etme için yaptığınızı belirtmelisiniz. 
 • Resimle aşık etme büyüsü isminden basit bir tılsım gibi görünebilir. Fakat aşık etme anlamında ağır büyüler arasında zirvededir. Yapan kişinin bilgili olması, büyünün ne olduğunu bilmesi gerekir.
 • Büyüde kullanılan resmin amacı, o şahsın durumuna, kalbine hüküm etmeye çalışmaktır.
 • Resimle aşık etme büyüsü bir anda gerçekleştirilen büyü değildir. Zaman ister. Resimle aşık etme büyüsü etkileri de belli sürelerde tam olarak görülür. 
 • Doğru medyum resimle aşık etme büyüsünde ilk şarttır. Bilmeyen kişiler sizi yanıltabilir ve sonuç alamayabilirsiniz. Medyum hocamız, bu anlamda size yardım edebilecek yegane medyumlar içerisindedir.
 • Resimle büyü yapma işlemi evde yapılabilir. Yapan kişinin bilgisinin bulunması şartıyla. Büyü yapma bilinmiyorsa, uzak durulmalıdır.

Resimle Aşk Büyüsü Sonuçları

Özenle tasarladığınız fikrinizi hayata geçirdiniz. Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek için doğru insana en doğru adımı attınız. Artık sırada büyünün yerini bulması var. Bir süre sonra aşık olmasını istediğiniz kişinin size yöneldiğini görebilirsiniz. Aklında her daim siz, kalbinde sizinle birlikte yaşamak istediği bir ömür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ