7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir?

  • Aşk Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Aşk Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir?

Aşk büyüsü, iki kişinin arasının güzel olması, birbirlerine aşık olmaları için yapılırlar. Aşk büyüsü yapan kişi karşısındaki kişiyi kendine aşık edebilir. Aşk büyüsünün yan etkileri neler yapıldıktan sonra neler olacak bunlara bakalım.

Aşk Büyüsü Çeşitleri?

Sevgili kardeşlerim, aşk büyüsünün yan etkilerinin ne olduğunu öğrenmek istediğiniz biliyoruz. Önce, aşk büyüsünün kaç çeşidi olduğunu bilmelisiniz. Aşk büyüsü kara ve ak olmak üzere iki guruba ayrılırlar. Ak büyü olan aşk tılsımları genellikle, karşısındaki kişinin kabini fethedebilmek maksadıyla yapılırlar.

Yapıldıktan sonra karşısındakine zarar vermez. Kara büyü olan aşk tılsımları, karşısındakinin iradesine hakim olur. Onun sıkıntı duymasını sağlar. Burada kara aşk büyüsü etkileri nelerdir onları inceleyeceğiz.

Aşk Büyüsünün Yan Etkileri Neler?

Değerli kardeşlerim, intikamın İslam dininde yerinin olmadığını bilmelisiniz. İntikam almak isteyeni Allah lanetlemiş ve benden uzak olsun demiştir. Kara aşk büyüsünün intikam üzerine yapıldığını söylemek mümkün. Bu büyülerin gösterdikleri etkiler, doğrudan kişinin iradesini hakimiyet altına alır ve onun elini kolunu bağlar. Aşk büyüsünün tesirleri görülmeye başladıktan sonra, kişi neler yaptığını fark edemez hale gelir. Aşk büyüsünün yan etkileri şöyledir.

– Kişinin kabuslar görmesi görülen durumdur. Yalnızlıktan çok korkar bir hale gelir. Etrafındaki kendisini seven insanlara kötü davranmaya başlar. Onlarla daima tartışma halindedir.

– Kendisini sevmeye başlar. Kişinin kendini sevmeye başlaması, aşk büyüsü yan etkilerinde en sık görülen durumdur. 

– İntikamla alınmak istenen kişinin düşünceleri tamamen değişir. Büyü öncesi, hemen sevdiği her şeyden tiksinti duymaya başlar. Sevmedikleri onun için değerli hale gelir. 

– Kişi rahatsız olmaya başlar. Psikolojisi bozulur. Kafası daima karışık haldedir. Ne yapmak istediğinin tam olarak farkında değildir. 

– Etrafındaki insanlar onun ne kadar tuhaf davrandığını fark edebilirler. Yan etkiler dışarıdan rahatlıkla görülebilir. 

– Korkular ayyuka çıkar. Kişi kendi kendine dünya oluşturur ve orada yaşamaya başlar. Gerçek dünyadan tamamen uzaklaşır. Karşıdaki kişinin kölesi haline gelir. Yani ona deliler gibi aşık olur. Ama bu acıyla gerçekleşir. Etkisi mutlaka biter. 

Aşk Büyüsü Bozmak İçin Ne Yapılmalı?

Sevgili kardeşlerim, belki size belki de yakınlarınıza aşk büyüsü yapılmış olabilir. Kara büyülere karşı koymak gerçek anlamda zordur. Lakin, Allah’ın her şeyin çaresini verdiğini lütfen unutmayalım. Aşk büyüsü bozmak amacınız varsa, muhakkak rehberimiz olan dualara başvurmamız gerekiyor. 

Aşk büyüsü bozmak için dualar kısmında bunların neler olduğunu sizde görebilir ve duaları okuyarak kötü varlıkları, uzak tutabilirsiniz. Duaların yanında, alanında ehil olan, bilgin ve imanlı hocalarla aşk büyüsünü, dua yöntemiyle bozabilirsiniz. Medyum Seyfullah hoca, bahsettiğimiz gibidir. Kendisinden yardım talebinde bulunabilirsiniz. 

Aşk Büyüsü Bozmak İçin Dua

Sevgili kardeşlerim, kara aşk büyüsü bozmak için dua okumak her zaman çok faydalı olmuştur. Sizlere aktaracağımız duaları, abdest aldıktan ve namazınızı kıldıktan sonra, okuyabilirsiniz.

Tarık Suresi

Büyüye maruz kalan kişi duayı günde 3 sefer okumalıdır. Tüm Allah kelamları faziletli olduğu gibi Tarık Suresi de önemli faziletlere sahiptir.

Nas Suresi

Nas Suresini gün içinde, 33 sefer okumanız makuldür. 

Cin Suresi

Aşk büyüsü bozan dua, Allah’ın cinlere ve diğer varlıklara seslendiği suredir. Onu 3 sefer okursanız, sizden uzak olurlar.

Aşk Büyüsü Bozan Medyum Hoca

Dürüst, ehil ve imanlı medyum hocalar, aşk büyüsü bozma işlemlerinde dualar okurlar. Okudukları dualar ile size yapılan aşk büyüsünü bozabilirler. Kendilerinden yardım alabilirsiniz. Aşk büyüsü bozan medyum hoca Seyfullah hocadır. 

Ondan çekinmeden, istediğiniz zaman yardım talep edebilirsiniz. Hocayı aradığınızda bunu fark edebilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ