7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Resimle Aşık Etme Duası Nedir?

  • Resimle Aşık Etme Duası Nedir? için yorumlar kapalı
Resimle Aşık Etme Duası Nedir?

Var olduğumuzdan bu yana aşka, sevgiye, maneviyata ilgi duyarız. Resimle aşık etme duası, aslında bu maneviyata ulaşabilmenin anahtarı niteliğinde. Bu anahtarı elde etmek ve hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, bu yazıyı sonuna kadar, şiddetle değil metanetle okumanızı tavsiye ediyorum. 

Resimle Aşık Etme Duası Nedir?

Allah, bizleri yarattığında bizden dua etmemizi istemiştir. Aciz oluşumuz, kendi başımıza bir şeylere erişemez oluşumuz, dua etmemizi ispatlıyor. Aşk yolunda gerçekten yanan insanlar, her türlü riski göz alabilen kişilerdir. Konumuz, resimle aşık etme büyüsü nasıl yapılır, ne şekilde gerçekleştirilir. Bunu burada detaylandırmadan önce kısaca, duanın amacının ne olduğunu anlatmak istiyoruz.

Sevgili kardeşler, bizler insan olarak tek bir boyut üzerinde yaşıyoruz. Yaptıklarımız sıradan, bilincimiz absürt yapıdadır. Dualar bizim göklere, mucizelere açılan tek kapımızdır. Öyle ki dua edince, kalbimiz ferahlar, aklımız şeffaflaşır.

Dua bizim bu kadar yakınımızdayken, bizim ondan uzaklaşmamamız gerekir. Sevgili kardeşler, resimle aşık etme duası, aslında bir düşünce enerjisidir. Siz duayı Allah’a yapar, Allah size kapıları açar.

Sevdiğinize kavuşur, mutlu olursunuz. Nice evli insanlar bu dua ile medet bulmuş, yuvaları yıkılmadan kurtulmuştur. İhtiyacınız olduğunda duaya başvurabilir, sevdiğinizi kendinize gönülden bağlayabilirsiniz. Duayı ehil şekilde tanına medyumlarla yapmanız sizin faydanıza olacak, feyiz almanızı sağlayacaktır. İsterseniz kendi medyum hocamız bu konuda sizlere yardımcı olabilecektir.

Resimle Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Kardeşlerim, ismine münhasır olan bu dua, resimlerle yapılır. Duayı yapmak istediğiniz kişinin resimleri ana objedir. Bu olmadıkça duanın gerçekleşmesi na mümkündür. Duada kullanılan resmiler ve ismen tılsımlı sözcükler kullanılır. Daha sonra bir düzen üzerinden birkaç gün bu disipline edilip tekrar edilir.

Yalnız kardeşlerim, dua içerisinde hangi tılsımlı sözcükler kullanıldığı bilinmez. Bu aslında medyum hocaların sırrıdır. Orada kullanılmakta olan sözcükler, duanın tesir etmesine, yol açar. Sevgili kardeşler, duanın nasıl yapıldığına dair İnternet ortamını gezinirsiniz çok fazla detay bulabilirsiniz. Resimle aşık etme duası neden yapılır şeklinde arattığınız zaman bile çok sayıda karşılaşabilirsiniz. Ancak mühim olan doğru bilgidir.

Akılla sağlanmış bilgi en doğrusudur. Nasıl yapıldığı hakkında medyum dışında kimse bilgi veremez. Nitekim medyum hocalar, kendi sırlarını ifşa etmezler. Eğer duadan nasiplenmek istiyorsanız, medyum hocalara gitmenizi tavsiye edebiliriz. 

Resimle Aşık Etme Duası Ne İşe Yarar?

Sevgili kardeşler, duanın ne işe yaradığı mevzusunda bizlere onlarca soru sorulmakta. Bizde kendimizden geldiğince bunu aktarmaya çalışacağız. Kardeşler, aşk dedik, dünyada var olmuş ve insan var olana kadar devam edecek anlaşılmaz duygudur. Bu duyguyu tanımak, onunla birlikte olmak, insanı üşümekten korur.

Böyle büyük bir duygu karşısında durabilmek mümkün olamaz. Sevgili kardeşlerim, resimle aşk büyüsünün de asıl görevi, aşıklık duygusunu zaferle sonuçlandırmaktır. Tabi sadece aşık olanlara değil, evli kişilerin tercih ettiği uygulamadı. Evli insanlar eşlerinin kendilerine sımsıkı bağlanmaları için bu duaya sarılabilirler. Sizler huzurunda duanın tam anlamıyla ne işe yaramış olduğuna değinme fırsatına erişelim. 

  • Resimle aşık etme duası, insanın gönülden kazanmasına vesiledir. Karşısındaki insanın incinmeden kendine bağlanmasına, huzur bulmasına fırsattır. 
  • Resimle yapılmış aşk duası, kalbin nurunu artırır. İnsanın insanı sevmesini, gönül bağlamasına köprü olur. 
  • Zamanın aşk ile yoğrulmasına vesile olur. Kocalar eve döner, kadınlar kocalarının kıymetini bilmeye başlarlar. 

Resimle Aşk Duasını Kimler Yapabilir?

Duayı tüm insanlar yapabilir. Bunda bir kısıtlama, yoktur. Yeri ve zamanı olmaz duanın. Resimle aşk duasında durum biraz farklıdır. Duanın yeri ve zamanı vardır. Yapan kişinin bilgili olaması, ilmini konuşturması gerekir. Resimle aşk duasını kimler yapabilir sorusunu şöyle cevaplandırabiliriz.

  • Kocası eve dönmeyenler, eve girmek istemeyenler, evden soğumuş olanlar, bu duaya başvurabilirler. Yapacak şahsın medyum olması rica olunur.
  • Kadının kocasına bağlı olmaması, gözünün dışarıda olması hallerinde yapılabilir. Şefkatin artırılması adına tabi ki. 
  • Terk etmiş sevgilinin geri dönmesi, sevmesi, bir daha terk etmemesi için. 

Kardeşlerim duanın yapılabilmesi için resimler şarttır. Resimle birlikte yapılacak kişinin bilgilerin olması gereklidir. Duayı yapmak istediğiniz kişinin bilgilerini unutmayınız.

Resimle Aşk Duası Etkileri

Resimle yapılan aşık etme duası, insanı lal etmez. Dumura uğratmaz ve zarara sürüklemez. Dua tamamen şifa niyetine yapılır. Karşıdaki kişinin vücuduna zarar vermek maiyetinde yapılamaz. Zaten haşa duayı başka amaçla yaptığını söyleyen, şirk koşmuş olur.

Dua bir nevi düşüncelere tesir eder. Karşıdakine, duayı yapan kişinin de aslında iyi olduğunu gösterir. Duada kullanılan tılsımlı sözcükler işte bu nedenledir. Resimle aşık etme duası etkileri şöyle sıralanmalıdır.

 * İster eşe ister, sevgiliye yapılmış olsun, onun değişimini sağlar. Dua rüzgar gibi ona dokunur. Hislerini farklılaştırır.

 * Dua etkisine giren kişinin bakış açısı farklılaşır. Hayata ayrı bir gözle bakar. Neşeli bir hale bürünür. Zaman geçtikçe içinde kor ateşi yanmaya başlar.

 * Sevdiğini görme niyetine erişir. Onun yanında gitmek, sarılmak, huzur bulmak amacı taşır. Kalbi onu yanına götürür. 

 * Eşler eve gelmek istemiyorsa döner. Yeniden aşık olur. İkinci bahar vaktiyse, yaşanır. Ev ortamının aslında hiçbir şeye değişmeme gereği anlaşılmaya başlanır. Aklen ve kalben şifa bulunur. Aşık etme duasının etkileri böyledir kardeşlerim.

Resimle aşık etme duası yapmak istiyorum derseniz seçeceğiniz kişilere dikkat etmelisiniz. Bizler naçizane seçeceğinizi şöyle değerlendirmenizi rica edeceğiz. Bu sizin karınıza olandır. Sizin daha iyisine ulaşmanız içindir.

Resimle Aşık Etme Duası Yapan Medyum

Kardeşlerim, yukarıda değindiğimiz üzere aşık etme duası yapan medyum seçimi mühimdir. Kriterleriniz olmalıdır. Medyumun onlara uyup uymadığına dikkat ediniz. Sizin için bunlar zaruridir. Dilerseniz şöyle sıralayalım biz bu özellikleri.

 * Lafzına dikkat edin kardeşler. İlmi bilgisini test edebilecek seviyede olmasanız dahi, size nereden baktığına dikkat edin. (Mecaz anlamda, tepeden, yukarıdan, sizin açınızdan)

 * Derdinizle hem hal olup yanıp yanmadığına hususi dikkat etmenizi rica edeceğiz. Samimi cümleler kuruyor mu, muhabbeti hoş mudur, gözlemlemeye çalışın.

 * Doğru medyum kardeşlerim, paraya kıymet vermez. Tabi ki geçinecek kadar ihtiyacı olabilir. Ama amacı asla o olmaz. Bunun yerine size yanar. Sizin derdinizdir asıl onu düşündüren. Sahtesi, sizi düşünmek yerine, bir an önce paraya kavuşma özlemi içinde olur.

 * Size kesinlikle sözcükleri kullanmaz. Kardeşlerim hiçbir büyünün kesinliği yoktur. Her zaman olacak, kesindir demek, akıl karı değildir. Aklınızda bulundurmanız hasebiyle. 

 * Geçmişi belli olan kişidir. Gereken tüm resmi belgeleri mevcuttur. Merdiven altında çalışmaz. Siz onunla konuşmak istediğinizde, cevap verir. Yüz yüze olmaktan asla çekinmez. Çünkü yaptığının doğru olduğunu bilir. Merhametli olur, insana zarar vermez.

Aşık Etme Duası Sonuçları

Aşık etme duası yapanlar kimmiş değerlendirdik kardeşlerim. Şimdi sıra asıl meseleye geldi. Duanın sonucunu bizzat beklemek yanlış da olsa insan meraklı varlıktır. Duanın nasıl tesir edeceği önemlidir çünkü.

Değerli kardeşlerim, dua yapıldıktan bir süre sonra evvela sizin karşıdakinin gözünde şirin hale getirir. Daha sonra düşüncelerinin değişmesi için köpür oluverir. En sonunda karşıdaki kişinin sizi anlamasına vesile olur. Sonuç olarak, siz duadan feyiz almış olursunuz. Eşinize kavuşmuş olursunuz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ