7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Resimle Yapılan Ayırma Büyüsü Nedir?

  • Resimle Yapılan Ayırma Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Resimle Yapılan Ayırma Büyüsü Nedir?

Resimle Yapılan Ayırma Büyüsü Nedir?

Resimle yapılan ayırma büyüsü nedir konusunda merak edilenler olabilir. Öncelikle büyülerden ve büyülerin hayata kattıklarından söz etmek gerekir. Büyü, insanların zor zamanlarında başvurdukları uygulamalar bütünüdür. İyi amaçlı olanlar söz konusu olduğu gibi kötü amaçlı olan büyüler de bulunmaktadır. Hayata ve kişiye dair güzelliklerin oluşması amaçlanıyorsa aşk büyüsü ya da sevgi büyüsü yaptırılabilir. Bu büyülerle karşınızdaki kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Kötü amaç için yapılacak büyüler kişilerin hayatlarını alt üst edebilir, sağlıklarını tehlikeye atabilir. O yüzden bu türlerden uzak durmak gerekir.

Ayırma büyüsü genellikle kötü amaçla yapılan kara büyüdür. Kişileri sevdiğinden ayırmak, evli çiftleri birbirinden ayırmak için uygulanır. Farklı türleri olan ayırma büyüsünde en sıklıkla tercih edileni ise resimle yapılan ayırma büyüsü olmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi büyünün yapılmasında kişinin resmi kullanılmaktadır. Birçok büyüde kullanılan resim hem kolay elde edilen bir malzemedir hem de etkili sonuçlar vermektedir. Ayrıma büyüsü yaptıracak olan kişi öncelikle bu büyüde uzman olan medyumla iletişime geçmelidir. Kimin için büyü yaptırmak istiyorsa niyetini açık olarak belirtmelidir. Büyü yapılacak kişinin resmini de medyuma vermelidir.

Resimle Yapılan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle yapılan ayırma büyüsü nedir konusunu anlatırken bu büyünün nasıl yapıldığı da merak konusudur. Büyü yaptıracak olan kişi medyuma gittiğinde gerekli bilgileri medyumuna vererek ilk işlemlere başlanır. Büyü yapılacak kişinin resmine bazı dualar okunacaktır. Tılsımlı sözcükler söylenecektir. Ruhani varlıklardan da yardım alınacaktır. Büyünün yapılması medyumun yöntemiyle ilgilidir. İşin ehli olan kişinin yaptığı büyülerde kesin sonuçlara rastlanacaktır. Büyünün yapımı bittikten sonra kişilerin bir müddet beklemesi ve sonuçları görmek için gözlemleme yapması gerekir. Kişilerin yapması gerekenler ve okuması gereken dualar varsa medyum tarafından iletilir. Büyünün tutması için yapılması gerekenlerin eksiksiz ve tam olması gerekir.

Resimle Yapılan Ayırma Büyüsü Kimler İçin Yapılır?

Resimle yapılan ayırma büyüsü nedir ve nasıl yapılır konusunda ayrıntılı bilgiler sunduktan sonra bu büyünün kimler için yapıldığı da merak konusudur. Kötü amaçlar için yapılacak olan ayırma büyüsünde henüz evlenmemiş ama evlenmek üzere olan kişilerin ayrılması amaçlanır. Onların evlenmesini onaylamayan kişiler tarafından bu büyü yaptırılabilir. Evli olan kişilerin mutluluğunu ve aile saadetini çekemeyen kişiler tarafından büyünün yapılmak istendiğine rastlanır. Ayrıca başkasının sevgilisinde ya da eşinde gözü olanlar tarafından da bu büyü yapılabilir. Bütün bunlar kötü amaçları gösterir.

Resimle yapılan ayırma büyüsü bazen iyi amaçlar için de yapılmaktadır. Mesela ayrılmak isteyen ama bir türlü ayrılmayan karşı tarafa yapılarak ondan kurtulmak sağlanabilir. Bazen evli olan ya da olmayan taraflardan birisinde ayrılma isteği ortaya çıkmaktadır ama beraber olduğu kişi onu bırakmıyordur. Adeta ona musallat olmuş ve ayrılmayı da hiç düşünmüyordur. Bazı durumlarda şiddet gören kadınlar kocasının onu bırakmadığı hallerde de bu büyüyü yaptırabilir. Bu amaçları iyi niyetli olarak kabul edebiliriz. Kişilerin ayrılınca mutlu olmasını düşünmesi halinde ayırma büyüsü şart olabilir. Kişi kendisi ya da yakınları bu büyüyü yaptırarak daha iyi bir hayatı hedefleyebilir.

Resimle Yapılan Ayırma Büyüsü Yapan Medyum

Resimle Yapılan Ayırma Büyüsü Nedir?

Resimle Yapılan Ayırma Büyüsü Nedir?

Resimle yapılan ayırma büyüsü nedir nasıl yapılır ve neden yapılmalı konularında medyumun öneminden de bahsettik. Bu büyünün yapılmasında ayırma büyüsünde uzman medyum bulunmalıdır. İçinde bulunduğunuz durum anlatılmalıdır. Kötü amaçla büyü yapılacaksa bazı medyumlar bundan uzak durabilir. Neticede seven kişileri ayırmak oldukça günahtır. Sadece içinde bulunduğunuz kötü durumlardan kurtulmak için bu büyü yaptırılmalıdır. Medyumunuz büyüyü yaparak sizin daha mutlu olmanızı sağlayabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ