7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Saç Teli İle Yapılan Aşk Büyüsü

Saç Teli İle Yapılan Aşk Büyüsü

Saç teli ile yapılan aşk büyüsü, birisinin kalbine isim koyma büyüsüdür. İsim konularak yapılan büyü çalışmasından sonra, platonik aşk gerçeğe dönüşür. En çok yapılan saç teli ile yapılan aşk büyüsü nedir nasıl yapılır gibi bütün detaylar bu yazıda yer alacak.

Saç Teli ile Yapılan Aşk Büyüsü

Saç teli kullanılarak yapılan onlarca büyü vardır. Sevgili kardeşlerim, saçla yapılan büyülerin geneli, ak büyülerdir. Bazıları hariç hemen hepsi gönül hoşnutluğu için yapılırlar. Saç teli kullanılarak yapılan büyüden sonra, karşıdaki kişinin kalbine isim düşürülür.

İsim düşürme işleminden sonra karşıdaki kişinin kalbi ona yönelir. Dikkat ederseniz kardeşlerim, isim kalbe düşürülür dedik. Rahmani büyülerde odak noktası kalptir. Oysa kara büyülerde isim beyne kazılır. Bundan sonuç alınması mümkün olmayacaktır.

Saç Teli ile Yapılan Aşk Büyüsü Neden Yapılır?

Değerli kardeşlerim, saç teli kullanılıp yapılan aşk büyüsünde, amaç karşıdaki kişinin beynine hükmetmek değildir. Onun kalbine yönelmektir. Kişinin ismini kalbine fısıldama işlemidir. Saç teli ile aşk büyüsü neden yapılır merak ediyorsanız, hemen ayrıntılarına geçelim.

– Her şeyin başında aşk amaçlı yapılır. Araları kötüye giden eşlerin, saygı ve sevgilerinin artırılması için yapılır. Aynı zamanda, küs olan karı koca saç teli büyüsü yapılarak birleştirilir.

– Birbirlerinden ayrı düşmüş sevgililerin, helal olan sevgi bağlarının geliştirilmesi için yapılır.

– Platonik aşk yaşayan birisinin, aşkına karşılık alabilmesi adına yapılır. Karşıdaki kişinin kalbine yöneliktir. Onun zarar görmesi mümkün değildir. 

Saç Teli ile Yapılan Aşk Büyüsü Günah Mıdır?

Değerli kardeşlerim, saç teliyle yapılan bu tılsım, ak büyüdür. Ak büyünün karşıdakine zarar verme durumu yoktur. Büyünün günah olup olmadığı konusuna gelecek olursak, alimler tarafından günah olarak nitelenmiştir. Bunun için size tavsiyemiz, alimlere daha detaylı olarak danışmanız olacak.

Saç Teli ile Yapılan Büyünün Etkileri Neler?

Sevgili kardeşlerim, saç teliyle gerçekleştirilen aşk büyüsünün etkileri çok fazladır. Ama belirtmeliyiz ki rahmani saç aşk büyüsü, karşıdaki kişinin benliğine zarar vermez. Sadece kalbine hücum eder. Bu konuda bilgi sahibi olmak önemlidir. 

– Karşınızdaki kişi kim olursa olsun, size kalben bağlanacaktır. Sevgiyle yaklaşacak ve bununla muamele edecektir.

– Haram olan ilişki söz konusu değildir. Kara büyülerde yapılan kötü işlemler, ak büyülerde yapılamaz. Saç büyüsü zararı olmayan tılsımlar arasında yer alır. Kalbin yönünü değiştirir.

– Eşiniz size daha sıcak bakacak, sohbeti artacaktır. Sevdiğiniz kişinin dikkati size dönecektir. Saç ile aşk büyüsünün tesirleri bu şekildedir. 

Saç Teli Büyüsü Yapan Hocalar?

Kardeşlerim, büyü yapmak konusunda hassas olmak önemlidir. Büyü her zaman son çare olarak düşünülmelidir. Çünkü büyülerin günah olduğu belirtilmiştir. Çaresi kalıp yapacaksanız, mutlaka rahmani tılsımlar yapınız.

Diğer büyüler sizi uçuruma kadar götürecektir.

Bundan emin olabilirsiniz. Saç teli büyüsü yapan hocalar konusunda, şunları söyleyebiliriz. Eğer bilgileri varsa, kendileri bunu yapabilirler. Medyum Seyfullah hocadan saç teli büyüsünün hakkında fikir edinebilirsiniz. Kendisi büyüler yoluyla değil, dualar yoluyla yardımcı olabilecektir. 

Saç Teli Büyüsü Özellikleri?

Saç teli büyüsü özellikleri neler merak edenler, buradan faydalanabilirler. Saç teli ile yapılan aşk büyüsünün özellikleri şöyledir.

  • Ak büyü gurubunda yer alır. Yani rahmani büyüdür.
  • Yapılan kişi zarar verme amacı taşımaz. (Büyü yapacağınız medyuma, rahmani saç teli büyüsü yapmak istediğinizi söylemelisiniz.)
  • Karşıdaki kişinin zarar görmesi mümkün olmaz. 

Saç teli ile yapılan aşk büyüsünden sonuç almak isteyenler, bunun yerinde duaları tercih edebilirler. Dualar için medyum Seyfullah hocayla iletişim kurabilir ve isteğinizi belirtebilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz