7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Şirinlik Büyüsü Etkileri Nelerdir Ve Nasıl Bozulur

  • Şirinlik Büyüsü Etkileri Nelerdir Ve Nasıl Bozulur için yorumlar kapalı
Şirinlik Büyüsü Etkileri Nelerdir Ve Nasıl Bozulur

İkili ilişkilerin düzeltilmesi, bozulan evliliklerin kurtarılması için genellikle şirinlik büyüsü yapılır. Adından da anlaşılacağı üzere, kendinizi affettirmek için karşınızdakine şirin gözükmek için yaptırılır. Normal şartlarda, kişinin duygularının ve davranışlarının değişmesi çok uzun zaman almaktadır. Bu uzun süreyi beklemek ve zahmete girmek istemeyenler şirinlik büyüsü yapan medyumlar sayesinde ilişkilerini düzeltiyorlar.

Şirinlik büyüsü, iyi niyetli yapıldığı ve olumsuz sonuçlar doğurmadığı için “ak büyüler” arasında gösteriliyor. Büyü yapılan kişi üzerinde olumlu etkiler bıraktığı için gerçek medyumlar bu büyüyü yapmakta çekinmiyorlar.

Şirinlik Büyüsü Yapan Medyumlar

Kolay ya da zor olsun bütün büyüleri yapmak deneyim ve bilgi ister. Büyüleri kendi başınıza yapmayacağınız gibi ehliyetsiz kişilere de yaptırmayınız. Gerçek medyumlar, doğuştan yetenekli insanlardır. Psişik, telekinezi veya ruhlar âlemi alanlarında üstün yeteneklere sahiptirler. Bu yeteneklerin yanı sıra havas, Kuran ve hüddam ilimlerinde de kendilerini yetiştirmiştirler. 

Şirinlik büyüsü yaptırmak istiyorsanız bu konuda yetenekli ve kendini yetiştirmiş güvenilir medyum bulmalısınız. İlişkileriniz her zaman yolunda gitmeyebilir. Yanlış bir anlaşılmadan veya konuşmadan dolayı karşınızdaki sizden soğuyabilir, uzaklaşabilir. Ne kadar çabalasanız da kendinizi affettiremeyebilirsiniz. Bu durumda çareniz şirinlik büyüsü olacaktır.

İlişkiniz tamamen bitmeden önce medyuma gitmelisiniz. Çabanızın sonuç vermediği, kendinizi kötü hissettiğiniz anda medyuma gitmelisiniz. Medyum temel sorunları çözdükten sonra, sorun büyümeden, probleminiz çözülecektir. İlişkiniz düzelecek ve eskisinden daha mutlu ve birlikte olacaksınız.

Medyum, ihtiyacınız olduğu anda yanınızda olacak, hayatınızı kaliteli ve sorunsuz yaşamanız için desteğini sunacaktır.

Şirinlik Büyüsü Yaptırmak

Belirli bir kişi ya da bulunduğunuz toplum içinde sevilen, sayılan biri olmak isteyebilirsiniz. Bunun için de şirinlik büyüsü yaptırmak için medyuma gitmelisiniz. Medyuma amacınızı genel olarak değil, net bir konu üzerinde açıklamalısınız. Genel olarak veya muallâkta kalan bir amaç belirlerseniz, büyü farklı alanlarda etkisini gösterir.

Örnek olarak, bir kadın olarak eşinize şirin ve güzel görünmek isteyebilirsiniz. Genel bir şirinlik büyüsü yaptırdığınızda bütün erkeklere şirin ve güzel görünmeye başlayacaksınız. Bu da evinizde sorunlara yol açacaktır. İş hayatınızda, sosyal çevrenizde popüler olmak için bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde genel şirinlik büyüsü yaptırırsanız özel hayatınıza olumsuz etkileri yansıyacaktır. Örneklerden de anlaşılacağı üzere, açık bir şekilde tam olarak medyuma söylemelisiniz.

Şirinlik büyüsünün etkili olabilmesi için medyumun verdiği yönergeleri harfi harfine ve tam olarak uygulamalısınız. Verilen duayı eksik veya yanlış okursanız, ritüelleri eksik ya da zamanında yapmazsanız büyü tutmaz. Boşuna zaman kaybı yaşamış olursunuz.

Şirinlik Büyüsü Etkileri 

Şirinlik büyüsü, farklı amaçlar için yapıldığı için yapılan kişi/kişilerde farklı etkiler ortaya çıkıyor. Bu büyüyü bireysel yaptıracağınız gibi kitlesel olarak da yaptırabiliyorsunuz. Kişi veya toplulukta büyü sonrası görülen şirinlik büyüsü etkileri şunlardır;

 1- Büyü, âşık etmek amaçlı yapılmışsa, yapılan kişide aşk duygularının ortaya çıkmasını sağlar.

 2- Dostluk ve arkadaşlık için yapılmışsa yapılan kişide kardeşlik ve güven duyguları ortaya çıkmaya başlar

 3- Amirlere veya iş yerinde çalışanlara şirin gözükmek için yapılmışsa, hedef kitledekilerin size olan bakış açıları olumlu oluyor. İş yerinde sevilen ve sayılan bir kişi oluyorsunuz.

4- Bir dernekte, kulüpte veya okulda başkan olmak için büyüyü yaptırdıysanız, o topluluk içinde size karşı hiçbir olumsuz duygu ve davranış oluşmuyor. Grup veya topluluğun gözünde şirin, sevimli ve güzel görünüyorsunuz.

Büyüyü yapan medyum, hedef kişi ya da kitle üzerine hüddam sayesinde yoğun düşünce ve enerji gönderecektir. Bu enerji yoğunluğu hedef kişi/kitle üzerinde zamanla etkisini gösterecektir. Sadece büyüyü yaptırıp, beklemekle işiniz bitmiyor. Büyünün istediğiniz olumlu etkiyi göstermesi için size de düşen görevler bulunuyor. Zaten medyum bunu size anlatacaktır.

Öncelikle hangi amaçla büyüyü yaptırıyorsanız büyüyü yaptırdığınız kişi ya da kişilere karşı davranışlarınızı düzelteceksiniz. Nazik, kibar, yardımsever ve hoş görülü olduğunuzu konuşmanız ve davranışlarınızda göstereceksiniz. Sizin bu olumla davranışlarınız, büyünün de yardımıyla isteğinize kavuşmanızı sağlayacaktır.

Şirinlik Büyüsünün Etki Süresi

Şirinlik büyüsü 10 gün içinde etkisini gösteren ve tutan bir büyüdür. Bu nedenle yaptırdığınız büyü on gün içinde tutmazsa ya medyum sahtedir ya da ehliyetsiz bir medyumdur. İlim irfan sahibi bir medyumun yaptığı şirinlik büyüsü on gün içinde tutuyor.

Büyünün en kısa sürede etkisini gösterebilmesi için medyumun hedef kişiyi ya da kitleyi doğru şekilde tanıması gerekiyor. Sizin vereceğiniz bilgilerin doğruluğu ve detayı etkili olacaktır. Medyum, hedef kişiyi analiz ettikten sonra, ona göre vefki hazırlayacak, ritüelleri gerçekleştirecektir. Düşünce ve enerji yoğunluğunu ona göre gönderecektir.

Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda, medyum büyüyü tamamlıyor. Büyü kısa sürede etkisini göstermeye başlıyor. Büyü yapılanın bakış açısı değişiyor. Sizi daha sevimli, cana yakın ve güzel ahlaklı biri olarak görmeye başlıyor.

Şirinlik Büyüsü Faydaları

Şirinlik büyüsü nedir, kişinin çevresindeki kişi/kişileri etkilemek için başvurduğu bir büyüdür. Bazı kişiler sosyal ilişkilerinde geri plandadırlar. Bazıları da yanlış anlaşılmaktan çekinirler. Sevimli, sayılır biri olarak görünmek isterler. Konuşma ve davranışlarıyla da bunu destekledikleri zaman, büyü için olumsuz yaklaşılmıyor.

İnsan ilişkilerinde olumlu yaklaşımlar sağladığı için şirinlik büyüsü faydaları çoktur.

  • Eşiniz için yaptırdıysanız, ilişkiniz düzelecek ve evliliğiniz kurtulacaktır.
  • Nişanlınız, sevgiliniz için yaptırdıysanız, onun gözüne daha bir sevimli ve güzel görüneceksiniz.
  • İş yeriniz için yaptırdıysanız, sıkıntılarınız sona erecek, iş ilişkileriniz düzelecektir. İş arkadaşlarınız size karşı iyi duygular besleyecek, onların gözünde şirin bir insan olacaksınız.
  • Amirlerinizle sorun yaşıyorsanız, bu büyüyü yaptırdığınızda onların gözünde saygın bir yere sahip olacaksınız. Böylece iş hayatınızı düzene koymuş olacaksınız.
  • Şirinlik büyüsünün etkileri ömür boyu sürmektedir. Tabi bunda sizin olumlu/olumsuz davranışlarınız da etkili olacaktır. Hedef kişiye yapıldığında o kişi ölene kadar veya büyü bozdurulana kadar büyünün etkisi devam ediyor.

Şirinlik Büyüsü Sırları

Bu büyü halk arasında “şirinlik muskası” olarak da adlandırılıyor. Genellikle büyü olarak değil de vefk yazılıp, muska olarak kullanıldığı için böyle anılıyor.

Şirinlik büyüsü, daha ziyade kişilerin özel yaşamlarında; şirin, sıcakkanlı, sempatik, sohbeti dinlenen kişiler olmak istedikleri için yapılıyor. Büyü sonucunda, çevrenizdeki kişiler tarafından popüler oluyorsunuz ve çevreniz genişliyor.

Çevreniz tarafından soğuk, itici biri olarak görünüyorsanız, bu büyü tam size göredir. Büyü sayesinde, daha sempatik ve sevimli biri olarak görünüyorsunuz. Eşinizle, nişanlınızla veya sevgilinizle ilişkiniz daha sağlamlaşır. Arkadaşlarınızla muhabbetiniz gelişir. Etraf pozitif enerji yaydığınızdan onlardan da pozitif enerji alırsınız. Bu sayede dostluklarınız pekişir, kalıcı dostluklar edinirsiniz.

Şirinlik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Şirinlik büyüsü etkisi ömür boyu süren güçlü ve kalıcı bir büyüdür. Bazı nedenlerden dolayı bu büyüye maruz kaldığını düşünenler medyuma başvuruyorlar. Medyuma ilk sordukları “üzerimde büyü mü var?” ve şirinlik büyüsü nasıl bozulur olmaktadır.

Şirinlik büyüsü her ne kadar olumlu bir niyet için yapılmış olsa da, yapılan kişinin üzerine hüddam yerleşmektedir. Kişideki davranış ve konuşmaları hüddam yönlendiriyor. Kişi ölse bile miras olarak akrabalarına kalabiliyor. Bu durumda kişi/kişiler üzerinde enerji düşüklüğüne yol açabiliyor.

Şirinlik büyüsünü nasıl bozulur için metafizik, havas ve hüddam ilimlerinde uzman bir medyuma başvurmalısınız. Büyü çok kuvvetli olduğundan bu konularda uzman olmayan bir medyumla zaman kaybedersiniz.

Medyum, büyüyü bozma ayinine başlamadan önce sizden bazı metalar, eşyalar isteyecektir. Bu malzemeler büyünün çeşidine göre değişkenlik gösterebiliyor. Malzemeleri edindikten sonra, vefk ve ritüel aşamasına geçiliyor. İlk ayinde veya aşamada büyü bozulmuyor. Bu nedenle size,” bir günde bu büyüyü bozarım diyen medyuma tenezzül etmeyiniz. Büyünün bozulması, manevi enerjinizin düzene binmesi için zamana ihtiyaç vardır. Bu süreç içinde medyum size koruma büyüsü yapacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ