7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Şirinlik Büyüsü Veya Muskası Nedir?

  • Şirinlik Büyüsü Veya Muskası Nedir? için yorumlar kapalı
Şirinlik Büyüsü Veya Muskası Nedir?

Şirinlik büyüsü, sevilen kişinin bakış açısını tamamen değiştirmek adına yapılan tılsımlardır. Şirinlik muskası da tıpkı şirinlik büyüsü gibi sizi sevdiğinizin gözünde ‘şirin’ yapar. Değerli kılar. Şirinlik büyüsü nedir muskasının yapımı gibi tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. 

Şirinlik Büyüsü Nedir?

Şirinlik büyüsü nedir, İlişkilerde iki taraf aynı tempoda sevgisini yürütemez. Bazen bir taraf deformasyona uğramış gibi olur, diğer anlamıyla tükenir. Uzun süreli ilişkilerde birbirinden sıkılma, sorunlar çıkarma gibi problemler her zaman çıkar. Şirinlik büyüsü yaşanan sorunun giderilmesi, karşınızdaki kişinin gözünde ‘değerli’ hale gelmenizi sağlar.

Büyünün amacı, çiftlerin birbirlerini daha çok sevmesi, birbirlerine karşı güzel şeylerle yaklaşmalarıdır. Şirinlik büyüsü, eşlerin birbirlerine karşı tavırlarının güzelleşmesi olarak tanımlayabiliriz. Büyünün doğru ellerde yapılmasıyla, eşler birbirlerine karşı daha saygılı olup, birbirlerinin gözünde çok önemli hale gelirler.

Şirinlik Muskası Nedir?

Şirinlik muskası, sevgililer, eşler arasında yazıyla yapılan tılsımlar olarak tanımlanabilir. Şirinlik muskası yapmak için doğru medyum seçimi oldukça önemlidir. Medyum hocanın seçiminden sonra yapılan muska, karşı tarafın çamaşırlarına, yemeklerine veya başka özel eşyalarının içine konur. Bu sayede, muska sonucunda, karşı taraf eşini, sevgilisini daha çok sevmeye başlar. 

Şirinlik Büyüsü veya Muskası Nasıl Yapılır?

İnsanların büyük bölümü henüz gençlik çağlarının ilk yarısında evlenirler. Heyecan, sevinç, mutluluk gözlerden okunur. İki tarafta dolu dolu özlem vardır. Gönülleri kıpır kıpır hale gelmiştir. Fakat bu gençlik isteği, aşkı, sevgisi zaman içerisinde söner. İstisnasız tüm evliliklerde bu böyledir. İnsanın fıtratında bu vardır.

Eşiniz veya sevgilinizin gözünde artık istenmeyen kişi olabilirsiniz. Size gereği kadar ilgi göstermeyebilir. Yeterince sevmediğini hissetmeyebilirsiniz. Ama üzülmeyin. Çünkü bu dünyanın sonu olmadığı gibi yaşayan kişi sadece siz değilsiniz. İlişkinizi güzelleştirmek, kurtarmak ve karşınızdaki kişinin gözünde şirinleşmek için büyü ya da muska yapabilirsiniz. 

Şirinlik tılsımı, kişinin derdine göre yapılır. Yapılışında elbette çeşitli malzemeler kullanılır. Bununla ilgili bazı detayların İnternet ortamında dolaştığının farkındayız. Buna inanmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü büyü ancak işini bilen medyum tarafından yapılır ve bu bir sırdır. İlim sırrıdır.

Aynı şekilde şirinlik muskası, birkaç Arapça yazı şeklinde görülebilir, kat’iyen böyle değildir. Muskada kullanılan her bir sözcüğün anlamı, ilmi manası vardır. Bunları bilmek, sadece işinin ehli olan kişilere özgüdür. Bu yüzden şirinlik muskası nasıl yapılır sorunuza, medyumların bilgi sınırları içerisinde diyebiliriz. 

Şirinlik Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Şirinlik büyüsünün sadece aşk ilişkilerinde yapılmadığını belirtmek isteriz. Anne babaların gözünde kötü yere gelindiğinde, sevgilinin artık sevmediğini anladığında büyü yapılabilir. Kardeşlerin birbirlerini daha çok sevmesi için büyü tercih edilebilir.

Şirinlik büyüsünün yapılış amacı, kişiler arasındaki ilişkilerin daha güzel olmasını sağlamaktır. Birbirlerini daha çok sevmeleri, değer vermelerine sebep olmaktır. Sizde eşinize, dostunuza, sevgilinize şirinlik büyüsü yapıp, onunla aranızı düzeltebilirsiniz. İşte şirinlik büyüsünün yapılma nedenleri.

 * Eşinizin size değer vermediğini düşünüyorsanız, şirinlik büyüsü yapıp hem kalbinde, hem gözünde çok değerli bir hale gelebilirsiniz.

 * Kardeşiniz sizi sevmiyorsa, size küsmüşse, ona bu büyüyü yaparak, gözünde daha değerli olmayı başarabilirsiniz.

 * Sevgilinizin artık sizi sevmiyorsa, sizde tiksinti duyuyorsa, büyüyü ona yapıp, size kör kütük bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

 * Herhangi birisi size artık yeteri kadar değer vermiyorsa, şirinlik büyüsüyle onu kendi etkiniz altında bırakabilirsiniz. 

Şirinlik büyüsü, görüldüğü şekilde bu amaçlarla yapılabilen tılsımlar gurubunda yer alır. Büyüde maksat ilişkileri düzeltmek, karşıdakine kendini sevdirmektir.

Şirinlik Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Şirinlik büyüsü yapmak isteyenlerin hedefi, etkilerin görülmesinde önemlidir. Yani büyünün yapılma hedefi, şirinlik büyüsünün etkilerinin nasıl olacağını belirler. Büyüyü, eşiniz veya sevgiliniz için yapmışsanız, karşınızdaki size aşık olacaktır. Kardeşleriniz veya anne-babanıza yaptıysanız, onların size daha çok değer vermesine yönelik etkiler göreceksiniz. Peki, bu etkiler tam olarak nelerdir, nasıl görülürler.

 * Şirinlik büyüsünün etkisi yavaşça görülür. Karşıdakinin düşlerinde yer almaya başlarsınız. 

 * Eşiniz ya da sevgiliniz sizden nefret ediyorsa, aklında sizinle ilgili değişimler yaşanmaya başlar. Kalpleri sizin çok güzel, iyi, yakışıklı olduğunuzu haykırır. Düşünceleri bile size hayranlık duymaya başlar.

 * Son evrede dayanamayarak size gelir. Belki ilanı aşk eder, belki size birden sarılır veya çiçek hediye eder. Ama gerçek şu ki artık gözünde bir pırlantaya dönüşmüşsünüzdür. 

 * Kardeşinize yapmışsanız ve size küsmüşse, sizin ona karşı yaptığınız iyilikleri düşünmeye başlar. Aklında hep iyi anılarınız canlanır. Hiç barışmayacağım diyen kardeşiniz bile, sizinle barışmak için yanıp tutuşur.

 * Babanız veya anneniz onlara karşı geldiğinizi düşünüyor ve gözlerinden düştünüz. Onların gözünde tekrar eski yerine gelmek için şirinlik büyüsü yaptırdınız. Anne ve babanız hiç olmadığı kadar size değer vereceklerdir. 

Şirinlik Muskası Etkileri

Şirinlik muskası, eşinizle aranızı düzeltmeniz için en iyi yoldur. Onun size değer vermesini, hatta size aşık olmasını istiyorsanız, şirinlik muskası derdinize çare olabilir. Muska yaptıktan sonra, eşinizin gözleri sizden başkasını göremez hale gelir. Hiç olmadığı kadar evine sadık bir erkek olur. Çocuklarınızı daha çok sevmeye başlar.

Evde dünyanın en mutlu erkeği haline gelir. Kocanız veya karınızın size bağlı olmadığını düşünüyorsanız, ehil medyumlardan muska isteyebilirsiniz. Dilerseniz şirinlik büyüsü, dilerseniz şirinlik muskası yaptırabilir, karşınızdakinin gözünde altına dönüşebilirsiniz. 

Şirinlik muskası etkileri nelerdir

 * Eşinizin gözünde yavaş yavaş altına dönüşürsünüz. Ona göre artık dünyanın tek vazgeçilmez varlığı sizsinizdir. Olmadığını tüm yerler ona sıkıntı, dert ve tasa getirir. 

 * Çok fazla uyumaya başlar. Hatta hayatta bile uyuklamalar görülebilir. Rüya ve düşlerinde genellikle siz olursunuz. 40 yıllık evli olsanız bile, size bir genç gibi aşık olur. 

Şirinlik Büyüsü veya Muskasını Kim Yapar?

Şirinlik büyüsü veya muskası yapmaya karar verdiniz. Şirinlik büyüsü yapmak istiyorum ne yapmalı diyorsanız, o zaman size dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü beklentilerinizi karşılayabilen kişiler sadece gerçek medyum hocalardır. Diğer kişilere büyü ve muska yaptırırsanız, boşa beklenti içine girebilirsiniz. Gerçek medyumu nasıl ve nerede bulabilirim diyorsanız, okumaya devam ediniz.

 * Gerçek medyum, sözü özü bir olandır. Bilgisi, ilmi çoktur. Büyüler aleminin bilen kişisidir. Doğuştan yetenekli olarak doğmuş ve cesur olan kişidir.

 * Derdinizi dinler. Sizi anlamaya çalışır. Siz ona derdinizi anlattıktan sonra, derdinizle hemhal olmaya başlar. Çözüm bulana kadar çalışır.

 * Resmi olarak çalışır. Çalışma sertifikası vardır. Yaptığı büyülerin arkasında duran kişidir. Sizi asla boş umut ve vaatlerle oyalamaz. Büyünün nasıl etki edeceğinizi, sizin neler yapmanız gerektiğini söyler.

Şimdi, kafanızda böyle bir medyumu bulmak çok zor, düşüncesi oluşmuş olabilir. Elbette bu kıstaslarda medyum hoca bulmak kolay değildir. Şirinlik büyüsü yapan medyumlar genellikle bu özelliklerin tümüne sahip olmazlar. Fakat hocamız istisnadır.

Dünyada büyü yapan en yetenekli kişidir. Şirinlik büyüsü yapan hoca arıyorsanız, derdinize çare olabilir. Bilgi sahibidir ama bu bilgisini sizin faydanıza kullanmak ister. Medyum hocamızın sadece Türkiye’den değil, dünyadan çok sayıda takipçisi bulunur. Oldukça yoğun çalışmalar yapar. Her insan için özel olarak dertlenir ve çare bulmaya çalışır. Sizde kendisiyle sitemiz vasıtasıyla çalışabilir, derdinize istediğiniz şekilde çare bulabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ