7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

İstediğiniz Kişiyi Kendinize Çekme Ritüeli

İstediğiniz Kişiyi Kendinize Çekme Ritüeli

İstediğiniz Kişiyi Kendinize Çekme Ritüeli hakkında merak edilen soruları yanıtladık. Hayatta en güzel duygu sevmek ve sevilmektir. Sevdiğiniz kişi tarafından sevilmek, karşılıklı aşk duyguları hissetmek en yüce insani duygulardandır. Bu makalede istediğiniz kişiyi kendinize çekme ritüeli sizlere anlatılmaktadır.

İstediğiniz Kişiyi Kendinize Çekme Ritüeli Nasıl Olur?

Telepati yönteminde istediğiniz kişiyi uyurken hayal etmek önemlidir. Bunun için ortamın sessiz sakin ve meditatif bir halde olması gerekir. Siz de akşam veya gece saatlerini tercih edebilirsiniz. Bu ritüeli akşam yatmadan önce gerçekleştirebilirsiniz. Tercihen temiz ve arınmış olduğunuzu hissettiğiniz bir zamanda rahatça bir koltuğa uzanın. İstediğiniz kişinin de aynı şekilde uzandığını ve uyuduğunu hayal edin. Sizin alnınızdan çıkan mor ışığın istediğiniz kişinin alnına doğru uzandığını imgeleyin. Bu bağlantı sağladıktan sonra istediğiniz kişiyi düşünün. Ne söylemek istiyorsanız söyleyin “beni ara” “bana mesaj at” veya ne istiyorsanız onu söyleyin. Hazır hissedince de bu ritüeli sonlandırıyorum diyerek ritüeli sonlandırın.

İstediğin kişiyi elde etmenin yolları, telepati yönteminin dışında başka yöntemlerle de desteklenebilir. Bunların başında imajinasyon veya vizyon oluşturma vardır. Bunun 21 gece boyunca yapılması önemlidir. Belirtilen sayıda her gece uyurken istediğiniz kişi ile sanki kavuşmuş gibi neler yaptığınızı ve nasıl mutlu olduğunuzu hayal edin. En ince ayrıntılara kadar düşünürseniz geleceği o kadar etkili bir biçimde yönlendirmiş olursunuz. İstediğiniz kişiyi kendinize çekme ritüeli yolları şöyledir:

  • Telepati
  • Imajinasyon ve Vizyon oluşturma
  • Materyallerli ve materyalsiz ritüeller

İstediğiniz Kişiyi Kendinize Çekme Sihri Nedir?

İstediğiniz kişiyi kendinize çekme sihri, saç telleri kullanılarak yapılan etkili bir metottur. Eğer bu kişi ile aynı şehirde iseniz veya görüşme imkanınız varsa bir tel saçını almanız yeterlidir. Kendinizin de bir tel saçınızı kopararak tek başına olduğunuz bir anda kimsenin sizi göremeyeceği bir alanda 2 tane saçı birbirine dolayın. Yaparken tüm isteklerinizi, niyetlerinizi saç tellerine yükleyin ve geniş çayırlık otluk bir alanda onu toprağa gömün. Bu ritüel saç telleriniz orada bağlı kaldığı sürece siz ve istediğiniz kişinin bir bağı oluşacak anlamına gelmektedir. Ancak her zaman bu mümkün değildir. Farklı şehirlerdeyseniz, saç teli almak mümkün değilse ya da sevdiğiniz kişi ile o kadar yakınlaşmanız söz konusu değilse aşağıdaki ritüeli tercih edebilirsiniz.

Sadece Kağıt ve Kalemle İstediğiniz Kişiyi Kendinize Çekme Ritüeli

İstediğiniz kişiyi kendinize çekme ritüeli içinde sadece kağıt kalemle yapılan basit fakat etkili bir rütiel daha bulunmaktadır. Beyaz bir sayfa ve tükenmez bir kalem alın. Kalemin rengi önemli değildir. Mavi veya siyah olabilir. İstediğiniz kişinin ismini alt alta 5 defa yazın. Sayfayı yan çevirin ve kendi adınızı da altına 7 defa yazın. Bir isim ve soy ismi varsa onların da tam olarak yazılması daha etkilidir. İstediğiniz kişinin ismi ve sizin isminiz üstüne değecek fakat yerleri farklı olacaktır. Onun için ne söylemek istiyorsanız istediğiniz mesajı yazınız. Örneğin “bana mesaj at” “beni ara” veya “beni sev” gibi. Bu mesajı isminizi çevrilecek şekilde sanki bir çerçeve gibi sürekli olarak yazınız. Şöyle düşünün sanki isimlerimizin etrafına çerçeve yapıyorsunuz ama bu çerçeve yazıdan oluşuyor. O yazı da sizin belirleyeceğiniz mesajların arka arkasına gelmesi şeklinde oluşacaktır. O kağıdı yatağınızın altına veya gül ağacının arasına yerleştirin dileğiniz kabul olunca da bu kağıdı yakabilir göle ya da denize atabilirsiniz. Yani ya ateşle ya da su ile buluşturun.

İstediğiniz kişiyi kendinize çekme ritüeli bu makalede açıklanmıştır. Kendiniz tercih ettiğiniz yöntemi kullanabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz