7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Size Kara Büyü Yapılmış Mı Nasıl Anlarsınız?

 • Size Kara Büyü Yapılmış Mı Nasıl Anlarsınız? için yorumlar kapalı
Size Kara Büyü Yapılmış Mı Nasıl Anlarsınız?

Size kara büyü yapılmış mı nasıl anlarsınız; bu konu merak edilen konuların başında gelmektedir. Kara Büyü nedir? Kara büyü çeşitleri nelerdir ve kara büyünün belirtileri hangileridir? Bu sorular makalede cevaplanmıştır.

Kara Büyü Nedir?

Kara Büyü; olayların gidişatını olumsuz yönde etkilemek için yapılan büyü çeşididir. Başka birinin hayatına olumsuz yönde etki etmek amacıyla örneğin iş hayatını olumsuz yönde etkilemek veya özel hayatı olumsuz yönde etkilemek amacıyla yapılır. Bu büyüyü yaptıran kişinin daha kötü amaçları da olabilir. Sonuç olarak ak büyünün tersine sonuçları olumsuz olan büyüye Kara Büyü denir.

Kara Büyü Çeşitleri

 • Kişiyi fiziksel olarak hasta eden ve sakatlayan Kara büyüler
 • Gizli ruhsal ve zihinsel olarak hasta eden ve psikolojik rahatsızlıklara neden olan kara büyüler
 • Özel hayatta başarısızlığa uğratan, aşk ilişkilerini zedeleyen kara büyüler
 • İş hayatını olumsuz yönde etkileyen bereketsizliğe neden olan kara büyüler
 • Farklı nedenlerle yapılan temas ve taklit büyüsü içeren kara büyüler

Kara Büyü Belirtileri Nelerdir?

Size kara büyü yapılmış mı nasıl anlarsınız, sorusu sıkça sorulmaktadır. Kara Büyü belirtileri aşağıda maddeler halinde açıklanmıştır. Bu maddelerden birden fazlasını yaşıyorsanız kara büyü yapıldığını anlayabilirsiniz.

 • Depresif Hal, Sürekli Yorgunluk Bıkkınlık Durumu

Kara büyünün en etkili göstergesi depresif bir hal içerisinde olmaktır. Kişi uzun süreli olarak kendini yorgun halsiz bıkkın hisseder. Sabah uyandığında sanki hiç uyumamış ve dinlenmemiş gibi yorgun olarak kalkar. Hayatında bir amaçsızlık ve bıkkınlık hissi hasıl olur.

 • Unutkanlık, Odaklanama, Dalgınlık

Kişi her zaman çok iyi bir şekilde hatırladığı şeyleri unutmaya başlar. Herhangi bir işte tam olarak odaklanamaz ve işleri yarıda bırakmaya başlar. Bir işi bitiremez. Başladığı tüm işleri yarıda bırakır.  İşleri bitirse bile hiçbir zaman tam istediği gibi olmaz. Kara büyü sonucunda sık sık dalgınlık ve unutkanlık meydana gelir.

 • Hiçbir İşin Rast Gitmemesi

Kişi, aniden kendini ekonomik sıkıntılar ve darlık içinde bulur. Sanki hiçbir işe rast gitmiyormuş hissine kapılır. Başladığı işleri yarıda bırakır. Bir işin sonunu getiremez. Hayatın içinde savrulup gittiğini ve belli bir hedefinin amacının olmadığını ya da yoldan saptığını hisseder.

 • Gergin Bir Ruh Hali

Kişi sanki yaşam coşkusunu ve yaşama sevincini kaybedilmiş gibidir. Hayatın, doğanın mucizevi güzelliklerini fark edemez, hayattan tat alamaz hale gelir. Kara büyü rukye ve farklı metotlarla bozulur. Ancak kişiden kişiye zamana ve mekana göre değişir. Kara Büyü bozma metodu bir kişide farklı başka bir kişide farklı olabilir. Hangi metodun uygulanacağına uzman Hoca olayın gidişatına göre karar verir.

 • İrade Dışı Hareketler

Kişi kendi iradesinin dışında hareket etmeye başlar. Yani daha önce hiç aklında olmayan işler yapar. Kendisi için olumsuz olacak sözler sarf etmeye ve çevresindeki kişilerle atışmaya, kavga etmeye ve olumsuz davranışlarda bulunmaya başlar.

 • Bereketsizlik ve Kısırlık

Bereketsizlik her alanda kendini göstermeye başlar. Ekonomik olarak darlığa düşülür ve doğurganlık azalır. Hem erkekte hem kadında kısırlık görülür. İşine gücüne devam etse bile ve para kazansa bile kazandığı paranın bereketi olmaz hiçbir şekilde para yetişmemeye başlar. Kara büyü bozma uzman bir profesyonel tarafından yapılmalıdır.

 • İç Sıkıntısı

Hiçbir neden yokken kişi bir can sıkıntısı yaşar. O anda maddi manevi fiziksel tüm koşulları uygun olsa bile nedenini bilmediği bir şekilde bir daha güzel bir iç sıkıntısı yaşamaya başlar.

Size kara büyü yapılmış mı nasıl anlarsınız, sorusunun cevabı için yukarıdaki belirtilerin sizde var olup olmadığını gözden geçiriniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ