7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

41 Kuru Üzüm Büyüsü Nasıl Yapılır

  • 41 Kuru Üzüm Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
41 Kuru Üzüm Büyüsü Nasıl Yapılır

41 Kuru Üzüm Büyüsü Nasıl Yapılır

41 kuru üzüm büyüsü en çok bilinen ve tatbik edilen büyülerdendir. Muhabbet ve aşk büyüsü olarak da biliniyor. Seven insanları bir araya getirmek, muhabbetlerini artırmak için kadim çağlardan beri yapılıyor. Bu büyü hem iyi hem de kötü niyetle yapılabildiği için gri büyüler sınıfına giriyor. 41 kuru üzüm büyüsü ile ilgili detaylı bilgiyi bu yazıda bulabilirsiniz.

41 Kuru Üzüm Büyüsü Nedir?

İnsanların aşk hayatlarını düzene sokmaya yardımcı olan, sevgi ve muhabbetlerini artıran çalışmaya 41 kuru üzüm büyüsü deniliyor. Genel olarak aşk ve bağlama büyüsünün bir çeşididir. Aşk büyüsü yapmak için birçok yöntem ve malzeme bulunuyor. Kullanılan malzemeye göre büyünün adı şekilleniyor. Bu büyüde ana malzeme kuru üzüm olduğu için büyünün adı da kuru üzüm büyüsü olarak geçiyor.

Kuru üzüm büyüsü son derece etkili ve güçlü büyülerdendir. Büyünün her aşamasında özel tılsımlar ve dualar okunuyor. Bu nedenle havas ve ledün ilimlerine vakıf ve yeterli deneyime sahip değilseniz kendi başınıza yapmaya kalkmayın. Bu konuda uzman medyum yardımı almalısınız.

41 Kuru Üzüm Büyüsü Yaptıranlar

Birçok insan aşk hayatlarını düzene sokmak için geçmiş çağlardan beri büyüden yararlanıyorlar. Günümüzde de bu durum artarak devam ediyor. Basit bir inat, tartışma veya iletişimsizlik nedeniyle insanların aşk hayatları bitebiliyor. Çaresiz kalan insanlar da çareyi büyüde ve medyumlarda arıyorlar.
1-Partnerinin kendisini daha çok sevmesini ve bağlanmasını isteyenler,
2-Partnerinin sevgisinin azaldığından şüphelenenler,
3-Partneri tarafından terk edilenler,
4-Boşanma aşamasına gelmiş olanlar,
5-Hoşlandığı, sevdiği kişiye karşı açılamayanlar,
6-Eşinin eve bağlanmasını isteyenler,
7-Sevdiği kişinin ne olursa olsun kendisinin olmasını isteyenler 41 kuru üzüm büyüsü yaptıranlar olarak öne çıkıyorlar.

41 Kuru Üzüm Büyüsü Yapanlar

41 kuru üzüm büyüsü en sık baş vurulan büyülerden olmasına rağmen, tatbiki en zor büyülerdendir. Yarım ve yanlış bilgilerle tek başınıza yapmaya kalkmayın. Bu konuda havas ve ledün ilimlerine vakıf, yeterli deneyime sahip güvenilir ve gerçek medyum yardımı almalısınız. 41 kuru üzüm büyüsü yapanlar çaresiz insanlara çare bulmak, dertlerini çözmek için çalışıyorlar. Üçüncü bir kişiye zarar verici büyü tekliflerini geri çeviriyorlar.

Aşk hayatınızı düzene sokmak, sevdiğinizle muhabbeti artırmak ve bir araya gelmek istiyorsanız, gerçek ve güvenilir medyum ile iletişime geçmelisiniz. Medyum, bakım çalışması yaparak, niyetinizi ve duygularınızı ortaya çıkarıyor. Halisane duygular içindeyseniz size yardım ediyor.

41 Kuru Üzüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adından da anlaşılacağı üzeri bu büyünün ana malzemesi kuru üzümdür. Ayrıca bütün büyülerde olduğu gibi bu büyüde de hedefteki kişinin adı-soyadı, doğum yeri-tarihi, anne adı, kişisel eşyası gibi bilgiler gerekiyor.

Büyüde her bir üzüm tanesi için ayrı dualar okunuyor. Bu duaların haricinde özel olarak okunması gereken dualar bulunuyor. Medyum bunları yazarak, nasıl tatbik edeceğinizi anlatıyor. Ritüel bittikten sonra da neler yapmanız gerektiğini açıklıyor. Bu talimatlara harfiyen uyar ve ritüelinizi doğru yaparsanız, büyü etkisini hemen göstermeye başlayacaktır.

41 Kuru Üzüm Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

1-Kişide normal davranışlar değişmeye başlar. Uyku düzeni bozulur, gün içinde uyuklamaya başlar.
2-Kişide sakarlıklar ve unutkanlıklar baş gösterir. Elindeki eşyayı düşürür, yolda giderken tökezler. Eşyalarını koyduğu yeri unutur.
3-Bulunduğu çevreden uzaklaşmaya başlar.
4-Geçmiş ve güzel anılar zihninde sıklıkla görülmeye başlar.
5-Melankolik ve içe kapanık bir hal alır.
6-Sürekli olarak büyüyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar. Her fırsatta onun yanında olma isteği ağır basar.

41 Kuru Üzüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kuru üzüm büyüsü her ne kadar iyi niyetle yapılsa da kötü amaçla da yapılabiliyor. Sevdiği kişinin evli, nişanlı veya bir sevdiği olmasını bilmesine rağmen, zorla da olsa kendisini sevmesi için bu büyüye başvuruluyor.

Gerçek ve güvenilir medyumlar bu büyüyü kötü amaçlı yapmasalar da 41 kuru üzüm büyüsü nasıl bozulur çok iyi biliyorlar. Herhangi bir neden yokken aşk hayatınız sekteye uğradığında vakit kaybetmeden uzman bir medyuma görünmelisiniz. Medyum size bakım yaparak üzerinizde büyü olup olmadığını söyleyecektir. Bir vefk hazırlayarak, sizi büyünün etkisinden kurtaracaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ