7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Soğutma Büyüsünün Amacı Nedir?

  • Soğutma Büyüsünün Amacı Nedir? için yorumlar kapalı
Soğutma Büyüsünün Amacı Nedir?

Soğutma Büyüsünün Amacı Nedir? İnsanlar yaşadıkları olumlu veya olumsuz olayları bazen değiştirmek isterler. Bazen elimizden geleni yapsak da bir türlü istediğimizi elde edemeyiz. Bu sebeple olumlu veya olumsuz büyülere başvurulabilir. Soğutma büyüsünün amacı nedir?  Peşinizi bir türlü bırakmayan belalı tiplerden kurtulmak için, başkasına kapılmış sevdiğimize kavuşmak için, bir türlü ayrılamayan çiftler için kara büyü olarak bilinen soğutma büyüsü yapılabilir.

Soğutma büyüsü kara büyü çeşitlerinden biridir. Hayatın akışı içerisinde tesirleri hızlı görülen büyülerdendir. İşinin ehli olan uzman bir medyum ve ile uygun şartlarda yapılırsa uzun süre tesiri görülen güçlü büyülerden biridir. 

Soğutma Büyüsü Nedir?

Bazen kendi hayatımızdaki birini kendimizden soğutmak, bazen yakınımızda bulunan kişiler için müdahale etme ihtiyacı duyarız. Eşlerin birbirinden soğuması için, sevgililerin ayrılması için, birinin peşine takılıp gözü başkasını görmeyen hayatını düzeltemeyen kişiler için soğutma büyüsü yapılabilir. Manevi olarak etki eden ve duyguları etkileyen soğutma büyüsünün amacı sevdiği ve bağlandığı kişiden soğuyarak uzaklaşmaktır.  Tamamen duyguları etkileyen ve nedenini anlamadan soğumaya sebep olan soğutma büyüsü zararsızdır. Kara büyü olarak bilinen en temel büyülerdendir.

Tüm büyüler gibi, iyice düşünülerek ve iyi niyetle yapılmalıdır. Sonuçlarının neler olacağı hesaplanmalıdır. Büyü yapılan kişilere zarar gelmeyeceğinden emin olunmalıdır. Soğutma büyüsü birbirini seven kişileri de birbirinden uzaklaştırabilir. Büyü yapılan kişi nedenini anlamadan ve sorgulamadan soğukluk hissederek uzaklaşmak isteyecek ve ayrılamadığı kişiyi görmek istemeyecektir. Değişik metotlarla yapılabilen bu büyü de uzman ve ilim ehli medyum ve hocalar tarafından yapılmalıdır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü yapmak için bazı manevi ritüeller gereklidir. Büyüyü yaptırmak isteyen kişi güvenilir ve ehil bir medyum veya hocaya danışmalıdır. Genellikle büyü yapılması istenen kişiye ait bir eşya gereklidir. Okunması gereken bazı tılsımlı sözler ve yapılması gereken işlemler vardır.

Böyle bir işleme karar veren kişilerin çok iyi bir araştırma yapması ve mutlaka güvenilir bir uzman medyum bulmalıdır. Ev ortamında veya açık alanda yapılabilen farklı soğutma büyüsü çeşitleri mevcuttur. Soğutma büyüsünün amacı ne ise onun belirtilmesi gerekir. Evli çiftler için mi, ayrılmak istenen bir sevgili mi veya uzaklaşmasını istediğimiz bir aşığımız için mi soğutma büyüsü yaptırmak istiyorsak ona göre uygun olan büyü seçilmelidir.

Soğutma büyüsü nasıl yapılır derseniz, çoğunlukla büyü yapılması istenen yani birbirinden soğuması istenen kişilerin isimleri yeterli olacaktır. Bazen bir eşya veya saç teli istenebilir. Yapılması gereken işlemler ve okunması gereken dualar ve tılsımlar okunur. Genellikle bir hafta sonra etkisi görünmeye başlar. Etki etmeye başladıktan sonra uzun bir düre etkisi devam eder. Duygularında değişiklik hemen fark edilir. Büyünün etkisindeki kişiler nedenini anlamadıkları bir değişiklik hissederler.

Yavaş yavaş sevdiklerinden soğurlar ve daha önceki hislerini kaybederler. Genellikle soğutma büyüsü yapılan kişiler nötr bir duygu hissederler, ama bazen düşmanlık hisleri duyabilir. Daha önce sevdiği için görmediği kusur ve olumsuzluklar gözüne görünür. Bundan kaynaklı olumsuzluklar yaşanabilir. Soğutma büyüsü etkisindeki kişiler daha önceki hislerini kaybeder, hatırlamazlar. Uzun süreler boyunca bu etki devam eder ve bir daha bir araya gelemezler.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Tüm büyülerin yapılması gibi bozulması için de uzman bir medyum ve ehil medyuma ihtiyaç vardır. Soğutma büyüsünün amacı nedir? insanları birbirinden uzaklaştırıp ayırmaktır. Büyü bozulduğunda eğer gerçek bir sevgi varsa yeniden uyanacak ve büyünün etkisi geçecektir. Ama gerçek bir sevgi yoksa ve yeniden bir araya gelinmeyebilir. Duyguları etkileyen çok etken vardır. Eğer kendinize veya sevdiğinize soğutma büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız uzman bir medyuma danışabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ