7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ücretsiz Yıldızname Falı Baktır

Ücretsiz Yıldızname Falı Baktır

Havas ilminin bir parçası olan yıldızname falı, Havas ilmi ile uğraşan ve Ebced hesabını iyi bilen medyum hocaların baktığı fal çeşididir. Herkesin yapamayacağı bir iş olup profesyonellik ister. Yıldızname, kişinin doğum tarihi ve saati kullanılarak doğumundan ölümüne dek başından geçecek önemli olayların belirtilmesidir. Eskiden yıldızname Kur-an’ı Kerim’e bakılarak çıkarılıyormuş. Günümüzde Ebced hesabını bilen ve Havas ilmi ile uğraşan medyum hocalar tarafından yıldıznameye bakılıyor. Hatta birçok hoca web sitesinde ücretsiz yıldızname falı bakıyor.

Ücretsiz Yıldızname Falı Baktır

Değerli dostlarım ücretsiz yıldızname falı yanımda özel olarak yetiştirdiğim havas ilmi öğrenen vekil hocalar tarafından bakılır. Yıldızname falı basit bir bakım türü değildir. Bu bakımda kişiye özel Cenabı hakkın vekil kıldığı hadimler davet edilerek bakılmaktadır. Yıldızname bakımın esrarı ve sırrı geniş olup cibir ilmine göre hesaplanarak bakılır. Bu durumda ücretsiz yıldızname falı baktıracak arkadaşlar mail üzerinden bakım yaptırabilirler. Mail üzerinden ücretsiz yıldızname falınız 4 ile 7 gün içerisinde sıralamaya göre cevaplanacaktır. Bakım için gerekli bilgiler nelerdir.

Mail Adresi: medyumseyfullahhoca@gmail.com

Dikkat; Bakım yapılacak kişi kendi ise kendi bilgileri eğer eşi yada sevdiği arasında bakılacak ise iki tarafında bilgileri gerekmektedir. Anne adı bilinmiyorsa kişilerin bakım yapılacak kişiye ait yüzünün göründüğü bir resim şart dır.

Gerekli Bilgiler Nelerdir?

Adınız; Örnek Ali

Anne Adınız; Örnek Havva

Baba Adınız; Örnek Adem

Doğum Yılınız; Gün- Ay-Yıl

Medeni Haliniz; Evli, Bekar, Sözlü, Nişanlı gibi

Merak Edilen Konu; Baktırmak istediğiniz durumunuz

Ücretli Yıldızname Falı Baktır?

Değerli dostalarım ücretli yıldızname falı duru göre rahmani davet açarak baktığım özel bir bakım türüdür. Bu bakımda kaderi nispeti olarak yaşanmış olan durumlar ve aynı zaman da sizler için manevi danışmanlık yapmaktayım. Yıldızname falı, fal olarak sizler tarafından bilinse de bu bakımda ulvi olan hüddam davet edilerek sorgu sual bakımı olarak tabir edilir. Allahın izni ile şeytanın kapısı kapatılır ve merak ettiğiniz tüm soruların cevabı alınır. Bu bakım yaklaşık bir buçuk saat süren rahmani davet ile gerçekleşir ve hoca efendi ile birebir telefonda görüşerek bakım yaptırabilirsiniz.Detaylı bilgi için çekinmeden arayın.

7/24 ÇEKİNMEDEN ARAYIN

Ücretsiz Yıldızname Falı Bakma

Yıldızname falı baktırmanız için illaki bir ücret ödenmesine gerek yok. Ücretsiz yıldızname falı bakma programları ile bir ücret ödemeden yıldıznameye bakılabiliyor. Ücretsiz yıldızname falı baktırmak için;

– Cinsiyet

– Doğum tarihi veya burç bilgisi gereklidir.

Cinsiyetinizi ve doğum tarihinizi ya da burcunuzu girerek anında yıldızname falı baktırabilirsiniz.

Bedava Yıldızname Falı

İnsanlar kalan ömürlerinde ne tür olaylarla karşılaşacağını ve neler yaşayacağını hep merak ederler. Bunun için bazen belli bir bütçe ayırma durumları da yoktur. Böyle durumlarda bedava yıldızname falı baktırarak kaderiniz hakkında ipuçları elde edebilirsiniz. Kişisel bilgiler kullanılarak bakılan yıldızname falı kişiye özeldir. Faldan farklı olup değeri büyüktür. Önemli olan gerçek bir yıldızname hocası bulmaktır.

Ücretsiz Yıldızname Nasıl Bakılır?

Günümüzde oldukça popüler olan yıldızname, faldan çok daha gerçek ve kesin bilgiler veren bir ilimdir. Yıldıznameye bakıyorum diyen herkes aslında yıldıznameye bakamaz. Kötü giden şeyleri düzeltme amaçlı olup insanlara ipucu verir.Sorunları çözme hizmeti için kullanılan yıldıznameye ücretsiz olarak baktırabilirsiniz. Ücretsiz yıldızname nasıl bakılır, ücretsiz yıldıznameye alanında tecrübeli medyum hocalar bakıyor. Yıldıznameye baktırmak için ücret ödeyecek durumda değilseniz merak etmeyin. Medyum hocalarımız web sitelerinde ücretsiz olarak yıldıznameye bakıyor. Cinsiyetive doğum tarihini ya da burcunuzu girerek hemen yıldızname falınızı okumaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Yıldızname Yorumu

Girilen cinsiyet ve doğum tarihine göre yıldızname yorumu yapılıyor. Aynı burçta olan fakat aynı ayın farklı haftalarında doğanlar için de farklı yorumlar yapılıyor. Ücretsiz yıldızname yorumu kişiye özel olup gelecek hayat hakkında ipuçları veriyor. Güvenilir bir ilim olan yıldızname için yorum yapacak olan medyum hocanın tecrübeli ve ağzı dualı olması önemlidir. Gelecekle ilgili bilgi almak için ücretsiz yıldızname baktırabilir, olumlu veya olumsuz durumlara dair net bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Yıldızname Bakan Medyumlar

Ücretsiz yıldızname bakan medyum hoca arıyorsanız, alanında uzman medyum hocalarımız hizmetinizdedir. Kişisel bilgilerinizi girerek ücretsiz yıldızname falına baktırabilir, gelecekte başınıza gelecek olaylarla ilgili bilgi alarak gereli önlemleri alabilirsiniz. Derin ve gizemli bilgilere sahip olan medyum hocalarımız kişiye özel ücretsiz yıldızname falı bakan tecrübeli medyum hocalardır. Ücretsiz yıldızname bakan medyumlar için bizimle iletişime geçin.

Ücretsiz Yıldızname Bakan Hoca

Yıldızname baktığını söyleyen her hocaya itibar etmemek gerekiyor. Çünkü faldan farklı olan yıldızname için derin bilgi ve tecrübe gerekiyor. Ücretsiz yıldızname bakan hoca arayanların ilk adresi olarak sizlere en doğru bilgileri sunan medyum hocalarımızla hizmet sunuyoruz. Kısa sürede yıldızname yorumunuzu alabilir, kişisel özelliklerinizden olası hastalıklara ve olaylara, uğurlu gün ve sayınızdan aşk ve iş yaşamına kadar birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Yıldızname baktırarak geleceğiniz hakkında en doğru kararları alabilir, olumsuz durum ve olaylara karşı şimdiden tedbir alabilirsiniz.

Ücretsiz yıldızname bakan deneyimli bir hoca arıyorsanız doğru adresi buldunuz. Hayat çizginizi en doğru şekilde yorumlayarak size gelecek hayatınızla ilgili bilgi verecek olan hocalarımız ücretsiz yıldızname falına bakarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Hemen kişisel bilgilerinizi girin ve hayatınızla ilgili önemli şeyleri öğrenin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Erol dedi ki:

  Sevdiğim kıza kavuşacakmıyım onu çok seviyorum evliyim ama o benim ilk aşkım ve 10 yıldır bir birimizi çok seviyoruz ve ben hastalığımdan kurtulacakmıyım eskisi gibi tahlilerim temiz olacakmı ne zaman kurtulacam hastalığımdan teşekkür ediyorum şimdiden

 2. Mahmut şeker dedi ki:

  Kendi adıma bakmak istiyorum

 3. emel dedi ki:

  selam sözlüm le ayrıldık kafam karışık dedi ve bitirdi beni yok yere suçluyor yakın bir zaman da düzelme olacakmı

 4. Mahmut dedi ki:

  22 senelik esim çocukları da aldı gitti boşanma davası açıldı ama ben eşimi istiyorum bi bakabilirmisiniz

  1. Sedef dedi ki:

   Selam esim kaldigimiz evden uzaklasmak istiyor. Ailemden uzak oturmak istiyor. Ailemin bize geldiginden cok rahatsiz oluyor ve istemiyor. Esim aslinda ailemi cok seviyor. Ailemin bize karistiklarini zannediyor lakin onlar bize fikir veriyorlar yardim amacla. Kararlarimizi herzaman biz birlikte aliyoruz.

 5. hande akın dedi ki:

  .ücretsiz bakılır yazıyordu.doğruysa yıldızname baktırmak istiyorum.

 6. Ayse dedi ki:

  Hocam bende büyü var diyorlar baka bilirmisiniz

 7. Meltem dedi ki:

  Kaynım ve eşi mirs paylaşımna razı olmuyorlar bu kadın tam bir büyücü hiç birşey yapamıyoruz

 8. Mukadder Ayar dedi ki:

  İyi geceler hocam bir Yiyenim var evli dört çocuk babası 8 yıllık evli yılardır başka kadınla yaşıyormuş yeni öğrendik karısını hiç gözü görmüyor o kadına aşık olmuş bunu nasıl evine çocuklarına hanımına nasıl donderebiliriz ne olur Yiyenim çok üzülüyor bize neolur Allah için yardımcı olursanız çok sevinirim ben ayrıldım diyor ama evine çocuklarına dönmüyor

 9. dilek alan dedi ki:

  genel bakım istiyorum

 10. Çiğdem dedi ki:

  Yıldız nameme baktırmak istiyorum ve büyüden şüpheleniyorum

  1. Seyda dedi ki:

   Kendi adıma Yıldız name baktırmak istiyorum

 11. Çiğdem dedi ki:

  Çok iyi bir hocasınız her sizleri anlatıyor

 12. Hacer dedi ki:

  Kendimle alakali supelerim var yardimci olurmusunuz ucretsiz yildizname yazmissiniz.

 13. Tgb dedi ki:

  Kayinvalidemin eşim ve bana bosanmamiz için büyü yaptırdığını öğrendim ama doğrulugunu öğrenmek istyrm yildizanameme bakabilirmisiniz

 14. Nihal dedi ki:

  Mrb hocam ismim nihal eşimden ayrıldım 12 yıl oldu ve şuan aşık oldugum bri var ismi Mehmet bunla evlenmeye karar verdik ama bi türlü evleniyoruz sürekli erteliyor benim 3 çocugum var onları alıştırarak diye geçiştriyor ben bu kişiyle evlene bilecekmiyimsizden rica etsem bakarmısınız hocam Allah’a emanet olun saygılar.

 15. Hatice dedi ki:

  Genel hayatım ve sevgilim ne düşünüyor

 16. Davut dedi ki:

  Yaklaşık 10 yıldır maddi manevi sıfırın neden bir çözümünvar mı acaba

 17. Fatmana dedi ki:

  Hocam slm oglum 10 gün önce evi okulu terk etti gitti beni asla istemiyor birden bire ne oldu benim oğluma anlamadım daha 15 yaşında bi yardımcı olun allah rızası icin

 18. Yusuf dedi ki:

  Evlilik düşünüyor um ama evlenemiyorum

 19. Gizli dedi ki:

  Merhaba hocam benim görüştüğüm biri var ayrıldık ve ailem soyliyemiyorum.Bana geri dönecek mi bakar mısın iz

 20. Sıdıka dedi ki:

  Selamün aleyküm, hastalık tan kurtulamıyorun,zor hareket ediyorum,sebebini öğrenmek için rahatsız ettim, saygılar

 21. Ayla dedi ki:

  Merhaba eşimle boşanma aşamasındayız,rica etsem yıldıznameme bakabilir misiniz?

 22. Havva dedi ki:

  Merhaba hocam kocam cok ilgisiz benle ilgilenmiyo ailesine cok bağlı napcam bilmiyorum bana karşı ilgili olcakmı

 23. Ayşe dedi ki:

  Yildizname baktırmak istiyorum refika kızı Ayşe emine oğlu Adem

 24. Nagihan dedi ki:

  İşimden çıkarıldım geri dönüşüm olurmu

 25. Belgin dedi ki:

  Kızım istemediğim biriyle beraber ayrılması için ne yapmalıyım

 26. Aytekin dedi ki:

  Kendi adıma yıldız name baktırmak istiyorum

 27. Özlem dedi ki:

  Bu aralar hep olumsuz olaylar oluyor eşimle hep tartışıyoruz işlerim hep bozuk aldığım para hep gidiyorum

 28. Ahmet şah dedi ki:

  Kendi adıma yildizname baktırmak istiyordum

 29. Ayşegül dedi ki:

  Salamûnâleykum ben yıldızname me baktırmak istiyorum

  1. Ayşegül dedi ki:

   İlişkilerimde sürekli sorun yaşıyorum benden kaynaklanan birşey var ama ne onu öğrenmek istesem mümkün müdür

 30. Serhat deniz dedi ki:

  Üstümde büyü için. Kısmet için

 31. Nazime dedi ki:

  Sevdiğim biri var ama ailem karşı çıkıyor acaba sonumuz ne olacak

 32. İbrahim Fener dedi ki:

  Eşimin adıma yıldızname baktırmak istiyorum

 33. Gönül dedi ki:

  Eşimle boşanma yolundayız ben yuvamın bozulmasını istemiyor yıldızlamama bakarmışsınız lutfen

  1. Nagihan dedi ki:

   Beni rahat bırakmıyor

 34. Didem dedi ki:

  Kendi adıma yıldızname baktırmak istiyorum.

 35. selim dedi ki:

  ustumde buyu falan var mı

 36. Leyla dedi ki:

  Asik etme

 37. Nur dedi ki:

  Kendimin ve eşimin yıldız naname ne baktırmak istiyorum üzerimizde evimde ne var

 38. Nuran dedi ki:

  Hocam,Selamlar Kendimin vede Esimin,kizim Denizin yildiznamesine baktirtmak istiyorum mumkunse.

 39. Eda aktaş dedi ki:

  Kendim ve ayrıldıgım kişi için baktirmak istiyorum

 40. Göknur AVŞAR dedi ki:

  Kendim için evimin ve sevdiğim adam için baktırmak istiyorum

 41. RABİA CEYLAN dedi ki:

  Kendi adıma yıldızname baktırmak istiyorum.

 42. Nuray ülger dedi ki:

  Kendim ayrıldığım insan ve 2 oglum için baktırmak istiyorum

 43. Yılmaz dedi ki:

  Eşim ve benim için baktırmak istiyorum

 44. Hasan ÖZTEN dedi ki:

  Kendim için baktırmak istiyorum

Yorum Yaz