7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Üzerimde Büyü Varmı, Büyü Belirtileri Nelerdir

  • Üzerimde Büyü Varmı, Büyü Belirtileri Nelerdir için yorumlar kapalı
Üzerimde Büyü Varmı, Büyü Belirtileri Nelerdir

Üzerinizde büyü olup olmadığını merak mı ediyorsunuz? Büyü belirtileri nelerdir ? Üzerinizde büyü olup olmadığını nasıl anlarsınız? Tüm detayları yazımızın detaylarında bulabilme imkanına sahipsiniz. 

Üzerinizde Büyü Var Mı?

Değerli kardeşlerim, üzerinizde büyü olup olmadığı konusunda tereddütler yaşıyorsanız, bu yazımızı sonuna kadar okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Yazıyı okuduktan sonra kafanızdaki tüm şüpheleri giderecek, üzerinizde büyü olup olmadığını hemen anlayacaksınız. Sevgili kardeşler, büyü yapıldığında insan bilincini kaybeder. Bilinç kaybı tamamen yapılan büyünün büyüklüğüne, tesirine ve ağırlığına bağlıdır. Büyünün yapılma nedeni, kontrolünüzü kaybedip kaybetmeyeceğinizi belirler. Eğer gerçekten hayatınızda bazı değişikliklerin olduğunu düşünüyorsanız, size büyü yapılmış olabilir. Büyü belirtileri neler, kısmında bu sorunuzun cevabını bulabilirsiniz. 

Büyü insan doğasına aykırı tılsımdır. Yapıldığına dengeyi bozar, bilinci değiştirir. Yemeden içmeden kesilebilir, farklı düşüncelere dalabilirsiniz. Yine kısmetiniz kapanabilir, her yaptığınız işte zarar edebilirsiniz. Üzerimde büyü var mı şeklinde sorunuza şöyle cevap verebiliriz. Üzerinizde büyü olup olmadığı iki şekilde anlaşılabilir. İlk olarak kendiniz bazı belirtilere bakmalısınız. Eğer bu belirtileri görebiliyorsanız, anında medyuma gitmelisiniz. İkinci yol ise medyum hocaların yanına giderek, büyü çalışmaları yapmaktır. Üzerinizde büyü varsa burada kolayca anlaşılabilir. Büyülerin belirtileri hakkında şimdi okuyacağınız bölüm, kafanızdaki soru işaretlerinin giderilmesinde yardımcı olacaktır.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyüler, karda, ak ve gri şeklinde kategorilere ayrılmışlardır. Kara büyüler yapıldığında insanın bilincini neredeyse tam kapatan tılsımlardır. Gri büyüler, kara tılsımlara göre daha hafif olurlar. Ancak hafife alınmamalıdırlar. Ak büyüler ise genellikle sizlere zarar vermeyecek büyülerdir. Peki üzerinizde kara büyü varsa? Bunun cevabını şimdi öğreneceksiniz. 

  • Değerli kardeşlerim, üzerinizde büyü varsa, muhtemelen hiçbir işiniz doğru gitmeyecektir. Sürekli hayattan beklentilerinizin karşılanmadığını düşünecek, bu düşüncelerin sonunun gelmediğini fark edeceksiniz. Kafanızdaki soru işaretleri artacaktır.
  • Eğer uyurken sürekli kabuslarla karşılaşıyorsanız, yalnızken etrafınızda garip varlıklar görüyorsanız veya insan sesinden farklı şeyler işitiyorsanız, büyünün tesiri altında olmanın muhtemeldir.
  • Evliyseniz, eşinizle sonradan pişmanlıklar yaşadığınız tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu tartışmaların çoğunun boş olduğunu anlayabilirsiniz ancak eşinizi gördüğünüzde yeniden tartıma isteğiniz oluşacak.
  • Ticaretle uğraşıyorsanız mallarınızı zararından bile satmaya kalkarsanız, alıcısı olmayabilir. Dünyevi anlamda hayatınızın tamamı terse gitmeye başlar. Büyü bozulmadıkça bu böyle sürer gider. 
  • Kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Hatta hayatınızı etkileyebilecek kararlar vermeniz gerekse bile bunlarda çok fazla geç kalabilirsiniz. Ayrıntılı düşünmeye başlayabilirsiniz.
  • İnsanlardan sıkıldığınızı fark edebilirsiniz. İnsanların size karşı sürekli planlar yaptığını düşünmeye başlarsınız. Nedeni bilinmeyen psikolojik bunalımlar, depresyon hali yakanızı bırakmayacak. Her şeye hazırlık olmalısınız.

Üzerinizde büyü olduğunda bunlara benzer belirtiler ve durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tespitlerinizin içerisinde belirtilerden sadece 1-2 tane bile olsa medyuma gitmeyi ihmal etmeyin kardeşlerim.

Büyü Kendini Nasıl Belli Eder?

Değerli kardeşlerim, etrafınızda size karşı büyü yapacak insanların olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Bu sizin iyi niyetinizden kaynaklanıyor. Ancak hiç tahmin etmeyeceğiniz kişilerin size büyü yapma olasılığı bile var. Birisi sizi eşinizden ayırmak isteyebilir veya kısmetinizi kapatmak için büyü yapmış olabilir. Size büyü yapıldığında elbette bu detaylarla uğraşmanız gerekmiyor. Bunu daha sonra öğrenebilirsiniz. Büyü etkileri hususunda medyumdan bilgi almalısınız. Hemen onunla irtibat kurup, büyüyü nasıl bozabilirsiniz, bunun hakkında düşünmelisiniz. Sonraki süreçte her şey daha farklı olacaktır.

Size birileri tarafından büyü yapıldığını düşünüyorsanız, haksız olmayabilirsiniz. Büyüler, insan beyniyle uyuşmayan etkilere sahip enerji akışıdır. Bu yüzden dengenizi bozucu etkisi vardır. Diyelim ki siz hiç hastalanmayan birisiniz, büyü döneminde yataklara düşebilirsiniz. Yine diyelim ki hayatta çok şanslı birisiniz. İstediğiniz her şey iyi gider, ancak büyü döneminde bu beklentileriniz tamamen terse döner. Şansızlıklar yakanızı bırakmaz. Olmadık şeyler başınıza gelebilir. Siz buna talihsizlik diyebilirsiniz, ancak tamamen büyünün etkisinde olan şeylerdir. Hayatınızın değiştiğiniz tam olmasa bile fark edebileceksiniz. Dikkatli gözlemlemeniz yeterli olur.

Üzerimde Büyü Olup OlmadığıNasıl Anlarım?

Değerli kardeşlerim büyü nasıl anlaşılır konusunda sizlere birkaç bilgi vermeye çalıştık. Ancak bu bilgilerin yetersiz olduğunu düşünebilirsiniz. Siz, kendiniz gözlem yapmanıza rağmen hala büyü yapılıp yapılmadığına karar veremeyebilirsiniz. Belki de sadece şüphe aşamasında kalıyorsunuz. Bunu aşmak çok kolay kardeşlerim. Korkmanıza, etrafınızı korkuya vermenize gerek yok Hiç telaş etmeden hemen medyum hocamızla iletişme geçerek, derdinizi kendisine anlayabilirsiniz. Dilerseniz de büyü çalışmaları yaparak, üzerinizde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz. 

İnanın kardeşlerim, insanlar çoğu zaman büyüye maruz kalıp kalmadıkları konusunda şüphe bile etmezler. Bunun sebebi kardeşlerim, büyünün etkisinde kaldıkları için tamamen bilinçsiz hale gelmeleridir. Bazı insanlar büyünün etkilerini bile anlayamaz. Bu tamamen beşeri fıtrat ile alakalıdır. Bilincin ne kadar uyanık olduğu, güçlülüğü ile ilişkilidir. Bazı kişiler üzerilerinde büyü olduğunu hemen anlayabilirken, bazıları ise tespit edildiği halde bunun olmadığını söylerler. Yani kardeşlerim, büyü var ve siz anlamıyorsanız, dert etmenize hiç gerek yok. En ufak şüphede medyumla görüşebilir, bana büyü yapıldı diyerek kendilerine bilgi verebilirsiniz. Gerisi ise medyum hocanın kendi çalışmasıdır. 

Büyülerin Etkileri Nelerdir?

Kardeşlerim yukarıda büyülerin belirtilerini sizlere anlatmaya çalıştık. Aslında büyünün belirtileri ve etkileri birbirlerine yakın şeylerdir. Her ikisinde de birbirine oldukça yakın şeyler yaşanır. Etkiler, belirtiler görüldükten sonraki süreçte yaşadıklarınızdır. İşin biraz daha detaylı kısmıdır. Örnek vermek gerekirse; size kısmet kapatma büyüsü yapılmışsa, belirtilerde işleriniz ters gitmeye başlar, şansızlıklar peşinizi şansızlık bırakmaz. Etkilerde ise durum sonrasında yaşanan gelişmedir. Bu yüzden intihara meyil edebilirsiniz. Bunun dışında başka kimselerden borç isteyebilir, ancak kapıların yüzünüze çarptığını hissedebilirsiniz.

Eşinizle bir barışık bir küs hayat yaşamaya başlarsınız. Cinsel anlamda hayatınız tepetaklak olur. Siz onu gördükçe sıkılırsınız. Ancak bu ilerledikçe eşiniz sizden sıkılmaya başlar. Yani büyü onulmaz yaralara yol açar. Tahrip eder. Sonradan tamir edilemez sorunlar çıkarır. Çocuklarınız varsa onların bile sizden uzak durduğunu görebilirsiniz. Eğer evli değilseniz, arkadaşlarınız sizin sinirli hallerinizden sürekli şikayetçi olurlar.

Etrafınızdaki yüzlerin sizden kaçtığını görebilirsiniz. Büyü, sizi gerçekten korkunç bir hale getirir. Değerli kardeşlerim, bu durumda elinizi çabuk tutmanız sizin için en doğru yoldur. Büyünün etkileri neler sorusuna böyle cevap verilebilir. Ama üzülmeyin kardeşlerim, bu durum sadece sizin başınıza gelmiyor. Her gün bunlarla uğraşmak durumunda kalan insanların sayısı oldukça fazladır. 

 Büyü Bozan Medyumlar

Kardeşlerim, dediğimiz gibi üzerinizde büyü varsa ve siz bundan gerçekten çok rahatsız oluyorsanız, çaresiz olmadığınızı bilmelisiniz. Etrafınızda büyü bozan medyumlar bulunuyor. Hocamız bu anlamda sizin için mükemmel bir tercih olacaktır. Kardeşlerim, en iyi medyumu seçmeniz gerekiyor. Çünkü üzerinizdeki büyünün ne olduğu tam olarak anlaşılmalı buna göre davranılmalıdır. Büyü çok ağırsa bunu ancak işinde ehil olan medyum çözebilir. Gerçek olmayan medyumlara başvurursanız, başınızdaki dertler birken bine çıkar. Lütfen bu anlamda dikkat ediniz kardeşlerim.

Medyum hocamız bu anlamda dünyadan büyü bozma konusunda talep gören bir isimdir. Kendisi yıllardır bu alemde olmanın yanı sıra, yetenekleriyle ön plana çıkar. Kendisine gelen insanların hiçbirini boş göndermemek için çok fazla yoğun çalışmalar yapar. Derde çare bulmak için sürekli çırpınır ve en iyisini yapmaya çalışır. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ