7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Zayıflama Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Zayıflama Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Zayıflama Büyüsü Nasıl Yapılır

Zayıflama Büyüsü Nasıl Yapılır

Zayıflama büyüsü eski çağlardan bu yana kilolu kullanılan bir büyüdür. Zayıflamak adına ve iyi niyetle yapıldığı için ak büyü sınıfına giriyor. Kilolu insanların, bütün yöntemleri denemelerine rağmen başarısız oldukları zaman başvurdukları büyüdür. Bu yazımızda zayıflama büyüsü hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Zayıflama Büyüsü Nedir?

Bazı insanlar, spor, diyet, aç kalma gibi bütün yöntemleri deneseler de istedikleri kiloya düşemiyorlar. Bu da doğal olarak psikolojikmen yıkılmalarına yol açıyor. İstedikleri halde kilo veremeyen insanların kilo vermelerini sağlayan büyü çeşidine zayıflama büyüsü deniliyor.

Bazı insanlar da psikolojik ve hastalık nedeniyle zayıflama yöntemlerini kullanamıyorlar. Bu kişiler de ideal kilolarına kavuşmak adına bu büyüye başvurabiliyorlar. Bu büyü her ne kadar kolay gibi görünse de son derece bilgi ve deneyim isteyen büyüler dendir. Kendi başınıza ve çevreden edindiğiniz yarım bilgilerle büyüyü evde yapmaya kalkmayın. Bunun için ilmi ve dini bilgilere sahip gerçek medyum yardımı almalısınız.

Zayıflama Büyüsü Yapanlar

İnternet’te, zayıflama büyüsü adına birçok tarif bulunuyor. Bu tariflere kananlar, evde kendi başlarına yapmaya kalkıyorlar. Hal böyle olunca da ya başarısız oluyorlar ya da yanlış uygulamadan dolayı rahat sızlanıyorlar. Öncelikli olarak internetteki bilgiler ya eksik ya da yanlıştır. Hiçbir zayıflama büyüsü yapanlar büyüyü tam olarak internet,te paylaşmazlar. Bunun için büyü yoluyla zayıflamak istiyorsanız, gerçek ve güvenilir medyum aramalısınız.

Gerçek ve güvenilir medyum, sizi görür görmez, gereksiz yıldız ve ebced falıyla etkilemeye çalışmaz. Sade ve mütevazi bir yaşamları vardır. Adresleri ve telefon numaraları uzun yıllardır aynıdır. “1-2 saatte büyüyü yaparım, 24 saatte etkisini görürsünüz” sözünü söylemez. İyi ve halis niyetle geldiyseniz size yardımcı olmaktan çekinmez.

Zayıflama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yurt dışında veya başka şehirlerde yaşayıp da zayıflama büyüsü nasıl yapılır diyenlerin sayısı bir hayli fazladır. Büyüyü yaptırmak için medyumun yanına gitmeniz gerekmiyor. Telefon veya internet vasıtasıyla da irtibata geçebilirsiniz. İster medyumun yanına gidin isterseniz telefonla görüşün, medyum sizden kişisel bilgilerinizi istiyor. Bu kişisel bilgiler nelerdir;

*Adınız-soyadınız

*Doğum tarihiniz

*Anne adınız

*Bir adet fotoğrafınız

Medyum, toplanan bilgiler ışığında vefk hazırlıyor. Bu vefkte tılsımlı sözler ve dualar yazıyor. Medyum bu vefkle neler yapacağınız konusunda size talimatlar veriyor. Medyumun hazırlayıp verdiği vefki genellikle bir sürahi içme suyunun içine koyuyorsunuz. Bu sudan medyumun belirlediği gün sayısı kadar bir bardak içiyorsunuz. Bu talimatları harfiyen yerine getirmeniz, büyünün tutması, yani zayıflamanız açısından önemlidir.

Zayıflama Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Zayıflama büyüsünün etkisini göstermesi genellikle ilk bardaktan itibaren görülüyor.

*İlk olarak tokluk hissi uyanıyor.

* Kişi, abur-cubur yemeyi kesiyor.

*Yemek sayıları ve porsiyonları düşüyor.

*Gece atıştırma isteği ortadan kalkıyor.

*Sağlıklı ve dengeli beslenme isteği uyanıyor.

Zayıflama Büyüsü Ne Zaman Etki Gösteriyor?

Medyumun, hazırladığı vefkin ve kişinin özelliğine göre genellikle vefk, su içinde 3 gün bekletiliyor. Dördüncü gün birer bardak içilmeye başlanıyor. İlk bir bardak suyu içmeye başlayınca büyü etkisini gösteriyor. Genel olarak bir ay içinde ortalama 8 kg verilebiliyor.

Vefkin etkisi bir aydır. Bir aylık süre zarfında ideal kilonuza ulaşamadığınız kanaatindeyseniz, yeniden medyuma gidip, yeni bir vefk hazırlatmanız gerekiyor. Aynı vefki kullanmanız bir fayda vermeyecektir.

Zayıflama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Zayıflama büyüsü, zayıflamak amacıyla yapıldığı için bozulmasına gerek yoktur. Fakat bir ay içinde ideal kilonuza kavuştuğunuzu hissederseniz, sudan içmeyi kesebilirsiniz. Vefkli suyu içmeyi bıraktığınız an büyü etkisini yitirmiş oluyor. Fakat yeniden başlamak isterseniz vefkin etkisinin bir ayla sınırlı olduğunu unutmayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ