7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşık Etme Vefki Nasıl Yapılır?

  • Aşık Etme Vefki Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Aşık Etme Vefki Nasıl Yapılır?

Vefk, havas ve ledün ilmi kullanılarak hazırlanan, muska benzeri yazılardır. Vefkler birçok nedenlerle yapılabilir. Kısmet açma vefkleri, bağlama vefkleri, aşık etme vefkleri diye sıralanabilir. Bugün sizlere aşık etme vefki nasıl yapılır açıklamaya çalışacağız.

Aşık Etme Vefki Nedir?

Vefk, kozmoloji, geometri, matematik bilimi kullanılarak yapılan uygulamalara verilen isimdir. Vefk çalışmasında, ebced hesaplamaları yapılarak, istenen kişiye uygulanır. Yapılış olarak tehlikeli olan vefkleri, mutlaka medyumlar yapmalıdır. Aşık etme amacıyla yapılan vefkler, başkasını, kendine bağlama niyetiyle yapılabilir. Vefk uzun süren bir uygulamadır.

Yapılışında gizli ilimlerden yararlanılır. Bu ilimler başta havas ve ledün olmak üzere çok farklı bilgilerden oluşur. Değerli kardeşlerim, vefk işlemini yapacak olan kişinin ilmi geniş olmalıdır. Havas ve ledün ilimlerini mutlaka bilmeli, yapacağı çalışma hakkında bilgi sahibi olmalıdır. 

Vefk ile birini kendinize aşık etmek istediğinizde onun düşüncelerini değiştirirsiniz. Karşıdaki kişi size tamamen bağlanır hale gelir. İşlem 7 gün süre sonra etkisini göstermeye başlar. 7 günden sonraki süreçte işleme müdahale edilmemelidir.

Etkisini tamamen 1 ay sonrasında gösterecektir. Vefk ile karşınızdaki kişi size deliler gibi aşık olur. Ama yapılma niyeti temiz oldukça karşıdaki bundan herhangi bir zarar görmeyecektir. 

Aşık Etmek İçin Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk işlemi yapma konusunda uzman olan kişilere medyum denir. Vefk yapılışı hakkında danışılması gerekenler yine hocalardır. Değerli kardeşlerim vefkin yapılma süreci aşamalar şeklinde ilerler. İlk aşamada tesirli dua anlamına gelen çizimler yapılır. Yapılan çizimler geometrik şekillerdir. Burada çizimlerin tümü belli bir kuralın etrafında çizilir. 

İkinci aşamada yapılan vefk istenen kişiye yakın tutulmaya çalışılır. Bunun ne şekilde olacağı hakkında medyum hocalara danışabilirsiniz. Bekleme süreleri 1 ile 7 gün arasında değişecektir. Üçüncü aşamada ise vefk koyulan yerden çıkarılır. Artık uygulamanın tesirlerinin görülmeye başladığı zaman dilimidir. Vefk uygulanan kişi yavaş yavaş etki altına girmeye başlayacaktır. 

Vefk işleminin detaylıca hazırlanma süreci hakkında çoğu yerde bilgiler bulunur. Ama değerli kardeşlerim, vefk hazırlama tamamen ilimler doğrultusunda şekillenir. İlmi bilgisi olmayanların, bunu hazırlaması mümkün değildir. İşlem için medyum hocadan yardım almak en doğrusu olacaktır.

Aşık Etme Vefki Etkileri Nelerdir?

Birini kendinize aşık etmek amacıyla vefk çalışmasını başarıyla yaptınız. Profesyonel medyumlar bu anlamda sizlere yardımcı oldular. Bekletme süreleri tamamlandı. Bundan sonraki aşamada neler olacağını merak ediyorsunuz. Vefk çalışmasının göstereceği etkileri öğrenmek istiyorsunuz. Sevgili kardeşlerim aşık etme vefki etkileri şöyle ilerleyecektir. 

* İlk olarak karşıdaki kişinin bedeni hareketleri değişecektir. Kişi alışılmışın dışında hareketler etmeye başlayacaktır. Durduk yere dalgın bir hale gelecektir.

* Hayaller kurmaya başlayacak, bir yandan kafası karışacaktır. Uyku düzeninde bir takım değişiklikler olacaktır. Uyku düzeni bozulduğundan karabasanlar bu zamanda çoğalabilir.

* Kişi aşırı negatif şekilde bu işlemden etkilenmeyecek. Ama kafa karışıklıkları yaşayacaktır.

* Son olarak vefki gerçekleştiren kişiye sevgi anlamında bağlanmaya başlayacaktır. Diğer bir deyişle sırılsıklam aşık olacaktır. 

Aşık etme vefklerinin etkileri bu şekildedir kardeşlerim. Aşık etme vefki yaptıranlar bu işlemin sonucundan memnun kalırlar. Lakin yapacak olan medyumun gerçek hakikat yolcusu olması gereklidir. Sevgili kardeşlerim, aşık etme vefki işlemini yapmak istiyorsanız, gerçek medyum hocalarla iletişime geçebilirsiniz.

Aşık Etme Vefki Yapmak İstiyorum

Değerli kardeşlerim, aşık etme vefki yapmak istiyorum diyorsanız, uzman medyumlarla görüşmelisiniz. Çünkü havas ilmini bilen kişiler medyumlardır. Sevgili kardeşlerim, vefk işlemi yapmak isteyenler, bazı durumları bilmelidirler.

Gidecekleri medyumu iyi seçmeleri, araştırmalarını buna göre yapmalıdırlar. Bilinmeyen, tanınmayan medyumlara gidilmemelidir. Bizlere taleplerini ileten birçok kardeşimizin, daha önce mağduriyet yaşadıklarını görüyoruz. 

Sizin de mağduriyet yaşamamanız için önereceğimiz medyum Seyfullah hocadır. Medyum Seyfullah hoca aracılığıyla işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bununla birlikte gideceğiniz medyum hocanın mutlaka bazı özelliklerinin olmasına dikkat ediniz. Aşağı kısımda medyum hocalarda olması gerekenler kısmında bunu görebilirsiniz. 

Aşık Etme Vefkini Kimler Yapabilir?

Değerli kardeşlerim, aşık etme vefkini yapan kişilere medyum denir. İnternet çağında istediğiniz zaman medyum bulabilirsiniz. Ama kardeşlerim, her medyumun doğru olmadığın belirtmemizde yarar var. Büyü yapma ve bozma anlamında yaşanan sorunlar, medyum arayışında bazı konulara dikkat edilmesi gerektiğini ortaya çıkardı. Gideceğiniz medyumu seçerken işte şunlara dikkat etmelisiniz.

* Resmi sertifikasının olup olmadığına çok fazla dikkat etmelisiniz. Çünkü gerçek medyum hocanın sertifikası vardır. Gizli, merdiven altı çalışanların resmi belgesi bulunmaz.

* Geçmişi olan medyumlarla çalışmamalısınız. Şöyle ki kardeşlerim, medyumun daha önce nerede ve kimden eğitim aldığına bakmalısınız. Medyum hocanın geçmiş bilgilerini bulamazsanız, onları tercih etmemelisiniz.

* Gerçek medyum, kalitesini ispatlamış olan kişidir. Eğer gerçek medyumla çalışma düşünceniz varsa, mutlaka daha önce başarıları olan hocalarla çalışmalısınız. İnsanların güvendiği, olumlu yorumlarda bulunduğu hocaları seçebilirsiniz.

* Güzel sohbet eden hocalarla çalışmalısınız. Allah’ın yolunu bilen, doğrulardan şaşmayan medyum, size en iyi katkıyı verecek olan kişidir. 

Sevgili kardeşlerim, gerçek medyumla çalışma düşünceniz varsa, kesinlikle Seyfullah hocayı seçmelisiniz. Seyfullah hoca almış olduğu ilimlerle ve geçmişiyle bilinen bir hocadır. Dünyanın birçok yerinde kendisine başvurulan hocamız, sizler için de mutlaka elinden geleni yapacaktır. 

Aşık Etme Vefki İşe Yarar Mı?

İnsanlar her zaman kuşkucu davranırlar. Bazen ise ne yazık ki bu kuşku yerini dalgınlığa bırakılır ve kalitesiz bir medyuma başvurulur. Yapılan vefk işlemi başarısız olur. Başarısızlığı gören kardeşimizin artık çok fazla tahammülü kalmaz.

Gittiği her yerden böyle sonuçlar alacağını düşünür. Değerli kardeşlerim, bizim gerçek ve sahte medyumdan kastımız da tam budur. Gerçek medyum hoca, sizi aldatmaz, kandırmaz. Ama sahte olanları sizden para kazanma gayesinde içerisindedirler. Alacağınız sonuç bu nedenle umurlarında olmaz.

Sevgili kardeşlerim yapılacak olan vefkin işe yarayıp yaramayacağı tam olarak medyuma bağlıdır. Aşık etme vefki yapan hocalar doğru seçildiği zaman, uygulamanın işe yarayacağını söyleyebiliriz.

Değerli kardeşlerim, dilerseniz gerçek medyum hoca arayışına geçmeden önce, Seyfullah hocamızla tanışın. Kendisinden çok rahat bir şekilde fayda sağlayacağınızı söyleyebilirim. Onunla çalıştığınızda, karşıdaki kişinin tamda istediğiniz gibi aşık olacaktır. 

Aşık Etme Vefki Özellikleri Nelerdir?

Aşık etme vefkinin büyülerden farkı etkisinin çok fazla ağır olmamasıdır. Genellikle karşıdakinde güzel etkiler bırakır. Etkilerinden sonra karşıdakinin buna engel olması pek mümkün olmayacaktır. Aşık etme vefkinin en önemli özelliği, sonuç kısmının memnuniyet verici olmasıdır. Tabi tekrardan belirtelim ki vefkin yapımını mutlaka uzman kişiler yapmalıdır.

Aşık Etme Vefki Evde Yapılabilir Mi?

Bazı aşık etme büyüleri ve vefklerinin tarifleri İnternet ortamında yer alır. Tarifler baştan sona kadar nasıl yapılacağı şekilde aktarılmıştır. Ledün ve havas ilminin buralarda paylaşılması mümkün olmayacağı için bunların geçerliliği yoktur.

Yani üzülerek belirtmeliyiz ki kardeşlerim bu tarifler gerçeği yansıtmamaktadır. Aşık etme vefkini evde yapabilmek için ise tarifini bilmekle bitecek şey değildir. Tarifinin yanında, ilminin öğrenilmesi gerekir. Havas ve ledün ilmini öğrenmek yıllar alacaktır.

İlmi öğrenmekle de bu vefk işlemi yapılamaz. Bu konuda doğuştan becerilere sahip olmak gerekecektir. Doğuştan yetenekli olmayan kimselere, önemli medyum hocalar kendi bilgilerini aktarmazlar. Kısacası kardeşlerim, evde yapmak yerine, işin ehliyle görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ