7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Tılsımı Yaptıranlar

  • Aşk Tılsımı Yaptıranlar için yorumlar kapalı
Aşk Tılsımı Yaptıranlar

Aşk Tılsımı Yaptıranlar

Aşk tılsımı yaptıranlar çalıştıkları medyum hocalar hakkında en iyi yorumları yapmaktadırlar. Çünkü medyum hocalar büyü yaparken bütün enerji ve bilgi birikimlerini büyüde kullanarak büyünün etkili olmasını sağlamaktadır. Eski çağların en gözde büyülerinden bir tanesi olan aşk büyüsü günümüzde de çok uygulanmaya devam etmektedir. Platonik aşıklar kadar evli kişiler de büyüyü yaptırarak eşlerini kendilerine bağlamakta ve aralarındaki sevgi bağını güçlendirmektedirler.

Büyünün ilk ortaya çıkış zamanlarında medyum hocalar olmadığı için büyüleri uygulayan kişiler büyücü olarak adlandırılmıştır. Hatta Avustralya başta olmak üzere pek çok ülkede büyücülük ile uğraşanlar cezalandırılmıştır. Günümüzde her ne kadar aşk büyüsü ve diğer büyülerin yapımı günah olsa da hala uygulanmaya devam etmektedir.

 

Aşk Tılsımı Yapan Medyumlar

Aşk tılsımı yaptıranlar medyum hocalardan oldukça memnun kalmışlardır. Çeşitli malzemeler ile yapılan aşk tılsımları kişiler üzerinde pek çok etki bırakmaktadır. Medyum hocalar her türlü aşk büyüsünün hangi aşamalardan geçerek hangi duaların okunduğunu bildiği için en iyi şekilde büyüleri uygulamaktadırlar. Aşk büyüleri ak büyü ve kara büyü olmak üzere iki farklı kategoride kadim büyü kitaplarında sınıflandırılmıştır.

Aşk büyüsü özellikle Eski Mısır döneminde çok rağbet görmüştür. O zamanın kadınları beğendikleri erkekleri gerek cinsel birliktelik gerekse aşk için elde etmek için aşk büyüleri yaptırmışlardır. Şu anki zamanda da büyük ilgi görmekte ve her iki cinsiyet tarafından da yaptırılsa da en çok kadınlar tarafından yaptırılmaktadır.

 

Aşk Tılsımı Çeşitleri

Aşk tılsımı yaptıranlar aşk büyüleri hakkında çeşitli bilgilere sahip olabilirler. Ancak daha önce büyü yaptırmamış olanlar büyüler ve aşk büyüsü çeşitlerini öğrenmek istemektedirler. Eski kaynaklarda aşk büyüsünün çeşitli türleri olduğu görülmektedir. Bunların bir kısmı kara büyü olarak uygulanabilirken bir kısmı da ak büyü olarak uygulanmaktadır.

Ak büyüler her zaman içinde iyi niyet barındırmaktadır. Ak büyü olarak yapılan aşk büyüsü iki kişinin beraberliklerinin mutlu bir şekilde devam etmesine neden olur. Ancak kara büyülerdeki amaç aşık etme olsa da bazen kötü niyet güdülerek yapıldığından dolayı karşı tarafın kendisine ya da ailesine zarar verebilmektedir. Bu nedenle büyü yaptırmayı düşünen kişiler medyum hocalara isteklerini detaylı bir şekilde anlatmalıdır.

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ