7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Tılsımından Faydalananlar

  • Aşk Tılsımından Faydalananlar için yorumlar kapalı
Aşk Tılsımından Faydalananlar

Aşk Tılsımından Faydalananlar

Aşk tılsımından faydalananlar aşkı en iyi ve mutlu bir şekilde yaşamaktadırlar. Erkek ya da kadın çoğu zaman karşılıksız aşka düşerek aşk acısı çekebilirler. Ancak uzman medyum hocaların uyguladığı çeşitli aşk büyüleri ile olmaz gözü ile bakılan pek çok ilişki başlamaktadır. Aşk büyüsünden bekar ya da evli pek çok kişi yararlanabilir. Birine aşk büyüsü yapabilmek için ise bazı kriterler bulunmaktadır.

Örneğin büyü yapılacak kişi ile yaptıracak kişinin daha önceden tanışıyor olması ya da ismen tanışmasalar dahi herhangi bir ortamda beraber bulunarak göz göze gelmeleri önemlidir. Büyü yapılacak kişi başka şehirde dahi olsa eğer yukarıda bahsedilen kriter sağlanıyorsa usulüne uygun yapılan aşk tılsımı etki gösterecek ve karşı tarafta aşk kıvılcımlarının oluşmasına neden olacaktır.

 

Aşk Tılsımı Ne Zaman Yapılır?

Aşk tılsımından faydalananlar tılsımın bir büyü türevi olup olmadığını merak edebilirler. Tılsım hakkında bir büyü türevi olduğundan bahsedebiliriz. Aşk büyüleri çok çeşitli olsa da hepsinde amaç karşı tarafı büyü yaptıran kişiye aşık etmek ve bağlamaktır. Aşk büyülerinde farklı aşamalar kullanılmaktadır ve hepsi de ilim gerektiren basamaklardır. Bu nedenle de büyü konusunda tecrübeli medyum hocalara gidilmelidir.

Her aşk büyüsünün türüne göre uygulanış zamanları farklılık gösterir. Örneğin bazı aşk büyüleri gece yapılırken bazılarına da Cuma günü başlanması gerekir. Ayrıca yapılış süreleri de farklı olabilmektedir. Eğer aşk tılsımı yaptırmak ve büyünün etkili olmasını istiyorsanız en iyi medyum hocalar ile çalışmalısınız.

 

Aşk Tılsımı Ne Zaman Etki Eder?

Aşk tılsımından faydalananlar aşık oldukları kişileri sorunsuz bir şekilde elde edebilirler. Ancak bazen sabırsızlık baş gösterebilir. Bu durumda da büyü yaptıracak olan kişiler aşk büyüsünün ne zaman tutacağını merak ederler. Kadim büyü kitaplarında yer alan bilgilere göre büyülerin etki etme süreleri kişilere göre farklılık gösterebildiği gibi büyü yapan hocanın deneyimli ve bilgili olması gerektiğinin de altını çizmektedir.

Aşk tılsımı genellikle yapıldıktan birkaç gün sonra yavaş yavaş etkilerini göstermeye başlamaktadır. Büyünün asıl tuttuğu zaman ise yapıldıktan sonra 2. ila 3. haftadır. Bu sebepten ötürü büyü yaptıranlar sabırla beklemelidir. Büyü etkisini gösterdikten sonra büyülenmiş kişi yoğun bir aşk duygusu ile büyüyü yaptıran kişiye gitmekte ve duygularını ona bir şekilde açmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ