7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşkın Büyüsü İçinde Olan Karı Kocalar

 • Aşkın Büyüsü İçinde Olan Karı Kocalar için yorumlar kapalı
Aşkın Büyüsü İçinde Olan Karı Kocalar

Aşkın Büyüsü İçinde Olan Karı Kocalar

Aşkın büyüsü içinde olan karı kocalar, oldukça şanslı olarak nitelendirilir. Çünkü aşkın büyüsünün evlendikten sonra da devam etmesi önemli bir durumdur. Evlenmeden önce yaşanan heyecanlar içerisinde kalbin çarpması gayet normaldir. Kadın ve erkeğin sevgililik dönemlerinde birbirlerine deliler gibi aşık oldukları ve bu aşkla birlikte çılgınlıklar yaptıkları da görülmektedir. Gizlice buluşmalar, kaçamak yapılan tatiller ya da büyüklerin onaylamadıkları ilişkileri sürdürmek gençlerin yaptıkları arasındadır. Bütün bunlara neden olan duygu aşk ve aşkın büyüsüne kapılarak yapılanlardır.

Aşkın büyüsü içinde olan karı kocalar, bu macera dolu anları geçmiş ve hayatlarını düzene sokmuş kişilerdir. Hala aynı büyünün devam ettiğini hisseden kişiler de kendilerini şanslı olarak gördükleri gibi; bu duyguları yaşadıkları için de Allah’a şükretmeleri gerekir. Çünkü aralarındaki bu sıcaklığı ve muhabbeti veren sadece Allah’tır. Bu duruma şanstan ziyade “verilen nimet” olarak adlandırmak gerekir. Nimete saygı duymak da yapılması gerekenler arasındadır. Size sunulan nimete saygılı olmazsanız Allah onu elinizden alır ve nimetsiz kalırsınız. Burada “nimet” olarak adlandırdığımız, kişilere verilen eştir.

Aşkın Büyüsü İçinde Olan Karı Kocalar Birbirine Nasıl Davranır?

Etrafımızda evli birçok çift görmekteyiz. Bazı evlilikler uzun zaman sonrasında rutinleşebilir. Yani sıradan bir hal alabilir. Kadın ya da erkek birbirlerine eski sevgiyi ya da saygıyı hissetmeyebilir. Kadın için erkeğin ne yaptığı önemli değildir. Erkek için de kadının nerede olduğu ve ne yaptığı da önemli değildir. Bu evliliklerde herkes kendi hayatını yaşamaya başlar. Eşler birbirinden özgür bir hayat içerisinde olurlar. Evlilik sadece aynı çatı altında yaşamaktan başka bir şeyi ifade etmez. Bu durumda olan binlerce çifte rastlamaktayız.

Aşkın büyüsü içinde olan karı kocalar böyle değildir. Onlar için eş her zaman ilk sırada gelmektedir. Öncelikle eşi ve evi daha sonra başka insanlar önemlidir. Saygı konusu hiç eksilmez. Peki, aşkın büyüsünde olan karı kocalar birbirine nasıl davranır? Hemen inceleyelim…

 • Her zaman birbirlerine nezaketle yaklaşırlar.
 • Birbirlerini kırmaktan ve incitmekten korkarlar.
 • Başkalarının yanında da eşine iyi davranır, güzel hitaplarda bulunurlar.
 • Eşinin her zaman yanında olmak isterler, onsuz başka yere gitmekten hoşlanmazlar.
 • Birlikte birçok aktivite yapmak için vakit kollarlar.
 • Kadın kocası için hizmet ederken bundan hiç gocunmaz, yorulmaz ve serzenişte bulunmaz.
 • Erkek karısının isteklerini yerine getirirken suratını asmaz, kötü konuşmaz. Onu memnun etmek için elinden geleni yapar.
 • Aşkın büyüsü içinde olan karı kocalar her zaman muhabbet içinde olurlar. Tartışmaktan ve kavga etmekten hiç hoşlanmazlar.

Aşkın Büyüsü İçinde Olan Karı Kocaların Yapması Gerekenler

Aşkın Büyüsü İçinde Olan Karı Kocalar

Aşkın Büyüsü İçinde Olan Karı Kocalar

Aşkın büyüsünü kaybetmemek için hem kadına hem de erkeğe düşen görevler bulunmaktadır. Onları yaparsanız bu büyü ölene de sürer gider. Evlilikte eşinizi umursamaz davranışlar sergilerseniz, onun sevgisinin azalmasına neden olabilirsiniz. O yüzden Aşkın büyüsü içinde olan karı kocalar bu büyüyü kaybetmemek için neler yapmalıdır?

 • Öncelikle eşinizin hayatınızdaki en önemli kişi olduğunu unutmayın.
 • Ona her zaman saygılı davranmalısınız. Aranızdaki saygıyı yitirirseniz aşkın büyüsü de yok olup gidecektir.
 • Eşinizin sevmediğiniz yönleri olabilir. Neticede hiç kimse kusursuz değildir. Siz de kusursuz değilsiniz. Onu olduğu gibi kabul etmek en doğrusu olacaktır. Çünkü ikiniz de yetişkin bireylersiniz.
 • Aranızdaki sorunları kimse yokken konuşarak halletmelisiniz. Küçük tatlı münakaşalar hiçbir zaman kavga ile sonuçlanmamalıdır.
 • Doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi özel günleri unutmamalısınız. Bu günler aşkınızın büyüsünün sürmesi için aslında bir bahanedir.
 • Onu sevdiğinizi ve önemsediğinizi sözlerinizle, hal ve hareketlerinizle belli etmelisiniz. Sevildiğini anlayan insan hiçbir zaman nankör olmaz.
 • Aşkın büyüsü içinde olan karı kocalar, bu büyünün devam etmesi için Allah’a her daim dua etmelidir. Edilen dualar evliliğiniz için oldukça önemlidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ