7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Başkasına Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

  • Başkasına Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur? için yorumlar kapalı
Başkasına Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

İnsanlar bazen hayatlarında hiç anlamadıkları bazı olumsuz etkilerle karşı karşıya kalabilmektedir. Özellikle bu etkilerin neden olduğu ve başına neden bunların geldiğini pek çok insan anlamakta zorluk çeker. Bunun temel nedeni ise kara büyü olarak adlandırılan kötü büyülerin yapılmasıdır. Oldukça güçlü değere sahip başkasına yapılan büyüler, insanların hayatlarında istenmeyen bazı sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir.

* Hayatı genel anlamda zindan eder,

* Kişinin yaşamındaki dengeleri bozar,

* Aile içi çatışma yaratır,

* Sevdiklerine karşı kin ve nefret duygusu yeşertir,

* Ruhsal problemlerin ortaya çıkmasına sebep olur,

* Kişinin iradesi kırılır ve düşüncelerinde istemeyeceği değişiklikler olur,

Bireyin manevi kişiliğine etki gerçekleştirildiğinden dolayı kısa sürede karşı konulmayacak değişiklikler meydana gelir. Eğer zamanında bozulmazsa kişinin üzerinde telafi edilemeyecek kötü izler bırakabilir. Büyünün yöntemi, amacı ve türü ne olursa olsun, doğru şekilde ele alınacak kara büyülerden Allah’ın izniyle kurtulmak mümkün. Ancak bunu gerçekleştirmek için mutlaka tecrübeli, ilim irfan sahibi gerçek bir medyum hocadan destek almanın önemi çok büyüktür.

Başkasına Yapılan Büyüyü Bozmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Eğer bir büyü bozulmak isteniyorsa öncelikle o büyünün özelliklerini anlamak ve öğrenmek gerekir. Nitekim nasıl bir büyüden kişinin etkilenmiş olduğu anlaşılmadan, ona karşı bir büyü ile müdahale gerçekleştirmek zordur. Bunu yapabilmek için ise doğru bakım hakkıyla yapılmalıdır. Fakat bakım öyle sıradan yapılacak bir işlem değildir. Çok ciddi bir hazırlık gerektirir ve belli bir zamana ihtiyaç duyulur. Çünkü kişinin iradesini etkileyen güçlü büyüler, başka varlıklar tarafından da korumaktadır. O yüzden bu varlıkları kontrol edebilecek ve uzaklaştıracak gerçek bir medyum hocanın bu bakımı ele alması gerekir.

Titiz bir şekilde yapılan inceleme ile ele alınan büyüler, doğru tespit edildiğinde nasıl kurtulma şansı olacağı anlaşılır. Bu yüzden pek çok insan başkasına yapılan büyüler nasıl bozulur diye merak etmekte; detaylı bir inceleme gerçekleştirmektedir. Tabi belli başlı bazı türleri büyüler insanları etkisini alabilir. Değişik nedenlerden dolayı yakalanabilecek olan bu büyüler, insanın iradesini büyük oranda ele geçirir.

* Nazarın daha yüksek noktası olarak söylenebilecek, kişinin dengesini bozan büyüler,

* İsteyerek veya istemeden kişisel hatalar sebebiyle maruz kalınan büyüler,

* Direkt olarak cinler ve başka varlıklar tarafından kontrol altında tutulan büyüler,

Bu etkiler ve yöntemler dahilinde iradesi kırılan kişilerin kurtulabilmesi için, doğru tedavi büyüğünün türüne bağlı olarak ele alınmalıdır.

Başkasına Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Eğer başkasına yapılan büyü nasıl bozulur diye merak ediyorsanız, bunun tek bir cevabı vardır. Tedavi mutlaka bu konuda yeterli deneyime sahip, doğuştan yetenekli ve her iki tarafla bağlantı kurabilen medyumlar tarafından yapılmalıdır. Yardım alınacak bir medyum hocanın yeterliliği büyük öneme sahiptir. Özellikle ihlaslı olması oldukça önemlidir. Nitekim ihlaslı kişilerin yaptığı çalışmalar ve okuduğu dualar büyünün bozulmasında oldukça etkilidir. Fakat ihlaslı olmayan bir kişinin bu çalışmaları gerçekleştirmesi ve okuduğu dualar etki yapmaz.

Özellikle tecrübeli ve doğuştan yetenekli bir medyum hocanın ele aldığı büyünün yöntemiyle beraber, Ayat-ı hırz olarak bilinen şifa ayetlerin okunması büyünün bozulmasında oldukça etkilidir. Böylesi ayet-i kerimelerinin ihlaslı bir biçimde okunabilmesi sayesinde, Allah’ın izniyle kişi üzerine yapılan büyülerden kurtulmak mümkün. Bu ayet-i kerimeler ise bir başkasına yapılan büyü nasıl bozulur sorusuna hitaben, daha önce deneyimlemiş olan medyum hoca tarafında ele alınır.

Özellikle cin ve şeytanın şerrinden kurtulmak, pek çok hastalığa karşı şifa bulabilmek için ayetlerin okunması ile beraber ayrıca bunu kişi üzerinde taşıyabilmektedir. Vücudun değişik bölgeleri itibariyle yapılacak olan hacamat da, doğru şekilde ele alındığında başkasına yapılan büyüleri bozma imkanı sağlamaktadır.

Şeytani Cinler Tarafından Yapılan Büyülerin Bozulması

3. grup olarak nitelendirilen ve şeytani cinler tarafından yapılan büyülerin bozulması, çok ciddi bir işlem gerektirir. Yüksek bir bağlayıcılığı olduğundan dolayı, belli bir bilgi birikimine sahip, konusunda yeterli kişilerce karşı büyüğünün ele alınması gerekir. Genel olarak günümüzde en çok yapılan büyüler arasında başka varlıkların kullanılması yatar. Bu tür büyülere maruz kalan kişiler içine girdiği etkiyi anlayamaz. Tutum ve davranışlarındaki değişkenliği anlamaz. Çevresinde başkalarının değiştiğini söylese dahi kabul etmez. Diğer yandan rızk, kısmet, iş ve günlük yaşamda meydana gelen sıkıntıların adını koymakta zorluk çeker.

Böylesi büyüleri anlamak ve karşı koyabilmek için, ancak büyünün yapıldığı kişinin çevresindeki insanlar bunu fark eder. Nitekim bu gruptaki büyülerin etkisi o kadar büyüktür ki, kişinin yaşamına tümüyle müdahale eder ve onun iradesini kontrol eder. Onu yönlendirir ve değişik tavır ile davranışlar sergilemesine sebep verir. Böylesi durumlarda bir insana yapılan büyü nasıl bozulur diye insan araştırma yapmakta; buldukları doğru kişilerden yardım almaktadır. Zamanında ve doğru şekilde müdahale en önemli unsurdur.

Başkasına Yapılan Büyüyü Bozan Medyum Hocalar

Farklı gruplarda ele alınan büyüleri bozmak için, bunlara uygun yöntemler ele alınmalıdır. Mutlaka doğuştan yetenekli olan ve tecrübeli, her iki tarafla bağlantı kurabilen medyum hocalar süreci ele almalıdır. Küçüklükten itibaren eğitim almış ve tüm büyüler karşısında deneyim sahibi olan hocalar, hangi büyüye karşı ne tür yöntem uygulanacağına iyi bilir. Havas ilimlerine hakim ve karşı vefk ile cevap verebilecek hocalar, kişinin yeniden iradesini elini almasına olanak tanır. Ayrıca çevresinde ve iş hayatında meydana gelen sorunlar da ortadan kalkar.

Bir büyüyü bozabilmek için ele alınacak olan yöntemler farklı malzemeler ile hazırlanır. Bunlar içerisinde objeler, kişiye ait eşya, gizemli semboller ve tılsımlar ile özel dualar kullanılır. Aynı zamanda başka varlıklar da sürecin içerisine girer. Böylece bağlayıcılığı yüksek olan büyülerin bozulması konusunda daha büyük bir şans elde edilir. Bu konuda başkasına yapılan büyü bozan medyum hocalar, cinler ile varlıkları kontrol ederek kişinin üzerindeki büyüyü bozar.

Başkasına Yapılan Büyünün Bozulması İçin Ayetler ve Dualar

Bir büyü ancak başka büyüyle bozulabilir. Ancak tek başına yeterli gelmez. Büyülerin bozulmasında (Esma-ül Hüsna) yani Cenabı Allah’ın isimleri kötü büyüleri bozabilmek için büyük öneme sahiptir. Ayrıca ayet-i kerimeler ile beraber Ayetlerin manevi yönden sağladığı destek büyüyü bozabilecek bir güce sahiptir. Kişinin bütünüyle temizlenmesi ve normal yaşantısına dönebilmesi için, şeytani cinler ve negatif etkiler tamamen uzaklaştırılır.

Tabii bu işlemler çok tehlikeli olduğundan dolayı gerçek bir medyum hocadan başkası ele almamalıdır. Bireysel olarak, başkasına yapılan büyüyü bozma duası kesinlikle yapılmamalıdır. Özellikle büyüğünün yapıldığı süre içerisinde duaların okunmaması gerekir.

Başkasına Yapılan Büyünün Bozulması İçin Kalpten Dilek

Kişinin üzerinde etki yapan ve onun hayatını zindan eden kötü büyülerden kurtulmanın temelinde, bu kalpten istemek yatar. Cenabı Allah’tan yardım istenerek, bu konuda insanlara yardım etmek amaçlı kendini adamış bir medyum hocadan destek alınmalıdır. Bununla beraber samimi, içten ve temiz bir kalple yapılan dilek, büyünün kısa süre içerisinde bozulmasına imkan tanır. Ancak bu büyülerin bozulması zaman ister. Genel itibariyle 2 veya 3 hafta içerisinde büyüden kurtulma şansı elde edilebilir. Ancak bu durum 1 veya bir 1,5 ay kadar da sürebilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ