7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Cin Daveti Nasıl Yapılır?

  • Cin Daveti Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Cin Daveti Nasıl Yapılır?

Cin daveti yöntemleri hakkında bilmek istediklerinizi burada bulabilirsiniz. Cin davetinin esasları ve yapılan davette nelerle karşılaşılacağı üzerine olan yazımızda konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Cin davet nedir cin davetiyle ilgili bilmek istediğiniz her şeyi bu yazıda bulabilirsiniz.

Cin Davet Nedir?

Tarihin tozlanmış sayfalarına baktığımız zaman, cinlerin insanların dileklerini yerine getirmek için çağrıldıklarını görebiliriz. Öyle ki konu hakkında pek çok araştırma yapılmış, bununla ilgili bilenler ve bilmeyenler çok şey söylemiştir. Cin daveti esasında insanların onlar aracılığıyla dileklerini gerçekleştirmesi, onlara emir vermesi amacıyla yapılır.

Çünkü cinler, insanların erişemediği her şeye erişebilme yeteneklerine sahiptirler. Örneğin, bir büyü yapılmak istendiği zaman, karşıdakine etki edilmesi gerekir. Karşıdakine manevi anlamda etki edebilmenin tek yolu ise bu işin ehilleri olan cinlerle iletişime geçmektir. Cinlerle iletişime geçmek, sanıldığı kadar basit yöntemlerle olmadığı gibi onlarla konuşmak, emir vermek her kişinin işi değilidir.

Hatta bilmeyen kişinin davet yapması halinde, tahmin edilemeyecek sonuçlarla karşılaşılması mümkündür. Tehlikeli sayılabilen bu işlemde, bilenlerin devreye girmesi gereklidir. Cin davetini yapmak istiyorum diyorsanız, bunu hocalar aracılığıyla yapabilirsiniz.

Ama ben cin daveti nasıl yapılır konularının tamamına hakimim diyorsanız, korkmuyorsanız bunu kendiniz de yapabilirsiniz. Ama dediğimiz gibi kardeşlerim, cesaretli, donanımlı ve ne yapacağınızı bilmeniz şarttır. 

Cin Daveti Ne Amaçla Yapılabilir?

Sevgili kardeşlerim, bu konuda meraklı olanlar, sonuç verip vermeyeceğini anlamak isteyen arkadaşlar, özellikle cin davetine merak salarlar. Ancak bu dediğimiz gibi bilmeyenler için sorunlara yol açabilir. Çünkü kardeşlerim,cinleri çağırmak kadar onları yollamak da maharet ve bilgi ister. Çünkü cinler bazı durumlarda sizlerin yanında kalmak isteyebilirler.

Bu durumda kendinize musallat edinmiş olabilirsiniz. Durduk yere musallat edeceğiniz cinler, sizlere ve çevrenizdekilere zarar verebilirler. Gelelim cin daveti neden yapılır sorusunu cevaplamaya. Sevgili kardeşlerim, hayat bazen istediğimiz gibi gitmeyebilir. Öyle ki birisine aşık olmuş olabiliriz. Yine kısmetimiz kapanmış olabilir.

Bunları düzeltmek cinler vasıtasıyla mümkündür. O halde cin davetinin yapılış nedeni istek ver arzuların yerine getirilmesi şeklinde yorumlayabiliriz. Fakat kardeşlerim bunu yapmak gerçek anlamda yürek ister. Maharet, bilgi, ilim ister. Eğer bunlara sahip değilseniz, hangi amaçla yapacaksanız, medyum hocalara başvurmanız sizin adınıza daha hayırlı olur.

Çağıracağınız cinlerin rahmani mi yoksa şeytani mi olduğunu önceden bilmeniz gerekiyor. Eğer ben konu hakkında uzmana başvurmak istiyorum, şu amaçla cin daveti yapmak istiyorum derseniz, sizleri hocamızla görüşmeye davet ediyoruz. 

Cin Çağırma Nasıl Yapılır?

Sevgili kardeşlerim, toplumumuzda yer edinmiş fakat çoğunluğu gerçeği yansıtmayan, cin çağırma yöntemleri vardır. Bunlar kibritle cin çağırmak, kahve fincanlarıyla cinleri toplamak şeklinde sıralayabiliriz. Evet cinler bu tür malzemeler kullanılıp çağrılabilir. Ancak asıl mesele tılsımlı sözcükleri söylemektir.

Ayrıca hangi cin gurubuna hitap edileceği bilinmelidir. Bu tamamen istediğiniz amaca göre değişir. Eğer amacınız birine zarar vermekse bu konuda sizlere yardımcı olabilecek cinler, şeytani cinlerdir. Ancak amacınız Müslüman cinleri çağırmak ise bunun için farklı yöntemler kullanmalısınız. Mümin cinleri çağrılma şekilleri genellikle Kur’an ayetleri okumakla mümkündür.

Kur’an ayetleri okunduğu zaman mümin olan cinler sizlerin huzuruna gelebilirler. Tabi karanlık bir ortam oluşturmanız şarttır. Karanlıktan korkan biriyseniz, sağlığınız için bu seansa kalkışmamanız daha doğru olacaktır. Öncelikle Kur’an ayetlerini okumalısınız. Daha sonra hangi kabileden cinleri çağırıyorsanız, isimlerini teker teker telaffuz etmeniz gerekecektir. Cinlerin isimlerini hocalardan öğrenebilirsiniz.

Çağırma işlemini yaptıktan selam vermeyi unutmamalısınız. Bir süre sonra size işaretler verdiğini görebilirsiniz. O zaman sormak istediğiniz konu hakkında onlardan bilgi alabilirsiniz. Dediğimiz gibi kardeşlerim, bilmiyorsanız kesinlikle buna kalkışmayın. 

Cin Daveti İşlemini Kim Yapar?

Sevgili kardeşlerim, cinler insan beşeriyetinin oyuncakları değildirler. Bunu telaffuz etmemin sebebi, insanların kendi arzularına çabuk yenik düştükleri için cinlere başvurmayı oyuncakmış gibi davranmalıdır. Böyle davrandığınız müddetçe cinler dileklerinizi karşılamaz, hatta sizlere zarar bile verebilirler.

Her şeyden önce bilmelisiniz ki kardeşlerim ister iyi huylu ister kötü huylu olsun, cinlerin hiçbiri insanlar kadar zarar veremezler. Çünkü cinleri yöneten, onlara zarar vermelerini söyleyenler de insanlardır. Böyle bir durumda cinlerden korkmamak gerekir. Ancak bu iş pratikte zaman alan bir süreçtir.

Hele ki bir cini karşınızda karanlık ortamda gördüğünüz zaman korkmamak için ilmi bilginizin sonsuza yakın olması gerekir. Lakin en ehli medyumlar bile bazen korku içerisine girebilirler. Kardeşlerim mesele korkmamak değil, korkuyu yönetmektir. Korkunuzu yönetmeyi biliyorsanız, bunu gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Cin davetini kim yapar dediğimizde korkmayan medyumlar yapar şeklinde cevap bulabiliriz. 

Cin daveti yapan medyum korkmaz. Korksa bile bunu hemen atlatır. Eğer dileğinizi veya isteğinizi yerine getirmesi için cinlere başvurmak isterseniz, hocamızla görüşme imkanına sahipsiniz. Kendileri bu konuda sizleri hem aydınlatacak, hem de eksik bilgilerinize bilgi katacaktır. 

Cin Davetini Kendiniz Yapmak İstiyor Musunuz?

Sevgili kardeşlerim, cin davetini kendim yapmak istiyorum diyorsanız, sizlere şöyle diyebiliriz. Cin daveti yapılışı gerçekten zordur. Bu arkadaş ortamlarında yapılamayacak kadar önemli bir durumdur. Ama ben bundan anlıyorum diyorsanız kesinlikle yapabilirsiniz. Fakat bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Peki bunlar nelerdir?

 * Cinleri asla ama asla kendinizi tatmin etmek adına çağırmayın. Biliniz ki onlar da nefis sahibidirler. Sizlere zarar verebilirler. Gösteriş yapayım derken, kaş çıkarabilir, çevrenizdekilerin çarpılmasına sebep olabilirsiniz.

 * Cinler insanlardan çabuk etkilenen varlıklardır. Eğer bu alemle biraz ilgiliyseniz, cinlerin insanlara aşık olduklarını bilmelisiniz. Cinleri çağırdığınızda size veye ortamdakilere aşık olabileceklerini bilmelisiniz.

 * Korkmamalısınız. Çünkü cinler korkak insanlara asla tahammül edemezler. Ortama gelmeyebilirler veya hemen terk edebilirler. Cinler ilimleri yüksek olan insanlara saygı duyarlar. Bunu unutmayınız.

 * Size bunların gerçek olmadığını söyleyenlere doğrudur diyebilirsiniz. Çünkü cin çağırma işlemi kahve fincanlarıyla asla gerçekleşmez. Hele nasıl iletişim kurulacağı bilinmiyorsa, 24 saat uğraşsanız fayda vermez. Biliyorsanız, birkaç dakikada sizlere uğrarlar. 

 * İnsan olduğunuzu unutmayın. Beşeri sıfatı bir kenara itip kendinizi çok güçlü bir varlıkmış gibi göstermeyin. Biliniz ki ilim ne kadar çoksa, insan aciz oluşunun farkına varırlar. Cinler de bizler gibi beşer ve ölümlüdürler. Allah’ın rızası dışında hiçbir şeyin olmayacağını bilmelisiniz.

Cin Daveti Yaptım İşe Yaramadı?

Sevgili kardeşlerim cin çağırma yöntemleri birbirlerinden farklıdır. Çünkü her kabile cinlerinin gelişi birbirinden ayrıdır. Bunların tamamı sırlar kitabında yer alır. Eğer çağırmak istediğiniz kabileyi tanımıyorsanız, lütfen buna kalkışmayın.

Cinleri çağırdım ama gelen olmadı diyorsanız, muhtemelen eksik yaptığınız bir şey var, gözden geçirin. Gerekirse yeniden yapın. Amacınızdan şaşmayın. Siz onlara zarar vermeyecekseniz, onlar da size karışmazlar. Cin daveti yapmak isteyenler, kesinlikle her hususu titizlikle değerlendirmelidir. 

Cinler İnsanı Çarpar Mı?

Evet kardeşlerim cinler çarpar. Cin çarpması şeklinde isimlendirilen bu olaya isterseniz biraz derinden bakalım. Sevgili kardeşlerim, cinler iyi ve kötü olmak üzere ikiye ayrılırlar. Bazı cinler sebepsiz yere insanlarla uğraşırken, bazıları ise zarar vermediğiniz müddetçe size bulaşmazlar. Cin çarpma olaylarının nedenleri şöyle sıralanabilir.

 * Cinleri kötü amaçlarınız için kullandığınızda,

 * Onlara kötü muamele yaptığınızda, bilmeden korkuttuğunuz zamanlarda,

 * Dalga geçer gibi onları çağırdığınızda sizlere zarar verebilirler. Dikkatli olun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ