7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Hüddam Daveti Nasıl Yapılır?

  • Hüddam Daveti Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Hüddam Daveti Nasıl Yapılır?

Konu hakkında bilgi sahibi olunsun veya olunmasın, herkesin merak ettiği hüddam daveti nedir sorusuna yanıt aramaya çalışacağız. Sevgili kardeşlerim, bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuz takdirde, hüddam davetiyle ilgili kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. 

Hüddam Daveti Nedir?

Sevgili kardeşlerim hüddam davetinin tam olarak ne olduğu hakkında bilgi sahibi olunmadan önce, hüddamın kim olduğu konusuna vakıf olmak gerekir. İsterseniz hüddamın kim olduğuna, geniş bir perspektiften bakalım. Sevgili kardeşlerim, hüddam insanların isteklerini, emirlerini yerine getiren, büyüde rol oynayan varlıktır.

Hüddamlar büyüyü genellikle emirlerine aldıkları cinler ve şeytanlar yoluyla gerçekleştirirler. Hüddamların etki ettikleri insanları, büyü etkisi altına girerler. Yani hüddam aracı ve yapıcı rolüyle bilinir. Hüddam ne demek çağırma işlemi yapabilmek için çağrılacak hüddamın kim olduğu, ondan neler isteneceği ve nasıl hüküm verileceği hakkında bilgili olunmalıdır.

Eğer bunlara sahip olunmazsa, hüddam ya gelmez ya da geldiğinde zarar verir. Hüddam davetinde bulunan kişilerin, ilim sahibi olması şarttır. Sevgili kardeşlerim, toplumumuzda cin çağırma eylemleri çok bilinmeden yapılıyor. Genellikle bundan zarar da görülüyor. Ancak kardeşlerim, hüddam daveti öyle değildir. Hüddam cinlerden ve şeytanlardan çok daha etkilidir.

Varlık olarak daha tehlikelidir. Çağrılan hüddamın Müslüman olup olmadığı iyi bilinmelidir. Yoksa, sorunlar baş gösterebilir. Sevgili kardeşlerim, hüddam daveti hakkında bilmeniz gereken en önemli husus, bunun amaç için yapılması gerektiğidir. Kesinlikle bilenler tarafından yapılmalıdır. 

Hüddam Daveti Nasıl Yapılır?

Değerli kardeşlerim, hüddam daveti insanların ulaşamadıkları şeylere erişebilmesi için yapılan ve özel olan bir uygulamadır. Hüddam daveti nasıl yapılır sorusuna net bir yanıt alınmak isteniyorsa, isimlerinin mutlaka bilinmesi gerektiğini söylemeliyiz. Hüddamların isimleri tıpkı kaderleri gibi insanlarınkine benzer.

Bu isimler bilinmediği sürece yapılacak davet, tehlike teşkil edecektir. Davetin yapılma şekli cin çağırma işlemindeki gibi değildir. Hatta bundan tamamen farklıdır. Birincisi hüddamlar daha farklı varlıklardır ve hüküm verme özelliklerine sahiptirler. Hüddamlar cin kabilelerinin reisleri konumundadırlar.

Bu yüzden etraflarına zarar vermeleri mümkündür. Çünkü bazı durumlarda cinleri kontrol edemeyebilirler. Hüddamın aynı zamanda şeytana söz geçirebilme özelliği bulunur. Bu yüzden davet yapılmadan eksiklerin giderilmesi gerekir. Hüddam davet edilmek istendiği zaman yeterli bilgi ve ilim sahibi olunmazsa, bunun yapılması çok fazla sakıncalı olacaktır.

Hüddam daveti yapacak olan kişinin mutlaka belli özelliklere sahip olması gerekecektir. Bunların hemen konunun altında bulabilirsiniz. 

Hüddam Daveti Yapacak Olan Kişinin Özellikleri

Hüddam davetini yapacak olan kişinin mutlaka özellikleri olmalıdır. Sıradan insanların daveti yapması hem tehlikeli hem de işe yaramayan uğraş şeklinde olur. İşte daveti yapacak olan özellikleri.

 * Kendinden emin olmalıdır. Cesur ve bu konularda doğuştan yetenekleri bulunmalıdır.

 * Davet yapacak kişi ilmi yönden zengin olmalıdır. Hüddamlar da tıpkı iblisler ve cinler gibi ilim bakımından zengin olan kişilere saygı duyarlar. Hatta korkarlar. Bahsettiğimiz ilim genel evren bilgisidir.

 * Davet yapacak olan kişi ne yaptığını bilmelidir. Hüddam canımızın istediği gibi gelen bir varlık değildir. Onu saçma işlerimiz için uğraştırmak yanlış olacaktır.

Hüddam Daveti Neden Yapılır?

Hüddam daveti neden yapılır konumuza geldik. Asıl olarak davetin neden yapıldığı konusunda pek çok sebep söylenebilir. Ama biz burada genel bazı nedenlerden bahsedeceğiz. Davetin genel amacı, büyü yaptırmak içindir. Birisine büyü yapıldığında bu durum hüddama iletilir. Ondan yardım istenir.

Ancak hüddamlar yardımsever varlıklar değildirler. İnsanın ulaşamadığı konularda onlardan yardım almak için muhakkak emir verilmelidir. Hüddamlar yaratılış biçimleri olarak, emir almaya müsait olmayan varlıklardır. Onlara korkutma yoluyla emir verilebilir. Yapılma bilinmiyorsa kesinlikle, buna kalkışılmamalıdır.

Sevgili kardeşler, davetin diğer amacı, ona herhangi bir konuda danışmaktır. Örneğin siz birini seviyorsunuz ama onun duygularını bilmiyorsanız, hüddam yoluyla bunu öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca hüddam size kişi hakkında genel bilgi verebilir. Çünkü hüddamlar kendilerini ilimle donatmış varlıklardır. Onlardan korkarsanız, onlar size hükmedebilir. 

Davette Hüddam İsimleri Önemli Mi?

Hüddam daveti yapmak istiyorum diyen kardeşlerimiz, hüddam davetinde isimlerin çok önemli olduğunu bilmelidirler. Sevgili kardeşlerim, hüddamlar tıpkı insanlar gibi isimlere sahiptirler. İnsanlarla bir olan özellikleri sadece isimleri değil, yapıları da çok benzer.

Hüddamlar cinler gibi kabile isimleriyle değil, kendi isimleriyle çağrılırlar. Çağırma eyleminin başarıya ulaşabilmesi için bu yüzden isim telaffuz yapmak çok önemlidir. Eğer karşıdaki hüddam iyi niyetliyse sizin davetinize icabet eder. Daha sonra ona istediğiniz konularda hüküm verebilirsiniz.

Hüddam Davetini Kimler Yapar?

Şimdiye kadar hüddam davetinin neden yapıldığı ne olduğu hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Şimdi ise bu hüddam daveti yapanlar kimler konusunu değerlendirelim. Öncelik olarak, hüddamın kendinden emin bir varlık olduğundan bahsedelim.

Hüddam ilmi konuda diğer ruhani varlıklara göre üstündür. Üstünlük özellikleri bir hayli fazladır. Bu sebeple onlarla uğraşmak, gerçekten kolay olmayan bir durumdur. Onunla uğraşabilmek için kalem mürekkebi yutmuş olmak, kağıtlarla dost olmak, kitapları hatim etmek gerekir.

Hüddam davetini kim yapar şeklindeki soruya bu yüzden medyumlar cevabını vermemiz mümkün diyebiliriz. İsterseniz, medyum hocamızla bu konu üzerinde konuşabilir, kendisinin ilmi bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Hüddam Daveti Yapmak Günah Mıdır?

Sevgili kardeşler, hüddam davetiyle ilgili günümüz kişileri pek çok söz söylerler. Ancak İslam dininin temelleri olan Kur’an’da konuyla ilgili neler söylenmiş öncelik ona bakmalıyız. Kardeşlerim, Kur’an Hazreti Muhammed ve Süleyman peygamber dışındaki insanların hüddam, cin ve şeytanlarla iletişim kurulmasının yanlış olduğunu söyler.

Buna ek olarak amaç çok iyi olsa bile, başka yöntemlere başvurulması gerektiği hakkında çeşitli görüşler sonradan yorum olarak eklenmiştir. Ancak biliniz ki bu davetin amacı tamamen sizi ilgilendiren bir durumdur. Yani siz konu hakkında medyum hocamızın fikrini almalısınız. Hocamız, sizlere konunun detayları hakkında bilgi verebilir. 

Hüddam Davetini Bilmeden Yapmanın Sonuçları

Değerli kardeşlerim, hüddam daveti yapmak bilmeyen kişilerin yapması her şeyden önce çeşitli tehlikeli sonuçları doğurur. Sonuçlardan etkilenmek istemiyorsanız, bilen kişilere danışmanızı tavsiye ederiz. Hüddam daveti bilinmeden yapılırsa aşağıdaki sonuçlar doğabilir.

 * Hüddam size zarar verebilir. Çünkü amacınız olmadığından kendisiyle doğru irtibat kuramazsınız. Çevreniz dahi bundan etkilenebilir.

 * Hüddam bilinmeden yapıldığında gelebilir. Ancak gelse bile kesinlikle sizin isteklerinize karşılık vermez. Hüddam daveti amaçları birbirinden tamamen farklıdır. Bunları bilmek ve detay sahibi olmak için iyi okunmalı ve araştırılmalıdır.

Hüddam Gelmedi

Kendi başınıza veya arkadaş gurubunuz ile birlikte hüddam daveti kurallarına uyarak yaptınız, yeterli bilgiye sahipsiniz. Ancak davet ettiğiniz hüddam gelmedi. Bu durumların yaşanma nedeni, hüddamların sizleri kale almamasıdır. Yani kardeşlerim hüddam, tıpkı onu tanıyan insan gibi kendini çağıranları tanır. Yani hangi insanla irtibat kurup kurmayacağını bilir. Bazı insanların davetine bu yüzden icabet etmez. 

Hüddam Çağırmak İçin Medyum

Eğer hüddam çağırmak istiyorsanız, muhtemelen bir amacınız vardır kardeşlerim. Bizim bu konuda sizlere tavsiyemiz, bilen medyum hocamızla danışmanız olacaktır. Çünkü hüddam her istediğiniz zaman, canınız ne zaman isterse yapabileceğiniz bir eylem değildir. Bunun için gerçek medyumla görüşmeniz ona kendi dileklerinizi, arzularınızı, dertlerinizi söylemeniz gerekecektir. Bunları yapmadığınız vakit, zarara uğrayabilir, sorunla yaşayabilirsiniz. Sevgili kardeşlerim, medyum hocamıza sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ