7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Eşler Arasında Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

  • Eşler Arasında Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır? için yorumlar kapalı
Eşler Arasında Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Eşlerin arasında yapılan büyü, ülkemiz çapında birçok kişi tarafından yapılmaktadır. Bu tür büyülerini yapılma sebebi, eşlerin birbirinden ayrılmalarına ve soğumalarına neden olmaktır. Genel olarak kıskançlık sebebiyle yapılan bu tür ayırma büyüleri eşlerin kısa zamanda birbirlerinden kopmalarına neden olur. Bu tür büyüler iki kişiye yapılmasından ötürü belirtilerini görmek güç olabilir. Eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır, Eşlerin arasını bozmak için yapılan bu büyüler bozulmadığı takdirde ayrılığa yol açabilir

Büyüler Hakkında

Eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır, Eşler adına ayırma büyülerini anlamanın iki ayrı yolu vardır. İlk yol; belirtilerin tam şekilde bilinmesi, ikinci yol ise medyumlara başvurmaktır. Büyülerin belirtilerini anlamak için bu konu hakkında bilgi vermek faydalı olacaktır. Bunun yanı sıra kesin bilgi adına, medyumlardan yardım almak doğru olabilir. 

Eşler İçin Büyü Neden Yapılır?

Evlilik, bütün dinlerde olduğu üzere İslam’da da kutsal sayılmış olan bir durumdur. Bu yüzden evlenen bireylerin evliliklerin korumak adına sorumlu olduklarını söylemek mümkündür. Fakat bazı evlilikler çevredeki insanlar tarafından hoş karşılanmayabilir. Böyle bir durumda bu tür kişiler ve medyumlara giderek evli çiftleri ayırma büyüsü yaparlar.

Birbirini severek evlenen kişiler, hatta evliliklerinde birbirlerine aşık olmaya devam eden kişilere yapılan, bu tür büyü çeşitleri çok kuvvetlidir. Büyünün yapılmasından sonra eşler arasında çok önemli fikir ayrılıkları ortaya çıkar. Eşlerin birbirine gösterilen saygının ve sevginin azalmasına yol açar. 

Eşlere Arasındaki Büyü Nasıl Anlaşılır?

Eşler arasındaki büyü nasıl anlaşılır? Belirtilerin kontrol edilmesi ile bu durum anlaşılabilir. Belirtilerin kontrol edilmesi ile beraber büyü yapılma olasılığı varsa hocalarla görüşülmeli ve bozma işlemleri yapılmalıdır. Eşlerin arasında yapılan büyülerin anlaşılması adına ilk önce belirtilerin ve etkilerinin bilinmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra gerekli mecralara başvurarak böyle bir durumun olup olmadığını bilmek mümkün olacaktır.

Eşlere Yapılan Büyünün Belirtilerinin Anlaşılması?

Eşlerin birbirlerinden ayrılması ve soğuması adına yapılan büyülerin kimi belirtileri bulunmaktadır. Bunlar genel olarak iki taraf için de yapıldığından, belirtiler her iki tarafta da görülmektedir. Çevrede birinin büyü yapmasından endişe ediliyorsa bu tür belirtilere mutlaka olarak göz atılması gerekmektedir. 

– Eşler için yapılan büyüler hakkında en mühim belirtinin her iki tarafın birbiriyle sıklıkla ve aniden tartışmaya başlaması olduğu söylenebilir. Yaşanan bu tartışmalar aniden ortaya çıkar ve neden olduğu pek bilinmez. Bu belirtinin büyüleri tespit edebilmek adına oldukça önemli bir madde olduğunu belirtmek gerekir.

– Her iki tarafın da birbirine nefret ile yaklaştığı görünür. Bir oda içerisinde 10 dakika dahi kalamayacak vaziyete gelirler. Cinsel hayat tamamıyla biter.

– Her iki tarafın fikirleri boşanmaya ilişkin olmaktadır. Diğer bireylerle evlenme veya beraber olma isteği doğar. Bunun yanı sıra aldatmalar büyünün yapılmasından sonra çok sık yaşanır.

– Evlilikte gösterilen saygı ve kaybolur. Çocuklara gösterilen sevgide azalma görülmektedir. 

Büyünün Eşteki Etkileri Nelerdir?

Yapılacak olan büyülerde genel olarak her iki taraf hedef alınmaktadır. Peki, bu büyülerin etkileri nedir?

– Kişi devamlı şekilde kafadan atılmaya çalışılır. Uyandıktan sonra eşin kontrol edilmesiyle, eşin devamlı terlemesini, kabus görmesini fark etmek mümkündür. Bu kabuslar neticesinde eşin şikayetçi olduğu görülebilir. 

– Kişi eşine yaklaştıkça, eş kaçmaya çalışır. Yapılmış olan büyünün mühim bir etkisidir. Cinsel hayat biter.

– Eşler arasında bıkkınlık olmuştur. Yalnızca kişiden değil, evliliğinden, çocuklardan dahi bıkkın bir hale düşer. 

Eşler Arasında Yapılan Büyüler Nelerdir?

​​​​Soğutma Büyüsü: Bu büyüde hedef eşlerin birbirinden soğumasıdır. Soğutma büyülerinde eşlerin arasının açılması, birbirlerine düşmesi hedeflenir. 

Bağlama Büyüsü: Evli çiftlerden bir taraf, üçüncü biri tarafından sevildiğinde, bu büyünün varlığından söz edilebilir. Genel olarak eşe yapılan bu büyü öncesinde ayırma büyüsü yapılmaktadır. Ardından bu çeşit büyüye başvurulur. Hedef ilk önce ayırmak ardından kendine bağlamaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ