7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Evlilik Büyüsü Nedir?

 • Evlilik Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Evlilik Büyüsü Nedir?

Güven sorunları, kısmetin kapalı olması, evliliğin önündeki engeller arasında yer alıyor. İnsanlar evliliklere artık sıcak bakmazken, evlilik büyüsü buna bir yandan çözüm oluyor. Evlilik büyüsü nedir ne işe yarar şeklindeki sorularınızı cevaplandırmaya çalışacağız.

Evlilik Büyüsü Nedir?

İnsanların birbirleriyle evlenmesi, birliktelik kurması eski dönemlere kadar uzanıyor. Hemen her kavmin kendine göre belirlediği kurallar vasıtasıyla evlilik gerçekleşiyor. Çağımıza baktığımız zaman evliliğin yeterince önemsenmediği aşikar. Dünyanın gerçeklerden uzaklaşması, sanal alemlerin varlığın, birlikteliklerin gittikçe azalacağını gösteriyor.

Haliyle dönemimizde evlenmek, birini ikna etmek zor oluyor. Karşınızdaki insan genellikle sizinle birlikte olmaya sıcak bakarken, evlilik olunca uzak durur. Böyle olmasını istemiyorsanız, evlilik büyüsü sizin için çare olabiliyor.

Aslında evlilik büyüsü kısmetin kapalı olması nedeniyle yapılıyor. Son zamanlarda bu büyüye daha çok ikna etme şeklinde yaklaşılmaya başlandı. Hangi amaçla başvurulursa da sonuç olarak karşıdaki kişi evlenmeye ikna ediliyor. Evlilik büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz. sonucu alıyorsunuz. Tabi istediğiniz sonucu alabilmeniz için büyüyü doğru adreste yapmanız gerekiyor.

Büyü doğru adreste yapılmadığı müddetçe, sorunlar yaşayabilirsiniz. Son dönemlerin çok popüler büyüsü olan evlilik tılsımı hakkında tüm bilgilendirmeyi medyum hocamız sizlere aktarabilir.

Evlilik Büyüsü Ne İşe Yarar?

Sevgili kardeşlerim, dünya gittikçe değişiyor. Eski dönemlerde insanlar birbirleriyle bir ömrü sorun yaşamadan geçirirken, şimdiki evliliklerin ömrü 1 yılı bulmuyor. Haliyle bu durum evlenme çağına gelmiş insanların, evlilikten bir nebze soğumasına sebep oluyor. Evliliğin bu kadar hor görülmesi, kısa sürmesi genellikle kuruma verilmesi gereken değerin, az olmasından kaynaklanıyor. İsterseniz evlilik büyüsü ne işe yarar onun hakkında araştırmalarımızı sizlerle paylaşalım.

 * Evlilik büyüsü, evlenmek istemeyen kişinin ikna olmasını sağlar. Evliliğe bakma şeklini değiştirir. Kişilerin evliliğe daha sıcak bakmalarını sağlar.

 * Evlenip boşanan kişilerin tekrardan evlenebilmesi için yapılabilir. İki taraf için yapılabildiği gibi sadece bir kişiye büyü yapılabilir.

 * Sevdiğiniz kişi sizi seviyor ama evlilikten çekiniyorsa onu bu büyüyle ikna edebilirsiniz. Evlilik büyüsü yapıldıktan sonra karşı taraf evliliğin güzel olduğunu düşünmeye başlar. 

 * Kısmetiniz kapalıysa evlilik büyüsünü yaparak kendinize uygun eş adayını bulabilirsiniz. Evlilik büyüsü bir yandan kısmetinizi açmış oluyor. 

Sevgili kardeşlerim evlilik büyüsü neden yapılır sorusunu cevaplandırmaya çalıştık. Genel anlamda isteksizlik, kısmetin kapalı olması sonucunda bu büyüye başvurulur. Sizde evlilik büyüsü yapıp, karşıdaki kişiyi ikna edebilirsiniz.

Evlilik Büyüsünün Etkileri Neler?

Sevgili kardeşlerim, evlilik uzun bir maratondur. Kurumun yürütülmesi, başarılı olabilmesi için karşılık anlayış ve sabır gereklidir. Karşılıklı sevgi olmadığı sürece, evliliğin yürümesi mümkün olmaz. Yürüse bile çok fazla sorunla karşılaşılır. Hayat tamamen zindana dönüşür. Hafife alınamayacak kadar sorumluluk isteyen evlilik, özellikle çağımızda, gençler tarafından çokta olumlu karşılanmıyor.

Evliliğin bu kadar az değer gördüğü dönemde, evlilik büyüsü yapmak insanlar için çare oluyor. Evlilik büyüsü yapan kişiler, büyünün etkilerini gördükten sonra, yaşam koşulları daha iyi hale geliyor. Peki, evlilik büyüsü etkileri nelerdir ? Yapıldıktan karşıdaki kişinin üzerinde etkileri nasıl görülür?

Büyünün iki amaçla yapıldığını belirtmiştik. Etkilerini de bu iki amaç üzerinde değerlendireceğiz. İlk olarak kısmetin açılması için yapılan büyünün etkilerine değineceğiz. Daha sonra birini ikna etmek adına yapılmış tılsımın etkilerini aktarmaya çalışacağız.

 Kısmet açılması için yapılan evlilik büyüsünün etkileri şöyle;

 • Yeni insanlarla tanışmanız için size kapıları açar. Kendinize uygun adaylarla karşılaşırsınız. En uygun kişiyle evlenebilirsiniz.
 • Karşınıza bir türlü sevebileceğin biri çıkmıyorsa, evlilik büyüsü bu anlamda sizlere yardımcı olacak. Hiç beklemediğiniz anda ömür boyu mutlu olabileceğiniz eş adayıyla tanışırsınız.

 İkna etmek için yapılan evlilik büyüsünün etkileriyse şöyledir;

 • Sevdiğiniz kişi evlilikten aşırı derecede korkabilir. Maddi yetersizlikler hissedebilir. Evlilik büyüsü onun evlilik hakkında olumlu düşünmesini sağlayacağından, bu faktörleri artık sorun etmeyecektir. 
 • Evlenmek istemeyen ama sizinle birlikte olmaktan hoşlanan kişinin düşüncelerini baştan aşağıya değiştirebilirsiniz. 

Evlilik Büyüsü Yapmak İstiyorum

Sevgili kardeşlerim, eminiz ki evlenmek adına birçok şeyi göze alıyorsunuz. Evlilik büyüsü yapmak istiyorum diyorsanız, size birkaç öneride bulunmamız gerek. Büyüyü yaptıktan sonra sonuçları kusursuz olarak almanızın ilk yolu, büyüyü bilen kişilere yaptırmanız. Konu hakkında daha detaylı açıklamalar yapacağız.

Sevgili kardeşlerim, evlilik büyüsü dikkat isteyen uygulamaların başında gelir. Acemi ellerde büyü çok farklı haller alıp, hayat boyu zorluklar çekmenize neden olabilir. Evlilik büyüsü yapmak isteyenler nelere dikkat etmelidir.

 • Büyüyü yapma amacınız ne olursa olsun, acele davranmayın. Sakin olun ve iyice düşünün. Size daha önce evliliğin uzun maraton olduğunu söylemiştik. Karşınızdakiyle evlilikte neler yaşayacağınızı iyice düşün. Evlilik, kısa süreli aşk yaşamaya benzemez.
 • Eğer kararınızı vermişseniz ve büyüyü yapacağınızdan eminseniz, işte o zaman doğru adımlar atın. Adımlarınızın öncesinden araştırmalarınızı yapmalısınız. Hangi medyumla çalışmanız gerektiğini sorgulayabilirsiniz.
 • Kaliteli, gerçek, güvenilir medyumla çalışmanız gerektiğini unutmayınız. Sizlere ancak gerçek medyumlar yardımcı olabilirler. Sahte medyumlar, büyünün tutmasını bırakın, sizi mağdur ederler. 

Yukarıdaki unsurlara dikkat etmeniz halinde büyüyü yapabilirsiniz. Unutmayın kardeşlerim, burada ne anlatıyorsak, tamamı sizin yararınızadır. 

Evlilik Büyüsünü Kimler Yapar?

Evlilik büyüsü yapmak için araştırma yapmamız gerektiğini belirtmiştik. Sevgili kardeşlerim evlilik büyüsü medyumu kim olmalı, özellikleri neler olmalı onu inceleyelim şimdi. Dilerseniz medyum hocamızla tanışabilir, konu hakkında kendisinden yardım alabilirsiniz.

Medyum hocamız, dünyanın ünlü hocaları arasında bulunuyor. İşte kardeşlerim, evlilik büyüsünü kim yapar sorumuzun cevabı. Daha doğrusu kimin yapması gerektiğini, özelliklerinin neler olması gerektiğini değerlendirelim. 

 • Evlilik büyüsü yapan kişiye medyum denir. Medyum kişi, dürüst, sağlam ve güvenilir olmalı. İlmi bakımdan kuvvetli olmalı.
 • Sağlam bir kişiliğe sahip olmalı. Büyü yapacağınız medyumun sertifikasının olup olmadığına dikkat etmelisiniz.
 • Büyüde kullanılan malzemeler dikkatle seçilmelidir. Büyüdeki malzemeleri doğru seçen kişi ancak gerçek medyum olabilir. Gerçek medyumlar sizlere bu konuda yardımcı olurlar.

Gerçek medyum arıyorsanız, büyü yapmada herhangi bir sorun yaşamak istemiyorsanız, size medyum hocamızı tavsiye ederiz. Kendisi Havas ilminin ileri gelenlerinden olup, geçmişindeki başarılı işlemleriyle tanınır. 

Evlilik Büyüsü Sonuçları

İki insanın birleşimi ve meyveler sunması şeklinde tanımlanan evlilik, bazen çok istenmesine rağmen gerçekleşmez. İstenmeyen kişiyle evlenmek durumunda kalınır. Sevgili kardeşlerim istemediğiniz bir kişiyle hayatınızı ortak edebileceğinizi düşünüyorsanız, size yanılıyorsunuz diyebiliriz. Onun yerine istediğini kişiyle evlenmek sizin için doğru karar olacaktır.

Evlilik büyüsünün sonuçları, Evlilik büyüsüyle bunu yapmak mümkün. Sevdiğiniz, vazgeçemediğiniz kişiyi büyüyle tesir altına alarak, sizinle evlenmesini sağlayabilirsiniz. Evlilik büyüsü sonuçları şöyle sıralanabilir. Büyünün doğru kişi tarafından yapılması bu sonuçları doğurur. İşte o sonuçlar;

 • Karşınızdakinin düşünceleri istediğiniz doğrultuda değişecektir. Size uygun kişiyi siz nasıl istiyorsanız, o da sizi arzu edecektir.
 • Mutlu olabileceğinizi düşündüğünüz kişiyle hayatınızı birleştirebilirsiniz. Sevmediğiniz insanla evlenmekte zorunda kalmazsınız.

Büyünün kısa sonuçları böyledir. Evlilik yaşamınızda mutlu olmayı arzu ediyorsanız, medyum hocamıza hangi büyüye başvuracağınız hakkında soru sorabilirsiniz. Kendisi bu konuda sizi içtenlikle cevaplayacak ve derdinizle hemhal olacaktır. Unutmayın, dürüst, güvenilir, resmi çalışan medyumla çalışmak, pişmanlık yaşamamak için gereklidir. Tercihlerinizi doğru yapmalısınız. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ