7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır

  • Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır için yorumlar kapalı
Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır

İnternet ortamında medyum sayısının gittikçe artması, güvenilir medyum kim sorusunu sordurmaya başladı. İnsanların güvenilir ve sahte medyum kavramını bilmeden hareket etmesi ise çok büyük riskler ortaya koyuyor. Bu yazıda güvenilir medyumu öğrenirken, öte taraftan sahte medyumu da tanıyacaksınız. 

Güvenilir Medyum Kimdir?

Değerli kardeşlerim, büyülerin Orta Asya’da ortaya çıktığı düşünülür. Bu süreç çok çok eski tarihlere dayanıyor. Büyülerin kökeni ve tarihi buraya dayanıyorsa, ilk medyumların da buralardan çıktığını söylemek mümkün. Geçmiş dönemlerden bugüne medyumlar, devamlı ilgi gören kişiler olmayı başarmışlardır.

Fakat geçmişle bugün arasında artık bazı farklar bulunuyor. Elbette geçmişte de sahte medyum vak’aları meydana gelmiştir. Lakin günümüzde olduğu kadar olmadığını söyleyebiliriz. Sevgili kardeşlerim, güvenilir medyum nasıl anlaşılır sorusunun çağımız şartlarında artık bir ihtiyaç olarak cevaplandırmak durumundayız. 

Çünkü etrafta kendisini medyum olduğunu söyleyen çok sayıda sahtekar bulunuyor. Evet kardeşlerim bunu üzülerek söyleyebiliriz. Ama merak etmeyin, bu yazıyı okuyorsanız çok şanslısınız demektir. Çünkü burada asıl medyumla olmayan medyumun farklarını bariz bir şekilde birbirinden ayırt edebilirsiniz.

Değerli kardeşlerim her şeyden öte gerçek medyum konusunda lütfen duyarlı olun. Bizlere dertlerini açmaya gelen kardeşlerimizin bir kısmı daha önce yaşadıkları medyum deneyimlerini anlatırlar. Ne yazık ki bunlar sahte medyum mağduriyeti yaşayan kişilerdir. Hem boşa ümit verilmiş hem de paralarından olmuşlar. Bunu siz yaşamayın diye bu yazıyı kaleme aldık. Tabi medyum Seyfullah hocamızın bilgisi dahilinde.

Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır?

Güvenilir bir medyumu anlamanın pek çok yolu olabilir. Bu yollardan hepsine göz atamamız gerekecek. Sevgili kardeşlerim, yaşadığımız çağın yetersiz verileri bize gerçek medyumu bulmakta bile zorluk çektiriyor. Ama sizin dikkat etmenizde fayda var.

Değerli kardeşlerim, güvenilir medyum dediğimiz kavram, kendiniz bilen, geçmişi belli olan kişi demektir. Güvenilir bir medyumda hangi özellikler olmalı onu konuşacağız. Güvenilir medyum anlama yöntemleriyle sizde artık fark edebileceksiniz. 

 * Güvenilir medyum samimidir ama laubali değildir. Size işlemleri hemen 1 saat içinde bitireceğini söylemez. Sabırlı olmanızı temenni eder ama oyalamaz. 

 * Geçmişine ait bilgileri istediğiniz zaman bulabilirsiniz. Bu bilgileri gerek kendisi gerek etrafından rahatlıkla öğrenebilirsiniz. 

 * Hakkında yapılmış yorumlar nasıl, olumlu bir kişiliğe sahip mi, insanlara nasıl davranıyor, bunları mutlaka bir kenarda not alın. Özelliklerinin her birisi size lazım olacaktır.

 * İlmi yönden zengin olup olmadığını araştırabilirsiniz. Hocanın, hangi hocalardan eğitim aldığı ilk araştırma konunuz olabilir. 

 * Kendisiyle yüz yüze görüşmek istediğinizi söyleyin. Güvenilir medyumlar tereddüt etmeden bunu kabul edeceklerdir. Sizin onlarla görüşmeniz, sizi tanımalarına, daha iyi yardımcı olmalarına olanak tanıyacaktır.

 * Sizi dinlerler. Sizin derdiniz ister büyük ister küçük olsun, samimiyetle dinlerler. Daha sonra çözümlerini ortaya koyarak çalışmalarını başlatırlar. Çalışma başladıktan sonra kimseyle pek haşir neşir olmazlar. 

 * Güvenilir medyum, kendiniz büyük görmeyen hocadır. Ona dilediğiniz zaman soru fırsatını size verecektir. Her açıdan size kulak asarlar.

Güvenilir medyum özellikleri bunlar kardeşim. Muhtemelen etrafınızda böyle bir medyum bulamayacaksınız. Hatta dünyada ararsanız, böyle medyumların 3-5 tane olduğunu görebileceksiniz. Ama dünyanda nam salmış medyum Seyfullah hoca var. O dünyadaki birkaç medyum arasında yer alıyor. 

Güvenilir Medyum Nasıl Bulunur?

Kardeşlerim, güvenilir bir medyum bulmanın sırrı çok aramak değildir. Mühim olan onu doğru yerde aramaktır. Tabi ne aradığını bilmek de bulunacak şeyin değerini daha da artıracaktır. Sevgili kardeşlerim, medyum aramak gerçekten zor gibi görünen ama zor olmayan bir olaydır. Kriterleri yerine getirdiğiniz zaman sadece birkaç dakika içerisinde en güvenilir medyumu bulabilirsiniz.

Güvenilir medyumu bulmanızın ilk şartı, araştırmalarınızı doğru yapmanızdır. Yapacağınız medyum araştırmalarınızı baştan savma yaparsanız, asla güvenilir bir medyumla tanışmazsınız. Sürekli kim olduğu belli olmayan kişiler karşınıza çıkar.

Böyle olmaması için araştırmanızı doğru yapın. Örneğin hakkında yapılan yorumlara çok detaylıca bakın. Aynı şekilde kim olduğuna, geçmişinde neler yaptığına bakın. Kimlerden eğitim almış, hangi alanlarda uzman, bunları dikkate alın.

Sahte Medyum Nasıl Anlaşılır?

Sahte medyum sıkıntıları her geçen gün artıyor. Aslında kardeşlerim ı kişilere sahte bile olsa, medyum dememek gerekiyor. Onlara sahtekar demek kanımca yeterli olacaktır. Bahsedilen bu sahtekarların kolayca anlaşılabildiğini söyleyebiliriz. Güvenilir medyum bulmak düşünceniz varsa önce sahteleri tanımalısınız. Sahtekar kişiler kendilerini kolay ele verirler. Buradaki bilgilerle de bunu sizde anlayabilirsiniz.

 * Bu kişiler asla ama asla, rol icabı bile olsa yüz yüze görüşmeye yanaşmazlar. Ola ki yüz yüze görüşmeyi kabul ettiler. Aşırı heyecanlı olduklarını, acele ettiklerini fark edebilirsiniz. O kadar heyecanlı olurlar ki adeta yangından mal kaçırır havasını yansıtırlar. 

 * Akılları fikirleri paranın üzerindedir. İstemeseler bile bunun hakkında mutlaka konuşacak olurlar. Resmi bir belgeleri yoktur. Onlara bunu sorduğunuzda mutlaka bir bahane üretirler.

 * Kafalarında asla bir plan proje yoktur. Büyü işlemlerinde her zaman geri planda durmayı tercih ederler. Sizi oyalamak onların en çok tercih ettikleri yöntemdir.

 * Sahte medyumların en önemli özelliği, kendilerini sürekli güncel tutarlar. Yani çağın şartlarına uyarlar. Ama siz bunu fark bile edemezsiniz.

Sahte medyumları anlamak ve bununla uğraşmak durumlarıyla karşılaşmak istemiyorsanız, medyum Seyfullah hocamızı hemen tercih edebilirsiniz.. Medyum hocamız, araştırma yapmanıza gerek kalmadan size en hizmeti vereceğinden emin olabilirsiniz.

Dünyaca ünlü olan medyum Seyfullah hocayla dilediğinizde istediğiniz şekilde görüşebilirsiniz. En güvenilir medyum olma özelliğine sahip Seyfullah hocamızla ilgili istediğiniz tüm araştırmalarınızı kolayca yapabilirsiniz. 

Dünyaca Ünlü Güvenilir Medyumlar

İnsanlar her zaman bir iş yapacakları zaman güvenmek isterler. Lakin hayatın temposu, hız ve heyecan bazen bunu mümkün kılmaz. İstemeden de olsa bilinmeyenlerle karşılaşabiliriz. Aslında sorun yaşamamak için önemli olan da bu kısa süre içerisinde sorun yaşamamaktır.

Kardeşlerim, arayışlarınızda sorun yaşamak istemiyorsanız, sıkıntılarınızı çözmek adında, medyum hocayı önceden belirlemiş olmanız yeterli olacaktır. Sonraki süreçte başınız ne zaman sıkışırsa daha rahat işlem yapabilirsiniz.

Bu doğrultuda sizlere dünyaca ünlü medyum hocamız medyum Seyfullah hocayı önerebiliriz. Kendisi dünyanın çok sayıda yerinde tanınıyor ve talep görüyor. Dünyaca ünlü medyum hocamızla hemen görüşerek kendisinden feyiz almaya başlayabilirsiniz. 

Medyum Arıyorum

Sevgili kardeşlerim, büyü bozma işlemi yapacaksınız. Bunun için saatlerce güvenilir medyum aramak, hepsinde kararsız kalmak gerçekten zorlu bir süreçtir. Çünkü arada birçok fırsatı da kaçırmış olabilirsiniz. Yukarıda bahsini ettiğimiz güvenilir medyum kriterlerini uygularsanız, aslında herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız ama bu durumda önceden belirleme kuralına riayet etmelisiniz. 

Sevgili kardeşlerim medyum arıyorum, bana güvenilir medyum lazım diyorsanız, medyum Seyfullah hoca tam size göre. İlmi, becerileri, bildikleri ve şimdiye kadar verdiği hizmetler, onun ne kadar özel olduğunu gösteriyor. İsterseniz sitemizde hocamızın geçmişini rahatlıkla bulabilirsiniz. Yine hocamız hakkında yapılmış tüm yorumları sadece tek bir tuşla bulabilirsiniz.

Değerli kardeşlerim hocamızın sizlere kıymetli bir çalışma sunacağından emin olabilirsiniz. Kendisiyle görüşmeye başladıktan sonra bunu kendiniz de hissedebilirsiniz. Hocamız kadar profesyonel ve işinin ehli birini bulmanız gerçek anlamda çok zordur. Seyfullah hocayla görüşmek için lütfen buyurun gelin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ