7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kemik Büyüsü Nedir? Kemik Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Kemik Büyüsü Nedir? Kemik Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Kemik Büyüsü Nedir? Kemik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kemik Büyüsü Nedir? Kemik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kemik büyüsü nedir? Kemik büyüsü nasıl yapılır? Merak edenler için bu konu üzerinde duracağız. Kemik büyüsü, uygulanışına bağlı olarak 6 farklı amaca yönelik yapılabilmektedir. Bu büyü kırmızı büyüler arasında yer almaktadır.

Bu durumda öncelikle sizlere kırmızı büyüler hakkında bilgi verelim.  Kırmızı büyüler, kan ritüelleri ile gerçekleştirilmektedir. Kemik büyüsü yapmak için hayvanın kemiklerine ihtiyaç vardır. Bu büyünün bir özelliği de bu hayvanın sadece bu büyü için kurban edilmesi gerekmektedir. Günümüzde çok fazla uygulanmayan kemik büyüsü eğer bu alanda uzmanlaşmış bir medyum hoca bulunursa bu büyüden etkili sonuçlar almak mümkündür.

Kemik Büyüsü Etkileri

Kemik Büyüsü

Kemik Büyüsü

Kemik büyüsünün nasıl yapıldığından bahsetmeden önce kemik büyüsü etkileri nelerdir? Bu büyüden fayda görmek için kırmızı büyüler alanında uzman bir medyum hocadan yardım almak gerekir.  Kemik büyüsünün etkileri aşağıda maddeler halinde verilmiştir. Bu etkiler nelerdir sizler ile paylaşalım.

  • Kemik büyüsü en sık aşık etme niyeti ile yapılmaktadır. Bu sebeple uygulanan kemik büyüsünün aşık edemeyeceği kişi yoktur çünkü bu büyünün etkilerine karşı koymak neredeyse imkansızdır.
  • Ayrıca kötü niyetle ilişkileri sonlandırmak için de uygulanabilen kemik büyüsünün etkilerine maruz kalan çiftin birbirine olan tüm ilgisi ve alakası ve aralarındaki ilişki bitmektedir.
  • Kemik büyüsünün etkileri altına giren çiftlerin ayrılması en fazla 1 ay sürmektedir. Çünkü büyünün çok hızlı ve giderek artan bir şekilde işlemektedir.
  • Kemik büyüsü zarar verme amacı ile uygulanırsa eğer düşmanlara huzursuzluk, bereket bağlanması, kısmet kapanması gibi etkileri yöneltmek mümkündür.
  • Aynı zamanda zarar vermek niyetiyle kemik büyüsünün yapılması halinde düşmanları delirtme, ruhsal sağlıklarına ciddi zararlar vermek mümkündür.

Kemik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kemik büyüsü nedir? Kemik büyüsü nasıl yapılır? Konulu bastığımızda bir de kemik büyüsü nasıl yapılır? Onu bir inceleyelim.

Kemik büyüsü eğer iyi niyetle aşık etmek için kullanılacaksa bu durumda kasaplardan elde edilebilecek herhangi bir kemik kullanılabilir. Ancak zarar verme niyetli yapılacak kemik büyüsü ritüelinde kullanılacak olan kemikler, büyüyü yapacak olan kişi tarafından kurban edilen bir hayvandan alınmalıdır. Buradaki vahşi detay ise büyünün zarar verme niyetiyle yapılmasını azaltmaktadır. Çünkü hiç kimse kendi elleri ile bir canlıyı kurban etmek ve kemiklerini büyüde kullanmak istemez. Bunun en büyük nedeni ise günah işlenmesidir. Çünkü büyü işlemi için kurban edilen hayvanın eti kullanılmamaktadır. Kemik büyüsü için kurban edilen hayvanın kemikleri büyüde kullanılmaktadır. Ancak eti kötü etkilerden dolayı yenmez ve ateşe atılıp yakılır. Bu büyüde görüldüğü gibi hem vahşi hem de israf olan bir işlem söz konusudur.

İyi Niyetle Yapılan Kemik Büyüsü

Ancak kemik büyüsünün iyi niyetle aşık etmek ya da hayırlı olmayan çiftleri zararsız bir şekilde ayırmak için yapılmasında herhangi bir engel yoktur. Kemik büyüsü işlemi işinin ehli bir medyum hoca tarafından uzaktan da yapılabilir. Kemik büyüsü en iyi hayvanın sağ arka bacağından yapıldığında etkilerini göstermektedir. Ama alternatif olarak sol arka bacak da kullanılabilir. Kemik büyüsü yapılırken kemik iyice ezilir ve hayvanın kanı bir miktar safran mürekkebi üzerine dökülür. Ondan sonra bir derinin üzerine alınan kemik parçaları safran mürekkebi ile iyice ovalanmaktadır.

Kemik parçalarının her yeri safran ile kaplandığında büyünün diğer yapım aşamalarına geçilebilir. Antik çağlarda daha sık yapılan bu büyünün kesinlikle kırmızı büyü yapan işinin ehli medyum hocalar tarafından yapılması gerekmektedir. Bu yüzden de bu büyünün sıradan kişiler tarafından yapılması önerilmemektedir. Kemik büyüsü nedir? Kemik büyüsü nasıl yapılır? Konularında merak edenler için bilgiler bu yazıda sizlere sunulmuştur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ