7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kendinizi Kötü Ruhlardan Nasıl Korursunuz?

  • Kendinizi Kötü Ruhlardan Nasıl Korursunuz? için yorumlar kapalı
Kendinizi Kötü Ruhlardan Nasıl Korursunuz?

Kendinizi Kötü Ruhlardan Nasıl Korursunuz?

Kendinizi kötü ruhlardan nasıl korursunuz sorusu sıkça karşımıza çıkan bir sorudur. Bazı durumlarda insanlar kendilerini ruhsal açıdan yalnız ve bunalmış hissine kapılabilmektedirler. Böyle olunca da birçok anlamda çözüm arayışına girmektedirler. Bu nedenle de medyum hocalardan destek alma durumu ortaya çıkmaktadır. Özellikle bu açıdan kendilerinde büyü olduğu ve bu büyülerden kurtulmak için neler yapılması gerektiği ile ilgili bilgi sahibi olmak istemektedirler.

Kötü ruhlardan korunmak için bazı durumlarda medyum hocalar farklı uygulamalar yapmaktadır. Bunların başında muska ve vefkler gelmektedir. Tılsımlı sözler ve dualar ile hazırlanan bu vefk ve muskalar sayesinde kötü ruhların etkilerinden korunma sağlanmaktadır. Üzerinizde bulunan etkinin fiziksel olmadığı düşünüldüğünde manevi yönden kaynaklı olduğu ortaya çıkmaktadır. Böyle olunca da kötü ruhlardan korunma yöntemlerinden faydalanılmaktadır. Bunun için de medyum hocalardan profesyonel bir destek alınabilmektedir.

Kötü Ruhlardan Korunma Yöntemleri Nelerdir?

Kendinizi kötü ruhlardan nasıl korursunuz ya da bunun için korunma yöntemleri nelerdir sorusu birçok kişi tarafından sorgulanmaktadır. Genel olarak kötü enerjilerden, kötü ruhlardan ya da büyülerden kurtulmak için dua, sure ve tılsımlar kullanılmaktadır. Hayatınızda manevi olarak zorluklarla karşılaşıldığında ilk akla gelecek olan düşünce kötü ruhların etkisinde kalınmış olma ihtimalidir. Bu ihtimal göz önüne alındığında medyum hocalar tarafından hazırlanan muska ve vefkler gündeme gelmektedir. Tılsımlı sözler ve dualar eşliğinde hazırlanan bu uygulamalar bazı durumlarda üzerlik olarak anılmaktadır. Her amaç için yapılan bu uygulamalar sayesinde kötü ruhlardan korunma sağlanmaktadır.

Bazı durumlarda bireylere büyüler yaptırılmaktadır. Bu büyülerin yapılmasının ardından kişilerde fiziksel ve ruhsal değişiklikler meydana gelmektedir. Özellikle şer büyüler olarak bilinen kara büyüler yapıldığında farklı ruhsal sorunlar ortaya çıkmaktadır. Büyü yapılan kişiler bunun farkına varmakta zorlanabilir. Fakat çevresinde bulunan kişiler tarafından fark edilebilmektedir. Bu nedenle bu durumdan kurtulabilmek için medyum hocalar devreye girmektedir. Üzerinde büyü kaynaklı problemler olduğunu düşünen kişiler yapılacak olan tılsımlı muskalar ile bu sorunlarından kurtulabilmektedirler. Özellikle böyle durumlarda bireyler kötü ruhların kendileri üzerindeki olumsuz etkilerinden dolayı çok farklı sorunlar yaşayabilmektedirler.

Kötü Ruhlardan Korunmak İçin Okunacak Dualar

Kendinizi Kötü Ruhlardan Nasıl Korursunuz?

Kendinizi Kötü Ruhlardan Nasıl Korursunuz?

Kendinizi kötü ruhlardan nasıl korursunuz konusunda bir araştırma yapıldığında karşımıza dua ve sureler de çıkmaktadır. Medyum hocalar tarafından belli ilimler ışığında yapılan muska ve vefklerin dışında okunması gereken dua ve sureler de bulunmaktadır. Bu dua ve sureler belli saatlerde ve belli sagılarda okunması gerekmektedir. Bu şekilde bir uygulama yapıldığında kötü ruhların sizi manevi yönden etkilemesinin önüne geçilecektir. Özellikle böyle durumlarda okunması gereken surelerin başında Felak ve Nas Sureleri gelmektedir.

  • Felak Suresi: “Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak Min şerri mâ halak Ve min şerri ğasikın izâ vekab Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad Ve min şerri hâsidin izâ hased” şeklindedir. Anlamı ise; “Sığınırım o sabahın Rabbine, Yarattığı şeylerin şerrinden, Karanlığı çöküp bastırdığında bir gecenin şerrinden, o düğümlere üfleyen üfürükçülerin şerrinden ve kıskançlık gösterdiğinde bir kıskancın şerrinden!” şeklindedir.
  • Nas Suresi: “Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbinnâs Melikinnâs İlâhinnâs Min şerrilvesvâsilhannâs Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi Minelcinneti vennâs” şeklindedir. Anlamı ise; “Sığınırım ben insanların Rabbine, İnsanların hükümdarına, İnsanların ilahına, O sinsi vesvesecinin şerrinden. O ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar. Gerek cinlerden, gerek insanlardan.” Şeklindedir.

Bu duaların her gün yedi kere okunması sayesinde kötü ruhlardan korunma sağlanmaktadır. Medyum hocaların uygulamalarından sonra sıra ile her gün akşam ezanından hemen sonra yedişer kez okunması tüm kötü enerjilerden korunma sağlanmaktadır. Kendinizi kötü ruhlardan nasıl korursunuz sorusunun bir diğer cevabı da bu surelerin okunmasından geçmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ