7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kocayı Eve Nasıl Bağlarım?

  • Kocayı Eve Nasıl Bağlarım? için yorumlar kapalı
Kocayı Eve Nasıl Bağlarım?

Kocam evde durmuyor, kocamı nasıl eve bağlayabilirim diyenlere bu yazıyı sonuna kadar okumalarını tavsiye ediyoruz. Bağlama büyüsü ile yapılacak bu işlemin tüm detayları aşağıda yer alıyor. Keyifle okumanız dileğiyle.

Kocamı Eve Nasıl Bağlarım?

İnsanların büyük bir bölümü ne yazık ki kocalarından şikayetçidirler. Hanımlar, bunun nedenini sorarsanız, evliliğin getirdiği şartlar diyebiliriz. Düşünün ki sizinle evlenmeden önce kocanız dilediği gibi dolaşırken, şimdi şartlanmış durumda, üstelik para kazanması da gerekiyor. O halde kocanızı gözü dışarıda olursa, öncelikle sabırlı olmanız gerekiyor. Sizde kocam benden sıkıldı, başka kadınlara bakıyor, ne yapmalıyım diye kendinizi yoruyorsanız, korkmayın. Sizin için bağlama büyüsü var. Bağlama büyüsü yapıp, kocanızı eve bağlayabilir, yuvanızı kurtarabilirsiniz. 

Kocam Evde Nasıl Bağlanacak?

Elbette bu durumu yanlış anlayan kardeşlerimiz de var. Bazısı kocasını iple eve bağlama şeklinde düşünüyor. Ancak bu böyle bir durum değil. Bağlama büyüsüyle, kocanız size ve evinize sadık bir hale geliyor. Sizi terk etme düşünceleri, başka kadınlarla birlikte olma istekleri tamamen sona eriyor. Yuvanızı kurtarıyorsunuz. Kocanız sizin bir dediğinizden çıkmayacak. Varsa çocuklarınız, onlara daha çok düşkün olmaya başlayacak. Cinsel hayatınız her zaman daha iyiye gidecek. Kısacası eviniz tekrar eski huzuruna kavuşacak.

Kocayı Eve Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Ülkemizde özellikle eski dönemlerde evlilikler görücü usülüyle yapılırdı. Şimdilerde bu durumda azalma olmasına rağmen, evliliklerden gelen şikayetlerin artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Evlilik başlı başına sorumluluk gerektiren, iki tarafın da bu sorumluluğu yüklenmesini istediği bir kurumdur. Bu kurumun gereklilikleri bazı dönemlerde daha zorken bazı dönemlerde kolaylaşabilir. Ne yazık ki yine ülkemizde bazı kocalar, eşleriyle aldatma girişiminde bulunabiliyorlar. Kadınlar bunu öğrendiklerinde yuvaları dağılmasın diye sessiz kalıyorlar. Ancak artık sessiz kalmaya gerek yok. Çünkü bağlama büyüsü var. Bağlama büyüsüyle kocanızı kendinize ve evinize bağlayabilirsiniz. 

Büyünün yapılma nedeni de bu aldatmaların önüne geçmek, yuvayı kurtarmaktır. Aksi halde yuvanız dağılır hale gelebilir. Çocuklarınız varsa anne ve babanın ayrı kalma zorluklarına katlanmak durumunda kalır. Bu psikoloji çocuklarınızın çocuklarına, torunlarına, onların da torunlarına kadar uzar gider kardeşlerim. Bağlanma büyüsü böyle bir sorun yaşamamak için biçilmiş kaftan. Güvenilir medyum hocamıza danışarak hemen kocayı eve bağlama büyüsü yapabilirsiniz. 

Kocam Eve Ne Zaman Bağlanır?

Kocanızı eve bağlamanız yapacağınız büyüye, bağlama büyüsü deniyor. Bağlama büyüleri, kendi aralarında oldukça farklı guruplara ayrılırlar. Her bir büyü farklı amaçla yapılabiliyor. Bu büyü çeşitlerinden birisi de kocayı eve bağlama büyüsüdür. Özellikle kocamı eve nasıl bağlarım diye sorup, bu büyüyü yapanlar, sonraki süreçte neler olacağını merak ederler. Bizde sizlere koca bağlama büyüsü yapıldıktan sonra yaşanacakları biraz özetlemeye çalışalım.

* Bağlama büyüsü yapmak, bir medyum işidir. Medyum bu büyüyü yaptıktan sonra, kocanız birinci haftadan sonra etki altına girer. Süreç 1-2 arasında devam eder. Kocanız eve döner ve artık daima sizin yanınızda kalır.

* Kocanızın düşünceleri size ve evinize evrilecek şekilde pozitif anlamda değişim gösterecek. Bu aşamadan sonra kocanız düşüncelerinde size dönme hayalleri kurmaya başlayacak. Huzurun sizin yanınız ve kendi evi olduğunu anlayacak.

* Şatsız kocanız artık sizi daha çok sevmeye başlayacak. Çocuklarınız varsa kocanız onlara daha fazla değer vermeye başlayacak. 

* Kocanız yaklaşık 1 ay sonra kendi ayağıyla eve gelecek ve artık sürekli burada sizinle kalacaktır.

Görüldüğü gibi kocanız evinize bu şekilde bağlanacaktır. Ancak tüm sürecin böyle olumlu olmasını istiyorsanız, mutlaka ehil bir medyum tarafından büyüyü yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. 

Kocayı Eve Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyülerinin çeşitleri birbirlerinden oldukça farklı olabilirler. Örneğin bazıları, sevgiliyi bağlamak için yapılırken, bazıları kocayı eve bağlama büyüsü şeklinde yapılır. Bağlama büyüsü nedir denildiği zaman akla ilk gelen büyüler arasında koca bağlama büyüsü gelir. Eve kocayı bağlama büyüsü şeklinde anılan bu büyü farklı biçimlerde yapılabilir. Bu tamamen medyumun kararına bağlıdır. Ancak en çok kullanılan yöntem resimle kocayı bağlama büyüsüdür.

İhtiyacınız olan şeyi zaten medyum belirtecek ancak biz burada belirtelim. Öncelikle kocanızın bir adet fotoğrafını yanınızda götürmelisiniz. Bu fotoğrafın yeni olmasına dikkat edin. Medyum kocanızın ismini, soy ismini, anne ve baba adı, varsa çocuklarınızın adı, kocanızın doğum yeri ve tarihi şeklinde sorular sorabilir. Bu soruları doğru vermeniz oldukça önemlidir. Eğer bilgiler yanlış olursa büyünün tutmayacağını söyleyebiliriz. En iyi bağlama büyüsü şeklinde bilinen koca eve bağlama, Türkiye’den birçok insanın tercihidir. Ülkemizde birçok insan bu büyüyü yapmak için alanında ehil uzman medyum hocamıza başvuruyor. 

En Etkili Kocayı Eve Bağlama Büyüsü

İnsanlar arasında şöyle yanlış bilinen bir durum vardır. Bağlama büyüleri heme tutar diye. Hayır böyle bir şey yok sevgili kardeşlerim. Tüm büyüler hemen tutsa, zaman gerektirmese, emek verilmese herkes büyü yapardı. Büyü yapmak sabırlı insanların işidir. Şimdi buradan sizlere yapıldıktan sonra çok fazla etki gösteren büyüden bahsedeceğiz. Bu büyüyle sizde kocanızı eve mıh gibi oturtabilirsiniz. Kocanız bu büyüden sonra artık evden adım atmaya korkar olacak. Hazır mısınız?

Vefk şeklinde yapılan büyüde ilk olarak sizin ve kocanızın bilgileri alınır. Daha sonra işlem tamamen yazılıp bitirilir. Vefk yazıldıktan sonra 7 gün süreyle çeşitli dualar okunur ve büyünün tutması için manevi varlıklarla iletişime geçilir. 7 gün sonunda yazılan vefk muska şekline getirilir. Bir kısmı size kocanızın suyuna atmanız için verilir. Bir kısmı toprağın altına gömülür. Tarihte en etkili bağlama büyülerinden birisi de vefk şeklinde yapılan bu büyüdür. Bir diğer etkili büyü papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü hakkında araştırmalar yaptığınız zaman oldukça etkili ve ağır olduğunu görebilirsiniz.

Evde Kocayı Bağlama Büyüsü Yapmak

Bağlanma büyüsü muhakkak işin uzmanı olan medyum tarafından yapılmalıdır. Kişinin evde bu büyüyü yapması elbette mümkündür. Ancak bunun için büyü kitaplarında araştırmalar yapılmalı, manevi alemlerle irtibat kurma öğrenilmelidir. Eğer bunlar yapılmayıp, etkili bağlama büyüsü yapılmaya kalkılırsa, sonuçlar kötüleşebilir. Manevi alemlerdeki varlıklara bulaşırsanız sorun çıkabilir.

Kocayı Bağlama Büyüsünü Kim Yapmalıdır?

Bu soruya daha önceki yazılarımızda değindiğimiz gibi burada da değinmek istiyoruz. Tüm büyüler muhakkak ehil kişiler yapılmalıdır. Büyüler basit oyun alanları değildir. Onu yapmak için bilginizin olması, kozmolojiyi söküp yutmuş olmanız, etrafınızdaki insanların anatomisini bilmeniz mutlaka gereklidir. Eğer bunları bilmiyorsanız, kesinlikle büyüyü yapmamalısınız. Kocayı eve bağlama büyüsü, işinin uzmanı olan ve tecrübeleri belli olan medyumlar tarafından yapılmalıdır. Hem daha doğru hem daha güvenilir olacaktır.

Hangi Medyuma Başvurmalıyım?

21.yüzyılda büyülere olan talepler arttığından medyum sayılarında artışlar yaşanmıştır. İlmi bilgi edinen insanlar hemen medyumluk ilan ederek, insanlar için büyü yapmaya başlamışlardır. Ancak bilinmelidir ki medyum olabilmek için bu konuda doğuştan yetenekli olmak gerekiyor. Yine sonradan mutlaka başka hocalar tarafından eğitim alınmış olması şarttır. Bu şartları yerine getiren tüm medyumlara başvurabilirsiniz. Ancak sizlere tavsiyemiz Türkiye’nin en iyi medyum hocasına başvurmanız olacaktır. Sitemizden kendisine ulaşabileceğiniz medyum hocamız size büyüyle ilgili tüm konularda en iyi desteği sağlar. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ