7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Medyumun Bağlama Büyüsündeki Etkisi

  • Medyumun Bağlama Büyüsündeki Etkisi için yorumlar kapalı
Medyumun Bağlama Büyüsündeki Etkisi

Medyumun Bağlama Büyüsündeki Etkisi

 Medyumun bağlama büyüsündeki etkisi tamamen vardır dense yeridir. Bilhassa yıllardan beri büyü yapan medyumlar artık tamamen işin uzmanı olmuştur. Hangi konuda hangi çeşit bağlama büyüsünün yapılacağına hemen karar vermektedirler. Hangi yöntem kullanılacak, hangi cisimler kullanılacak, neler yazılacak, neler yapılacak gibi pek çok yönteme pratik şekilde karar verirler.

Daha önce hiç büyü yapmayan ile yıllardır bu işi yapan insanların arasında tabii ki fark vardır. Uzun zamandır uğraşan kişiler, yani medyumlar daha pozitif sonuçlar alır. Yeni başlayan kişiler ise ne yapacağını nasıl yapacağını tam bilmediğinden çok da olumlu sonuçlar alamayacaktır. O yüzden medyumlar bağlama büyülerinde oldukça etkilidir.

Medyumlar Nasıl Bağlama Büyüsü Yapar?

Medyumlar kendisinden bağlama büyüsü yapmasını isteyenler için bu büyüyü yaparlar. Kişileri isteklerine ulaştırmak için yaparlar. Mesela bir kişi birine karşı hisler besliyorsa ve bu hislere karşılık alamıyorsa aklına bağlama büyüsü gelebilir. Kendisi yapmayı bilmiyorsa yapacağı tek şey bir medyuma gitmek olacaktır. Medyuma gittiğinde ise medyum isteğini cevapsız bırakmayıp ona gerekli uygulamaları yapacaktır.

Medyumlar genel olarak yukarıda da belirtildiği üzere kişiler istediği için bağlama büyüsü yaparlar. Her medyumun bağlama büyüsü üzerindeki etkisi farklıdır. Tıpkı her doktorun uyguladığı tedavi yöntemlerindeki fark gibi. Medyumun bağlama büyüsünde etkisi ilk cümlede de söylendiği üzere çok fazla vardır. Medyumların olumlu büyü sonuçları evde yapılan büyü sonuçlarına oranla daha fazladır.

Bağlama Büyüsünün Daha Etkili Olması İçin Yapılabilecekler

Büyü konusunda hemen hemen herkes az çok bilgiye sahiptir. Bilgiler ışığında herhangi bir büyü yaptırılınca hızlıca sonuç almak istenir. Hızlı olmasının yanında etkili olması da çok istenir. Durum böyle olduğunda bağlama büyüsü ya da yapılan büyünün daha etkili olması için yapılacak şeyleri araştırırız. Medyumun bağlama büyüsünde etkisi ile daha etkili büyü sonuçları için yapılabilecek şeyler vardır. En çok bilinenleri birkaç maddede şu şekilde belirtebiliriz;

  1. Daha etkili bir büyü için medyumlarınızın dediklerini uygulamanız gerekir.
  2. Büyüye tamamen inanmak gerekir.
  3. Her aşama istekle ve inançla tamamlanmalıdır.
  4. Güvenilir ve doğru medyum seçilmelidir.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ