7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Nasibim Kısmetim Kapalı Mı?

  • Nasibim Kısmetim Kapalı Mı? için yorumlar kapalı
Nasibim Kısmetim Kapalı Mı?

Nasibim kısmetim kapalı mı aklınızda şüphe varsa yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü nasibin kapalı olduğunun birçok belirtileri bulunmaktadır. Bu belirtileri hissettiğinizde neler yapmalısınız? Açılmasını beklemeli ve bu zamanda zor bir dönem mi geçirmelisiniz? Önce nasip kısmet diye adlandırdığımız bu kelimenin ne anlama geldiğine bakalım…

Nasip, insanın payına düşen nimetler anlamını taşımaktadır. Bunlar bazen az bazen de çok olarak verilmektedir. Nasibinizin çok olmasında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşılmaz. Hayat gayet güzel ve her şey yolunda ilerler. Ama kısıtlı olarak verilen nasipte birçok sorunlar da beraberinde gelmektedir. Kısmet diye adlandırdığımız kelimenin de birçok anlamları vardır. Bunlardan bir tanesi Allah’ın bizim için uygun gördükleri anlamına gelmektedir. Yani bu iki kavram birbirine oldukça fazla benzemektedir.

Nasibin açık olduğu her zaman anlaşılır. İş hayatında güzel paralar kazanıyorsak, yüksek mevkilere eriştiysek nasibimiz açıktır. Aşk hayatında istediğimiz gibi bir sevgilimiz ya da eşimiz varsa, mutlu bir yuvaya sahipsek bu nasipler bize Allah tarafından verilmiş demektir. Ama hayatımızda karşılaştığımız olumsuzluklar ve terslikler bize acaba nasibim kısmetim kapalı mı sorusunu aklımıza getirir.

Nasibim Kısmetim Kapalı Mı?

Nasip Kısmetin Kapalı Olduğunu Gösteren İşaretler

Öncelikle şunu söylemek gerekir ki nasibi kısmeti kapalı olan kişilerin hiçbir işi yolunda gitmez. Neye el atarlarsa başarısız olurlar. Devamlı önlerine engeller çıkar. İstedikleri ve arzuladıkları hiçbir şey olmaz. Bunun nedenini merak ederler ama bulamazlar. Az ya da çok nasibe sahip olanlar bütün bunların Allah’ın takdiri olduğunu unutmamaları gerekir. Nasibinizin kısmetinizin kapalı olduğunu gösteren işaretler:

  • Çok çalışırsınız çok uğraşırsınız ama yaptığınız işten büyük paralar kazanamazsınız. İlerlemeniz gereken yerde daha da gerilersiniz.
  • Özel şirketlerde ya da memuriyette çalışıyorsanız üst konumda bir yönetici ya da amir olamazsınız. Hep olduğunuz yerde kalırsınız.
  • Evlenme çağına geldiğiniz halde, bunu istiyor olmanıza rağmen bir talip bulamazsınız. Bulduklarınız olsa bile sonu evliliğe gitmez. Devamlı sebepler ortaya çıkar.
  • Sevgili olduğunuz kişiler sizi terk ediyorsa ya da sevgililik durumunu sürdüremiyorsanız nasibiniz hala açılmamış demektir.
  • Kısmet dediğimiz hayırlı bir eş bir türlü size nasip olmaz.

Kısmet kapalılığı gönül işlerinde daha çok dikkati çekmektedir. Bu durum kişilerin hayal ettiği kişiyi bulamayacağını düşündürür ve üzer. Bazı insanların doğuştan kısmeti kapalıdır. Bazılarının belli dönemlerde kapalı olur. Gelip geçici bir durumsa sorun yoktur. Ama uzun süreli nasip kısmet kapalılığı yaşanıyorsa o zaman sizlere bazı tavsiyelerimiz olacak.

Kapalı Nasip Kısmet Nasıl Açılır?

İş, aşk ya da özel hayatınızda karşılaşmış olduğunuz tersliklerde kendinize sormuş olduğunuz nasibim kısmetim kapalı mı sorusuna evet cevabını alıyorsanız bunu düzeltmek için bazı şeyler yapmanız gerekecektir. Kişilerin sıklıkla uyguladığı ilk yol kapalı kısmet için dualar okumaktır. Bazı kısmet duaları sizin nasibinizin açılmasında faydalı olabilir. Bu dualarla kişiler istediği eşe ya da işindeki başarıya ulaşırlar. Yapılan dualarda niyet, temiz kalp ve içtenlik oldukça önemlidir.

Duanın haricinde kısmet açma muskaları da faydalı olabilir. Bu muskaları evinizde, üzerinizde ya da iş yerinizde bulundurabilirsiniz. Ayrıca kısmet açma büyüsü yaptırmanız da mümkündür. Bu büyü ile kişilerin kapalı olan nasip ve kısmetleri açılmaktadır. Muska ya da büyüyü kime yaptıracağını bilmeyenler için açıklama yapabiliriz. Bu tür muska ya da büyüler medyum hocalar tarafından yapılmaktadır.

Nasibim kısmetim kapalı mı nasıl açtırmalıyım? Diye düşünenler öncelikle kendi çabaları ile açmaya çalışmalıdırlar. Dualar fayda sağlayabilir. Her gün dua okunması ya da yazılı olan duaların asılması suretiyle nasibiniz kısmetiniz açılabilir. Kendiniz bunu başaramadıysanız muska ve büyü konularında medyumdan yardım almanız gerekecektir. Manevi yardım her zaman için önemlidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ