7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Nohut Büyüsü İle Sevdiğini Aşık Etme

  • Nohut Büyüsü İle Sevdiğini Aşık Etme için yorumlar kapalı
Nohut Büyüsü İle Sevdiğini Aşık Etme

Kadın erkek fark etmeksizin en sık başvurulan büyülerin başına nohut büyüsü gelir. Nohut büyüsü nedir sorusunun cevabı, bir kişiyi kendine aşık edebilme amacıyla yapılmasıdır. Bu nedenle sık tercih edilen bir büyüdür. Büyü hakkında her detayı bu yazımızda bulabilirsiniz. 

Nohut Büyüsü Nedir?

Nohutlarla yapılan bu tılsım, bir kişiyi kendine ateşli şekilde aşık etmek amacındadır. Nohut büyüsünün aşk büyüsü olması, tercih edilme sıklığını artırıyor. Sadece aşık etme büyüsü olduğu için değil, karşıdakini gerçekten etkilemesi nedeniyle, fazlasıyla tercih edilir. İnsanoğlu aşkla doğduğu için ona ihtiyaç duyar.

Sevilme ve sevme güdüsü insanla birlikte doğduğundan, bu hayat boyu doyum şeklinde kendisini hissettirir. İnsanın bu doyumu sağlayabilmesi için arayış içerisinde olduğunu görmek mümkün. Kimi insanlar sevdiklerini bazı yollarla elde edebilirken, kimileri bunu başaramaz. Sevdiğinizi kendinize aşık edememişseniz, onu gerçekten istiyorsanız, nohut büyüsüne başvurabilirsiniz.

Nohut büyüsüyle sevdiğiniz, tez evvel size dönecek, sizi ne kadar sevdiğini anlayacaktır. Büyünün tesirinde kalan sevdiğiniz, tahmin edemeyeceğiniz kadar size karşı sevgi besleyecek. Nohut büyüsü ile sevdiğini aşık etme medyum hocalar tarafından yapılmakta.

Büyüyü yapmak istediğinizde medyumlara başvurmanız şart. Kesinlikle başvuracağınız medyumun ehil olması gerekiyor. Aksi halde yapacağınız büyüden sonuç alamazsınız. Hatta yanlış sonuçlar bile alabilirsiniz. Nohut büyüsü yapmaya kararlıysanız, yazımızın devamında medyumları nasıl seçeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Nohut Büyüsüyle Sevdiğini Aşık Etme

Sevgi, insanoğlu için yaratılan bir kavram değildir. Hayvanlar ve diğer tüm canlıları incelediğimiz zaman aralarında sevgi bağlarının olduğunu görebiliriz. İnsanda bulunan bu bağın zaman içerisinde farklı hallere büründüğünü görebiliriz. İnsan sevgi ihtiyacını doğduğunda kendi çekirdek ailesinde tamamlamaya çalışır.

Burada tamamladığı süreci daha sonra karşı cinslerine duyduğu ilgiyle devam ettirir. Sonrasında kendi ailesini kurup, dünyada var olan sevginin tümünden faydalanma ihtiyacı duyar. Karşı cinse duyulan sevgi hali tamamen farklıdır. Çünkü bu durumda karşılık bulabilme ümidi vardır. Karşılık alınamadığı zaman kendini dışlanmış hissedebilir. 

Sevgi duyduğunuz, aşık olduğunu kişi size yeterince ilgi göstermiyorsa, nohut büyüsü tam size göre bir tılsım. Bu tılsımla sevdiğiniz kişiyi, kendinize çok sıkı aşık edebilirsiniz. Büyü yapıldıktan sonra sevdiğiniz artık tamamen sizi düşünmeye başlayacak, size müthiş ilgi duyacaktır. Nohut büyüsüyle sevdiğinizi kendinize aşık etme düşünceniz varsa, medyum hocamızla konu hakkında görüşebilirsiniz. 

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnsanların en çok merak ettikleri diğer konu, nohut büyüsü nasıl yapılır şeklinde sorulan sorunun cevabıdır. Aslında büyünün nasıl yapıldığı hakkında İnternet ortamında çok sayıda bilgi bulunabilir. Burada büyünün tarifi hakkında bilgilendirme yapılır. Ne yazık ki büyünün tarifi burada yer alan bilgiler değildir.

Elbette ismiyle anılan nohut, tılsımın içerisinde yer alır. Ancak sadece nohut pişirme veya farklı durumlar büyünün yapılması için yeterli olmaz. Büyünün tamamlanması için büyü sırları ilmi, havas hakkında kesinlikle bilgi sahibi olunmalıdır. Bilgilere sahip olan medyumlar, büyüyü yapabilmekteler. 

Nohut büyüsü hakkında bilinen en yaygın yanlış, büyünün basit yapımı olduğudur. Hiçbir büyü basite indirgenecek kadar sıradan değildir. Büyüde kullanılan araç gereçler, objeler tamamen özel seçimlerdir. Seçimlerin her birinin bir sırrı ve uygulama alanı vardır.

Büyüde manevi varlıklara iletişim kurmanın önemli yollarından birisi bu objeleri kullanmaktır. Nohut büyüsünde tercih edilen malzemelerin seçimi, medyum hocaların belirlediği şekilde olur. Büyü hakkında merak ettiğiniz bütün konuları medyum hocamıza danışabilirsiniz.

Nohut Büyüsü Etkileri Nelerdir?

İnsanlar büyü yaptıklarında en çok onun etkilerinin neler olduğunu düşünürler. Nasıl etki göstereceğini, karşıdakini hangi sürede etki altına alacağı çok fazla merak edilir. Biz burada bu merakı gidermeye çalışacağız. Aslında nohut büyüsünün etkisini gösterme süresi ortalama 2 haftadır.

Fakat bu sürenin büyüyü yapacak kişiye göre değiştiğini söyleyebiliriz. Nohut büyüsü etkileri genellikle 2 haftadan sonra görülmeye başlar. Süreç 2 aya kadar uzanabilir. 2 ay sonra yaptığınız büyü, sevdiğinizi tamamen etkisi altına alabilir. Nohut büyüsünün görülen etkileri şu şekildedir.

 * Büyü ilk başta etkisini dalgın hale getirerek gösterir. Yani büyünün etkisinden kişinin dalgın hareketleri ilk dikkat çeken olaydır. Daha sonra süreç gelişim göstermeye devam eder.

 * Farklı hareketler, ilginç düşünceler bu dönemde sıklıkla görülebilir. Psikolojik bazı rahatsızlıklar büyünün etkileri arasındadır. Fakat bunlar devamlı olmazlar. Bir süre sonra kendiliğinden kaybolup giderler. 

 * Kişi düşüncelerinde oluşumlar başlar. Yani düşüncelerde kendini belli eden farklılıklar oluşur. Gözlerden anlaşılabilen değişiklik zaman içerisinde aşk duygusuna evrilir. Kişinin hayal dünyasında büyü yapanın ilk izlenimleri görülür.

 * Size karşı basit bir adım gelir. Bu adım sizi gördüğü anda kalp çarpıntısı, yanak kızarması şeklinde görülebilir. Size karşı değiştiğini kendiniz gözlemleyebilirsiniz.

 * Artık etkiniz altında kalmıştır. İçerisinde siz olduğunuz hayaller kurmaya başlar. Bu hayal birliktelik veya evlilik şeklinde görülebilir. Kişinin tamamen kendi fantezi dünyasına göre şekillenir.

 * Artık tamamen size döner. Sizin için yanar hale gelir. Nohutlar nasıl yanıyorsa o da yanar. Aklı başından gider. Kalbi size döner. Dünyada en sevdiği renk, elbise, hayal siz olursunuz.

Nohut büyüsü yapma durumunda görülebilen etkiler bunlar. Etkilerin zaman içerisinde değiştiğini söylemekte yarar var. Aynı zamanda kişiden kişiye göre değişimler görüldüğünü inkar etmemek gerek. 

Nohut Büyüsü Yapan Medyumlar

Büyülerin tamamında olduğu gibi nohutla yapılan tılsımlar da ehil medyum tarafından yapılmalıdır. Ehil kelimesinin sözlük anlamı, bir şeyi, işi en iyi biçimde yapabilen kişi, ustası şeklindedir. Dikkat ederseniz, burada herhangi bir medyum yapabilir, demiyoruz.

Çünkü büyü herhangi kimsenin yapacağı iş değildir. O dünyada diz çürütmüş olanlar, akıl kaptırmışlar, mecazi anlamda delisi olanlar yapabilirler. Ehil dememizin gayesi budur. Peki, sevgili dostlar, ehil medyum kimdir? Aşk büyüsü yapmak isteyenler neye göre seçim yapmalıdırlar?

 * Ehil medyum hoca dediğimiz kimse, kendi alanının en iyisidir. Büyücülük konusunda kendisinden daha üstün kişiler pek azdır. Her alana hakimdir. Yanlış yağma olasılığı düşüktür.

 * Başak ne kadar dolu olursa, o kadar çok eğilir lafzı, ehil oluşta geçerlidir. Ehil medyumlar alçak gönüllü olurlar. 

 * Sohbetleri güzel olur. Kırıcı olmazlar. Sizin derdinizi dinlemek, ona çözümler bulmak amaçlarının ilk sırasında yer alır.

 * Ehil medyum yanlışla doğrunun farkında olan kişidir. Resmi olarak çalışırlar. Merdiven altı işlerle insanların güvenlerini kıracak işler yapmazlar. Siz kendileriyle görüşmek istediğinizde hemen karşılık verirler.

Ehil olan medyumlar bu özellikleri taşır. Size karşı en ufak ön yargısı olmayan kişilerdir bu medyumlar. Değerli dostlar, eğer kendinize uygun medyum arıyorsanız, tam yerindesiniz. Medyum hocamız, bu işin erbabı, bilir kişisidir. 

Nohut Büyüsü Bozma İşlemi

Bazı kardeşlerimiz, kendilerine yapılan büyülerin hemen farkına varabilirler. Düşüncelerinin değiştiğini, normal olmayan hareketler yaptıklarını bilirler. Bu durumda hemen medyum arayışına girerek, büyüyü bozmak isterler. Size yapılan nohut büyüsünü fark ettiyseniz, onu hemen bozmak isteyebilirsiniz.

Ömrünüzün tamamını başka insanların etkisi altında geçirmek istemiyorsanız, medyum hocamız size yardımcı olabilir. Yapılan büyüyü en iyi şekilde ortaya çıkaracak çalışmalar yapılır. Daha sonra büyünün bozulma konusu netleşir. Yapılacak çalışmayla artık büyüden kurtulabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ