7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Şifa Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Şifa Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Şifa Büyüsü Nasıl Yapılır

Şifa Büyüsü Nasıl Yapılır

Şifa büyüsü, en etkili büyü çeşitleri arasında yer alıyor. Hastalıktan kurtulmak için başvurulan bir büyüdür. Fakat burada bahsedilen hastalık tıbbi bir hastalık değildir. Kara büyü sonucu hastalık büyüsüne uğramış kişiler için yapılıyor. Çok güçlü ve hassas bir büyü olduğu için deneyimli ve uzman medyum tarafından yapılmalıdır. Şif büyüsü hakkında detaylı bilgiyi bu yazıda bulabilirsiniz.

Şifa Büyüsü Nedir?

Kin, nefret, intikam veya öfke sonucunda insanların hastalanması, yatağa düşmesi için hastalık büyüsü adında kara büyüler yapılabiliyor. Çok güçlü ve etkili olan bu büyülerin tıbbi çaresi bulunmuyor. Bu büyüleri bozmak ve etkisini ortadan kaldırmak için yapılan büyüye şifa büyüsü deniliyor.

Şifa büyüsü tedavi amaçlı yapılabildiği gibi koruma amaçlı olarak da yapılabiliyor. Ruh ve beden bakımından kötü niyetli kişilerin nazar ve büyülerinden korunmak için bu büyüyü yaptırabilirsiniz.

Şifa Büyüsü Yaptıranlar

Cinlerin varlığı ve nazarın gerçek olduğu siyer kitaplarında ve Kur’an-ı Kerim’de açıkça belirtiliyor. Kem gözlerden ve büyülerden korunmak için özel dua ve ayetlerin olduğu din alimlerince de anlatılıyor.

1-Nazardan, cin musallatından,

2-Depresyon, stres, yaşama isteksizliği, aşırı sinirlilik hallerinden,

3-Zayıf bünyeye sahip kişi ve çocukları hastalıklardan korumak,

4-Doğumun kolay yapılmasını sağlamak,

5-Dikkat eksikliği, sakarlığı ortadan kaldırmak,

6-Aşırı ağlayan veya yaramaz çocukları sakinleştirmek,

7-Kötü büyülerin etkilerinden korunmak isteyenler şifa büyüsü yaptıranlar olarak öne çıkıyorlar.

Şifa Büyüsü Yapanlar

Şifa büyüsü güçlü ve etkili olmakla birlikte yapılması son derece bilgi ve deneyim isteyen bir büyüdür. Havas ilmine hâkim ve engin deneyime sahip güvenilir ve gerçek medyum tarafından yapılmalıdır. Bir nevi koruma büyüsü olduğu için hangi duruma hangi tılsım ve duaların kullanılacağını şifa büyüsü yapanlar iyi biliyorlar.

Derdinize deva bulmak istiyorsanız, alanında uzman ve deneyimli güvenilir medyum yardımı almaya dikkat etmelisiniz. Güvenilir medyum, öncelikli olarak kötü niyetli çalışmaları yapmıyor. Çaresiz ve zor durumda kalan insanlara yardım ediyor. Uzun yıllardır aynı adreste bulunup, aynı telefon numarasını kullanıyor. Mütevazi ve sade bir hayatı bulunuyor. Bu nedenle medyum araştırmanızı çok iyi yapmalısınız.

Şifa Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şifa büyüsü kapsamlı ve geniş bir alana sahip bir büyüdür. Medyumla görüştüğünüzde, sıkıntınızı ve niyetinizi anlayacaktır. Sıkıntı ve niyetinize göre medyum uygun bir vefk hazırlıyor. Bu vefki üzerinizde taşıyorsunuz. Vefkte, özel tılsım ve dualar yazıyor.

Küçük çocuklar için genellikle muska şeklinde vefk hazırlanıyor. İsteyen yetişkinler de vefki muska haline getirip, üzerlerinde taşıyabilirler. Hastanın isteğine ve vücudundaki enerji yoğunluğuna göre gümüş yüzük halinde de vefk hazırlanıyor. Medyum, gümüş yüzük üzerine özel tılsım ve duaları okuyor. Gümüş yüzüğü parmağınızda taşıdığınız sürece kötü büyü ve nazardan korunuyorsunuz.

Şifa Büyüsü Etkileri

Sıkıntınız ve niyetiniz doğrultusunda yaptırdığınız şifa büyüsü etkileri kısa zamanda etkisini gösterecektir.

Amaç ve niyet doğrultusunda büyü etkisini farklı gösterecektir.

1-Vefki veya muskayı üzerinizde taşımaya başladığınız andan itibaren şansızlık ve sakarlıklar görülmeyecektir.

2-Gece kâbusları, ani uyanmalar kaybolacaktır.

3-Halsizlik, isteksizlik, iştahsızlık ortadan kalkacak, yeniden bir yaşama sevinci gelecektir.

4-Zayıf bünyeli kişilerin iştahları açılacak, daha sağlam bir bünyeye kavuşacaklardır.

5-Nazar ve cinni musallat görülmeyecektir.

Şifa Büyüsü Nasıl Bozulur?

Şifa büyüsü, şifa bulmak için yapıldığından bozulmasına gerek yoktur. Fakat yanlışlıkla tıbbi rahatsızlığı bulunan kişileri yapıldıysa mutlaka bozulması gerekiyor. Şifa büyüsü yapan medyumlar şifa büyüsü nasıl bozulur biliyorlar.

Medyum, büyünün etkisini ortadan kaldırmak için yapılan büyüyü tersine çeviriyor. Yeni bir vefk veya muska hazırlayarak size veriyor. Bunu üzerinizde taşıdığınızda büyü etkisini kaybetmiş oluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ