7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Saç Büyüsü Nasıl Bozulur?

  • Saç Büyüsü Nasıl Bozulur? için yorumlar kapalı
Saç Büyüsü Nasıl Bozulur?

Saç büyüsü nasıl bozulur? Konusunun daha iyi anlaşılabilmesi için öncelikle en genel şekliyle büyüler hakkında bilgi vermek gerekmektedir. İnsanlar tarih boyunca başkalarının hayatlarıyla ilgili her konuda etkili olabilmek ister ve bunun için her türlü yolu denerler.

Büyü insanların başka kişilerin hayatları üzerinde etkili olmak istemeleri sonucunda yaptıkları ya da yaptırdıkları birtakım uygulama ve ritüeller bütünüdür. Büyüler yapılış ve yaptırılış amaçlarına göre şekil ve isim alırlar.  İyi niyetle yapılan büyüler ak büyü adını alır. Büyünün yapılış amaçları insana zarar vermek ya da herhangi bir konuda zarara uğratmak değildir. Daha çok kişinin iyiliği açısından faydası için yaptırılır. Ak büyü çeşitleri şunlardır;

  • Arası bozuk olan çiftlerin barışmasını sağlamak için yapılan büyüler
  • Huzur vermek için yapılan büyüler
  • Kazanç ve bereket arttırmak amacı ile yapılan büyüler
  • Geri getirmeyi veya geri döndürme büyüleri
  • Kısmet açma büyüleri

Kara büyüler kesinlikle kötü niyet güdülerek yapılan büyülerdir. Kara büyünün amacı yapıldığı kişiye fiziksel, ruhsal, maddi ve manevi olarak zarar vermeyi hedef almaktadır. Kara büyünün en basit ve masum olan amacı insanların maddi zarara uğraması veya fiziksel olarak sağlık kaybı yaşamasıdır. En ağır ve kötü amacı ise insanın akıl sağlığını kaybetmesine ve ölümüne sebep olmak amaçlıdır.

Yapılış amacı ne olursa olsun bir büyünün tutma başarısının en önemli faktörü büyü yapan kişidir. Büyü yapan medyum veya hocanın son derece yetenekli, pratik ve bilgili olması çok önemlidir.

Saç büyüsü nasıl bozulur? Saç büyüsü nedir, birçok amaçla yapılabilmekte olan bir büyü çeşididir. Saç büyüsü genellikle kendine bağlama büyüsü olarak yapılmaktadır. İki insan arasındaki muhabbeti güçlendirmek amacıyla yapılabilen saç büyüsü aynı zamanda iki insanın arasını bozmak ve 2 insana ayırmak gibi bir niyetle de yaptır alabilmektedir. Saç büyüsü yapılan insan ruhu ve bedeni ile büyü yaptıran insana bağlanabilmektedir.

Evde Saç Büyüsü Yapılır mı?

Evde saç büyüsü yapılır mı? Saç büyüsü yaptırmakla ilgilenen kişilerin merak ettiği bir konu olmaktadır. Evde saç büyüsü yapmak mümkün olmasına rağmen çok tehlikelidir. Evde saç büyüsünü bilinçsizce yapan kişilere cin musallat olabilmektedir. Basit bir konu olmayan saç büyüsü yapımı mutlaka konuyu iyi bilen bir hoca veya medyum tarafından yapılmalıdır. Tılsımlı sözlerin çok iyi bilinmesi ve yerinde kullanılması ve büyünün hangi aşamasında hangi işlemin yapılması gerektiğini bilmesi şarttır.

Saç büyüsü nasıl bozulur?

Güvenilir Saç Büyüsü Yapmanın Yolları

En iyi sonuçların alınabileceği bir saç büyüsü yapacak doğru kişiyi bulmak sanıldığı kadar kolay değildir. Büyüyü yaptıracağınız doğru hoca veya medyumu mutlaka çok iyi araştırmak ve hakkında bilgiler toplamak gerekmektedir. Bu konu iyice araştırıldıktan sonra en güvenilir hoca veya medyumları mutlaka bulabilirsiniz. Okuyucularımızı bir konuda uyarmak isteriz. Doğal bir ihtiyaç olarak kuaföre gitmek çok normal bir durumdur. Fakat saçlarınıza bakım yaptırırken kesinlikle annenizin adını söylemeyin. Kötü niyetli insanlar her zaman ve her yerde mutlaka bulunmaktadır. Saçlarınıza bakım yaparken ele geçirilen saçlarınıza saç büyüsü yapılabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Saç büyüsü yapılan bir kişinin duyguları onu istemediği hallere koyabilmektedir. Normal şartlarda hiç ilgi duymayacağı bir kişiye ölesiye aşık bile olabilir.

Saç Büyüsü Nasıl Bozulur?

Saç büyüsü nasıl bozulur? Saç büyüsü yapılmış olan kişinin üzerindeki büyüyü kaldıracak kişi; bu konuda oldukça yetenekli ve bilgi sahibi olmalıdır. Saç büyüsü yapılmış olan kişinin üzerinde başka bir büyü yapılıp yapılmadığı da incelenmelidir. Kişide saç büyüsü olup olmadığını anlamak için, bu kişinin hal ve hareketlerine bakmanız yeterlidir. Daha önce hiç ilgi duymadığı birine ilgi duymaya başladıysa üzerinde kesinlikle saç büyüsü vardır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ