7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sakız Büyüsü ile Gideni Geri Getirme

  • Sakız Büyüsü ile Gideni Geri Getirme için yorumlar kapalı
Sakız Büyüsü ile Gideni Geri Getirme

Sakız büyüsü ile gideni geri getirme oldukça tercih edilen büyü çeşitleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu büyünün yapılabilmesi için çeşitli yöntemler izlenmektedir. Fakat en başta büyü yapılacak olan kişinin yıldız haritası çıkarılmaktadır. Yıldız haritasının çıkarılmasının ardından kişiye ait bilgiler elde edilmektedir. Böylelikle ruhani varlıkların yardımı ile birlikte sakız büyüsü yapılabilmektedir.

Her büyü çeşidinin yapılması esnasında bazı temel gereksinimler bulunmaktadır. Sakız büyüsü ile geri getirme büyüsü için de bu temel gereksinimler oluşturulmaktadır. Yapılacak olan uygulama doğru ve işlem adımlarına uygun bir şekilde yapılmalıdır. Yanlış yapılma gibi bir risk göz önüne alındığında, farklı sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle de konusunda uzman ve ruhani varlıklarla doğru iletişim kuran medyum hocalardan destek almakta fayda vardır.

Sakız Büyüsünün Yapılma Nedeni

Sakız büyüsü neden yapılır diye bakıldığında en büyük nedenin giden sevgilinin geri dönmesini sağlamaktır. Eski sevgili ya da eski eş için bu büyü yapılabilmektedir. Doğru ve işlem adımlarının eksiksiz olarak yapılması ile birlikte giden eski eş ya da sevgili kısa sürede geri dönecektir. Geri dönmesinin hemen ardından sevgi ve aşk duygusu ilk zamanlardan çok daha fazlasını gösterecektir.

Sakız büyüsü ile gideni geri getirme çok etkili bir biçimde sonuçlar göstermektedir. Bu nedenle de bireyler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Çiftlerin yeniden bir araya gelmesi ve eskisinden çok daha fazla muhabbete kavuşması için medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Yapılan büyü sayesinde geri gelen kişi sürekli yanınızda olmak isteyecektir.

Sakız Büyüsü ile Gideni Geri Getirme

Sakız Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle sakız büyüsü yaptırmak isteyenlerin net bir şekilde kararlı olması gerekmektedir. Büyü yaptırılacak olan kişiye ait bilgileri de doğru bir şekilde medyum hocaya aktarması gerekmektedir. Uygulama yapılmadan önce bu bilgilerin netleştirilerek aktarılması sağlanmalıdır. Sakız büyüsü ile gideni geri getirme için uygulamanın yapılması esnasında doğru işlem basamakları izlenmelidir.

Yukarıda istenen bilgiler tam anlamıyla hazırlandıktan sonra büyü yapılacak olan kişiye ait yıldız haritası çıkarılarak büyü uygulamasına başlanmaktadır. Sakız büyüsü için en temel malzeme sakızdır. Bunun için sakız ağacından alınmış olan sakız kullanılmaktadır. Derin bir kapta bulunan suyun içine bu sakız konmalı ve tılsımlı sözlerle dualar okunmalıdır. Sakız sudan çıkarılmadan önce yaklaşık olarak 2-3 hafta kadar kalması gerekmektedir.

2-3 haftalık süre içerisinde namaz kılınması gerekmektedir. Bu süre içinde her gece dört rekat kadar namaz kılınmalıdır. Tamamlanan süreden sonra sakız sudan çıkarılmalıdır. Çıkarılan sakız toprağa gömülmelidir. Birkaç gün sonra çıkarılarak, ateşe atılmalı ve erimesi sağlanmalıdır. Elde edilen karışımı da eğer mümkünse büyü yaptırmak istediğiniz kişinin yaşadığı yere sürülerek büyü tamamlanmaktadır. Büyünün tamamlanmasının ardından yaklaşık olarak 40 gün içerisinde etkisini gösterecek ve sevdiğiniz size geri dönecektir.

Sakız Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bir kişide sakız büyü olup olmadığının anlaşılması kolay bir işlem olarak bilinmektedir. Fakat bunun için iyi bir gözlem yapılması gerekmektedir. Kişide meydana gelen ani değişiklikler gözlemlenmelidir. Bu durumdan şüphelenildiğinde büyü yapılan kişinin yaşadığı evde en dip köşeler kontrol edilebilir. Buralarda sakız görünmesi büyünün varlığını ortaya çıkaracaktır.

Aynı zamanda evde yaşanacak olan maddi krizler de bu büyünün varlığını ortaya koyabilir. Sürekli olarak bir bereketsizlik olması yine bu büyünün olduğunu düşündürebilmektedir. Evde bireyler arasında sürekli olarak ortaya çıkan kavga ve problemler yaşanmaktadır. Eğer büyü yapıldığı düşünülüyorsa medyum hocalara başvurulabilir. Sakız büyüsü ile gideni geri getirme işleminin yapıldığının anlaşılması ile birlikte bozdurma yoluna gidilebilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ