7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sakız Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

  • Sakız Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Sakız Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Sakız Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Ayrıldığınız sevgilinizi ya da eşinizi geri döndürmek amaçlı sakız büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu uygulamanın temelinde ise ayrılan kişinin yeniden size aşık olmasını sağlamak yatar. Eğer gerçek medyum hoca tarafından doğru şekilde yöntem ele alındığı zaman, size aşık olması veya geri dönmesini istediğiniz kadın ya da erkek, kısa süre içerisinde sizinle tekrar beraber olur.

Sakız Büyüsü Nedir?

Çiftler arasında ilişki açısından yardım almak isteyen pek çok kişi sakız büyüsü nedir merak ediyor. Kadim kitaplarda yer alan, mistik çağlara kadar uzanan ve İslam alimlerinin kabul ettiği büyü yöntemi olarak bilindiği söylenebilir. Eşinden veya sevgilisinden ayrılmış olan kişilerin yeniden bir araya gelmesi amaçlı ele alınır. Kişinin yıldız haritası üzerinden ele alınan bu uygulama, doğaüstü varlıkların yardımı ve belirli kurallara uygun şekilde gerçekleşir.

Sakız Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sıralı şekilde gerçek bir medyum hocanın uygulaması doğrultusunda sakız büyüsü tarifi ele alınır.

– Öncelikle kişinin kesin doğum tarihi üzerinden yıldız haritası oluşturulur.

– Yıldız haritası üzerinden kişinin bulunduğu bölge net bir şekilde ortaya çıkarılır.

– Ardından sakız ağacından alınmış bir sakız suya bırakılır ve üzerine dualar ile ayetler okunur.

– Su mutlaka bu şekilde 3 hafta kalmalıdır.

– Bu süre boyunca devamlı olarak 4 rekat namaz kılınır.

– Bu sürecin ardından okumuş sakız toprak ile birleştirilir.

– Ardından bu karışım yakılır ve büyüden etkilenecek olan kişinin evinin herhangi bir noktasına sürülür.

Sakız Büyüsünü Kimler Yapar?

En eski ve en güçlü yöntemler arasında olduğundan dolayı sakız büyüsünü kimler yapar merak ediliyor. Manevi enerji ve başka varlıkların sürece girmesiyle beraber gerçekleştirilen bu yöntem, mutlaka tüm bu unsurları kontrol altında tutacak uzman medyumlar tarafından gerçekleşmelidir. O yüzden doğuştan yetenekli olan, tecrübeli, İlim irfan sahibi gerçek medyum hocaların süreci ele alması büyük bir öneme sahiptir.

Sakız Büyüsü Etkisini Ne Kadar Sürede Gösterir?

Sevdiği kişiyle bir araya gelmek isteyen birçok insan, sakız büyüsü etkisini ne kadar sürede gösterir öğrenmek istiyor. Genel olarak 7 gün içerisinde tamamlanan bu yöntem, 40 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Ortaya çıkan etkiler ile beraber büyünün tesiri altında kalan kişi, büyü yaptıran kişiye kısa süre içerisinde büyük bir aşk besler. Aynı zamanda geri döndürmek amaçlı ya da platonik aşklar konusunda da bu 40 günlük süre geçerlidir.

Sakız Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

En çok merak edilenler arasında sakız büyüsünün etkileri geliyor. Genel olarak platonik aşklar için, geri getirmek amaçlı ya da bağlama noktasında etkilerin ortak olduğunu söylemek gerekir.

– Kısa süre içerisinde büyüden etkilenen kişi sosyal yaşamdan uzaklaşır.

– Geceleri kabus görmeye başlar ve sık sık ter içinde uyanır.

– Çevresindeki insanlar değiştiğini söylese bile bunu kabul etmez.

– Sürekli olarak büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar ve ona karşı büyük bir aşk besler.

– Böylece büyünün tam olarak tamamlanması ve etki süreci ile beraber, hemen büyü yaptıran kişiyi aramak için harekete geçer.

Sakız Büyüsü Bozulur mu?

Gerçek ve tecrübeli Medyum hocalardan yardım alan pek çok insan, sakız büyüsü bozulur mu merak ediyor. Gerekli yöntemler doğru şekilde ele alındığı zaman ve bu gerçek bir medyum tarafından yapıldığında, sakız büyüsü bozulmaz. Aynı zamanda hayat boyu sürecek olan bu yöntemi bozacak tek şey karşı bir büyünün yapılmasıdır. Bunun dışında çiftler hayat boyu birbirlerine büyük bir aşk besleyerek yaşamlarını sürdürür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ