7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Soğutma Büyüsü Kimin İçin Yapılır?

  • Soğutma Büyüsü Kimin İçin Yapılır? için yorumlar kapalı
Soğutma Büyüsü Kimin İçin Yapılır?

Soğutma Büyüsü Kimin İçin Yapılır?

Soğutma büyüsü kimin için yapılır? Konusunda bazı ikilemler yaşanmaktadır. Öncelikle soğutma büyüsünün hem iyi hem de kötü amaçlara hitap ettiğini söylememiz gerekir. Kötü amaçlar için yapılan bu büyü sevgilileri ya da eşleri birbirinden soğutmaya yönelik olmaktadır. Dışarıdan üçüncü kişiler tarafından yapılarak sevenlerin arasının bozulması için yapıldığı görülür. Ayrıca birini evinden ya da işinden soğutmak için de yapılmaktadır.

İyi amaçlar için yapılan soğutma büyüsü ise bir türlü peşinizi bırakmayan ve sizden kopamayan kişiler için yapılmasıdır. Yani ayrılmış olduğunuz nişanlınız ya da eşiniz peşinizi bırakmıyorsa soğutma büyüsüyle onun sizden kopması söz konusudur. Size musallat olan kişileri hayatınızdan çıkarmak için bu büyü tercih edilebilir.

 

Soğutma Büyüsü Nedir?

Soğutma büyüsü adından da anlaşılacağı üzere hayatınızda olan birinin sizden soğuması ve uzaklaşması amacını gütmektedir. Bazı art niyetli kişiler mutlu beraberlikleri çekemiyor ve bundan huzursuzluk duyuyorsa soğutma büyüsüne başvurabilir. Çevrenizde bu niyete sahip olan birçok kişinin varlığından bahsetmek gerekir. Eğer sebepsiz yere eşinizden ya da sevgilinizden soğuduğunuzu hissediyorsanız size soğutma büyüsü yapılmış olabilir.

Soğutma büyüsü kimin için yapılır? Araştırmalarında eş, nişanlı, arkadaş, sevgili olan kişilere yapıldığını rastlamaktayız. Canlı varlıklardan başka cansız objeler için de yapıldığı görülmektedir. Evine girmek istemeyen ve hep dışarıda vakit geçiren kişilere evden soğutma büyüsü yapılmış olabilir. İşinde mutsuz ve huzursuz olanlara ise işe soğutma büyüsü yapılmıştır denilebilir.

 

Soğutma Büyüsü Bozulur mu?

Üzerinde büyü olduğundan şüphe duyanlar bunun araştırılması için kendilerine bakım yaptırmalıdır. Yapılan bakımlarda büyü, nazar ya da göz olduğu ortaya çıkacaktır. Görülen olumsuzlukların bozulması ve normal hayata dönmeniz mümkündür. Bunun için medyum hocalara gitmeli ve sıkıntılarınızı söylemelisiniz. Eğer size soğutma büyüsü yapılmışsa hemen onu bozdurmanız gerekir.

Soğutma büyüsü kimin için yapılır? Konusunu açıkladıktan sonra başkaları tarafından büyülere maruz kalan kişiler bu büyüleri bozdurmalıdır. Büyü bozma konusunda medyumlar bilgi sahibidir. Hem büyü yapma hem de büyü bozma işleri için alanında uzman medyumlarla iletişime geçmelisiniz. Ancak o zaman istediğiniz sonuçları alabileceksiniz.

 

 

 

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ