7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Vefk İle Yapılan Aşk Duası Günahmıdır?

  • Vefk İle Yapılan Aşk Duası Günahmıdır? için yorumlar kapalı
Vefk İle Yapılan Aşk Duası Günahmıdır?

Vefk uygulamasıyla dua etmenin günah olup olmadığı tartışılan konuların başında yer alıyor. Kardeşlerim, konuya bakış açısı sunabilmek için her şeyden evvel, vefk nedir bunu tam olarak öğrenmeliyiz. Daha sonra kaynaklara göre bunun günah olup olmadığı hakkında değerlendirme yapacağız. 

Vefk Nedir?

Vefk, kağıt üzerine kalem çalışması yapma biçimidir. Bu sadece birkaç yazı yazma yöntemi değildir. Geometrik bilim ve çok sayıda ilim alanı, vefk içerisinde yer alır. Vefk alfabesi, ebced hesaplamaları şeklinde işlemler yapılır. Yapılan işlemleri genellikle kötü amaçlarla icra edilmez. Bu yüzden vefkten korkmamanızı tavsiye edebilirim.

Sevgili kardeşlerim, vefk ile aşk duası günah mı, hakkında yargı belirtmemiz pek mümkün değil. Ancak bunun aşk amaçlı yapılması, bazı alimler tarafından normal olarak karşılanmıştır. Vefkler dini açıdan tesirli dua manasına geldiği için günah sayılmadığını belirtebiliriz. Ayrıca işlemde duanın yapılması ve karşıdaki kişinin dua yoluyla etkilenmesinin istenmesi ayrıca tartışılan konular arasındadır.

Vefk ile yapılan aşk duası, Sevgili kardeşlerim, duaların yeri ve zamanı yoktur. İnsan sevdiğini kazanabilmek için dualara başvurur. Duaların tesirli olabilmesi adına medyumlar ek olarak tılsımlı sözcükler kullanırlar. Kullanılan tılsımlı sözcükler ile duaların tesir kuvveti artırılır.

Medyum hocaların yaptıkları işlem ile karşıdaki kişini etkilenmeye çalışılır. İşlemin günah olduğunu net olarak belirtemeyiz. Bunun yazımızın devamını okuduğunuzda daha iyi anlayabileceksiniz. 

Vefk ile Aşk Duası Neden Yapılır?

İnsanın sevdiğini elde edememesi yaralayıcıdır. Hele ki bir umut görüp peşinden koşmak, daha sonra geri dönmek, yorabilir insanı. Aşık etme dualarının tümü aslında aşık olunan kişinin de sevgi beslemesi için tercih edilirler. Elbette her duanın kendisine göre bir manası ve yüceliği vardır. Olumlu amaçlarla ve safi niyetle yapılan duaların kabul olacağı hakkında alimler bilgi verirler.

Bu durumda dua etmek, sevdiğine kavuşmak çok normal bir durumdur. Vefk ile aşk duası da dua etmenin başka bir halidir. Bu duanın yapılma nedeni, sevgiliyi kazanmak, onun aşık olmasını sağlamaktır. Aşık etme duasının nedenleri şöyledir.

  • Sevdiğiniz kişi sizi artık yeterince sevmiyordur. Sizinle ilgilenmiyordur. Onu kendinize tekrardan çekerek, mutluluğunuzu artırabilirsiniz.
  • Eşiniz sizinle, çocuklarınıza ilgilenmemeye başladı. Yuvanız yıkılmak üzereyse bu yöntemle, eşinizi geri kazanabilirsiniz.

Kısacası sizi sevmesi için dua işlemini yapabilirsiniz. Duanın temel amacı budur.

Vefk ile Aşk Duası Yapmak Günah Mı?

Değerli kardeşlerimiz, vefk dinen tesirli dua anlamına gelir. Bir insanın kendinize aşık etmek için kullandığınız yöntem, aslında tesirli dua etmeniz manasına geliyor. Sadece duaya göre bazı kurallar gerekiyor. Vefk ile aşk duaları günah mı sorusuna şöyle yaklaşabiliriz.

Alimler durumu açıklıyorlar. Eğer sevdiğiniz kişi evliyse ve çocukları varsa, vefk yöntemiyle dua günah olarak sayılır. Ancak evli olmayan kişiye alimlere göre dua yapabilirsiniz. Tabi bu tüm alimlerin görüşü değildir. Siz büyü vefk yaparken mutlaka alimlere danışabilirsiniz. 

Ülkemizde aşk duaları yapan kardeşlerimizin merak ettikleri bu konu tartışmaya açıktır. Şuana kadar yapılan açıklamaları, yukarıda belirttik. Dilerseniz, kendiniz dua işlemini yapmadan önce alimlerle görüşebilirsiniz. Aşık olduğunu kişi için yapacağınız vefk dua yöntemiyle, kendinizi onun gözünde şirin bir hale getirebilirsiniz. Onu seviyorsanız, dua yöntemleri için hocamıza kendiniz başvuruda bulunabilirsiniz. 

Vefk ile Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Vefk ile aşık etme duası nasıl yapılır, Değerli insanlar, vefk yöntemiyle aşık etme dualarının türleri farklıdır. Bazıları bekar kişilere yönelik yapılırken, bazıları evli insanlara yönelik yapılır. Aşağı kısımda dua yapıldıktan sonra ne gibi etkiler görüleceğine bakabilirsiniz. Sevgili kardeşlerim, vefk işlemiyle dua yöntemi normal dua gibidir. Farklı yanı, bunda kuralların olmasıdır.

Dualarla birlikte büyülü sözcükler de kullanılır. Kullanılan tılsımlı sözcükler ile karşıdaki kişinin düşüncelerine hitap edilmeye çalışılır. Fakat tılsımlı sözcükler neler, onları bilmek mümkün değil. Bunu bilen kişilere medyum denmektedir.

Vefk ile dua günah mı konu başlığımızda aslında değerlendirmemizi yapmıştık. Bunun sonucunda dua yapacak olan kişilere şöyle söylemek gerekir. Sevgili kardeşlerim, aşk dünyada yaşanabilecek en güzel duygular arasındadır. Onu elde etmek, ona sahip olmak mümkün olmadığı için genellikle sonu ilişkiyle bitmez.

Dua yapılışından sonra karşınızdaki insanı tesir altında bırakıp, sonunu mutlu hale getirme şansınız var. Vefk nasıl yapılır sorusunda bunun cevabını bu şekilde cevap verebiliriz. Detaylar ve bilgi almak adına sizlerin medyum hocamızla görüşmeniz daha iyi olacaktır. 

Aşık Etme Duaları Yapan Medyumlar

Sevgili kardeşlerim, insanın dünya üzerinde manevi anlamda çok fazla seçenekleri bulunmuyor. Hayat, genellikle materyal biçimlerle harmanlandığından, maneviyatı genellikle öteleme yoluna gidiyoruz. Ancak birazcık derin düşündüğümüz zaman, evrenin sonsuzluğunda olduğumuzu anlarız. Anlamayla birlikte asıl olanın maddi değil, maneviyat olduğunu fark edebiliriz.

İnsanın maneviyata açılma kapısı olarak nitelendirilen dua, yaratıcımızın bizlere sunduğu ihsandır. Aşık etme duası yapmakta olan medyum hocalar, sizler derdini dinlemeli daha sonra işlemleri yapmalıdırlar. 

Medyum hoca seçimi duanın sonuç vermesi için çok önemlidir. Doğru medyumla çalışmanız size pozitif enerji sağlayacak, kazanımlar elde etmenize yarayacaktır. Yaptığınız duanın tesirli olmasına ve mutlu bir şekilde sonuç almanızı kolaylaştıracaktır. Medyum seçerken çok dikkatli olmanızı belirtmiştik. Dikkat etmeniz gerekenler şöyledir kardeşlerim.

 * Açık olmasına özen gösterin. Açıklıktan kastım şeffaf olması, kendisini saklamaması. Gerçek medyumlar, karşıdaki insanın kendisiyle yüzleşmesini isterler.

 * Belgelerinin eksik olmadığına dikkat ediniz. Yani resmi olarak hizmet veriyor mu bunu göz ardı etmemelisiniz. Resmi belgeleri bulunmuyorsa çalışmamanız daha doğru olacaktır.

 * Kendisiyle muhabbet edin. Asıl amacı size yardım etmek mi yoksa paranızı almak mı öğrenmeye çalışın. İlmi yönden ne kadar zengin olduğunu bu sırada anlayabilirsiniz.

Size yardımcı olmak isteyen medyum, zaten bunu belli edecektir. Vefk yöntemiyle sevdiğinize aşk duası yağmak istiyorsanız, en doğru karar hocamızla görüşmeniz olacaktır. Kendisiyle görüşmeniz halinde rahatlıkla işleminizi yapabilirsiniz. Hocamız, işleminizin hiçbir sorun çıkarmayacağının garantisini veriyor.

Vefk İle Aşk Duasının Etkileri Neler?

Konumuz vefk yöntemiyle dua etmenin günah durumu olduğu için etkilerinden söz etmemek olmaz. Vefk ile yapılan aşk duasının etkileri, Etkilerine bakarak, sizde yapacağınız duanın günah olup olmadığınızı, mantıken kavrayabilirsiniz. Kendiniz buna karar vererek işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu yöntemle görülen etkiler şu şekilde sıralanmaktadır.

 * Karşınızdaki insanın düşünceleri pozitif anlamda değişir. Size daha fazla ilgi duymaya başlar. Hayal dünyasının baş karakteri siz olmaya başlarsınız.

 * Dalgın bir yapıya gelebilir. Ancak hayatında sorunlar yaşamayacağını söyleyebiliriz. Büyü ile aşık etme yöntemlerinde görülen sorunlar, vefk ile dua etme işleminde görülmeyecektir. 

 * Tamamen bir süreç içerisinde durum ilerler. Acele etmemek gerekir. Her şeyin yeri ve zamanı olduğu asla unutulmamalıdır. Karşınızdaki kişi sizi anlamaya başladığı anda size aşık oluyor demektir.

 * Yöntem evli kişilere yapılabilir. Evli olan kişi sevdiğinde boşanabilir. Size dönebilir. Bu işlemin daha çok diğer aşık etme durumları için kullanıldığından farklı olduğunu belirtebiliriz.

 * Sevdiğiniz bir süre sonra dayanamayarak, kendi ayaklarıyla sizlere gelecektir. Sevdiğinizin sadece düşünceleri değişecek, kalben size bağlı bir hale gelecektir. Kabuslar görmesi, sorunlar yaşaması bu yöntemin içeriği olmadığını belirtebiliriz. 

Sizde vefk dua yöntemini kullanarak, sevdiğinizi kendinize aşık etmek isterseniz, tek adresiniz medyum hocamız olmalıdır. En iyi sonuç için seçiminiz kendisinde yana kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ